Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Termín pôrodu 26.6.2013

michaela45
12. jan 2013

Ahojte,chcela by som vedieť či ešte niekto čaká naraz so mnou bábenko,možeme si jedna druhej poradiť dokonca aj pomocť s viacerými otázkami 🙂

zuzulica
12. jan 2013

@michaela45 čauko, ja mám 23.06. alebo 26.06.

michaela45
autor
12. jan 2013

a mozem vediet odkial si?ze ci sa nahodou nestretneme v nemocnici

michaela45
autor
12. jan 2013

@zuzulica a mozem vediet odkial si?ze ci sa nahodou nestretneme v nemocnici

zuzulica
12. jan 2013

a
@michaela45 ja som z Myjavy, ale rodiť asi pôjdem do Trenčína, zatiaľ podľa toho čo som čítala, uvidíme, ešte ďaleko dovtedy 🙂

michaela45
autor
12. jan 2013

@zuzulica no ja som z povazskej bystrice takze porod budem ,at tu no hej je to este daleko a nebojis sa?

zuzulica
12. jan 2013

@michaela45 myslíš pôrodu? Ja som sa strašne bála, ale odkedy som tehotná, tak sa nebojím, šak toľké to prežily 😉 Možno to na mňa príde až keď pôjde do tuhého 😀 Už cítiš malé? Ja ešte vôbec, ešte je skoro

michaela45
autor
12. jan 2013

no ako porodu sa dost bojim ale mama ma ukludnuje ze von to ist musi vo mne to neostane vies ja mam po porode mesiac hned svadbu takze my to tak divno vyslo 🙂 a malinke citim take steklenie v brusku ako nie kopanie ale take steklenie 🙂

michaela45
autor
12. jan 2013

@zuzulica no ako porodu sa dost bojim ale mama ma ukludnuje ze von to ist musi vo mne to neostane vies ja mam po porode mesiac hned svadbu takze my to tak divno vyslo emoticon a malinke citim take steklenie v brusku ako nie kopanie ale take steklenie emoticon

zuzulica
12. jan 2013

@michaela45 to máš teda na tesnotku, to už ste ju mali predtým naplánovanú, keď to tak tesne vychádza? Mňa ešte ani nešteklí a teraz keď som bola na kontrole, tak sme malé ani nekukali, tak už mi je smutno, predtým som ho videla každú poradňu, tak musím vydržať do 06.02. to s nami pojde aj tatino sa pozreť 🙂 , zatiaľ videl len fotku.

michaela45
autor
12. jan 2013

@zuzulica no hej mali sme to tak naplanovane ale co uz a my sme ho uz vydeli aj tatino ho vydel lebo som bola na akomsi enti vysetreni ktore sme si platil ale sami a tak bol kuknut ja idem na poradnu 12.2 az ale uz mam asi tri fotky a uz vies ci to bude chlapec alebo dievcatko??

zuzulica
12. jan 2013

Ja som ho videla každú kontrolu od takej malej mihotavky vo vačku hneď na začiatku, až po predminule, len minule vyšetrovala len mňa, malé že budeme kukať až budúcu kontrolu.Ja som si fotečku brala v 11tt a teraz som chcela, ale keď sme nekukali, tak nebolo akú. Ja som sa hneď na začiatku pýtala, kedy môže dosť tatino kuknúť, tak hovorila, že tak asi v 20tt, takže nabudúce. Ešte nevieme, obaja si myslíme, že chlapec, taký pocit máme, ale je nám to jedno, hlavne nech je zdravučké.

michaela45
autor
29. jan 2014

@zuzulica ahoj no ako sa máte?aký ste mali porod?my sme ho zvladli malý sa mal narodiť 26.6.2013 ale narodil sa 8.6.2013 tak nečakane 🙂

zuzulica
29. jan 2014

@michaela45 čauko, malá sa vypýtal 15.06. tiež tak z ničoho nič si zmyslel 😀 Pôrod v pohode,keby nebolo jedného veľmi pritiahnutého stehu vnútri čo mi dosť robil problémy,tak môžem ísť za mesiac znova 😀 (ostatné stehy som ani necítila). A malý ako?

michaela45
autor
29. jan 2014

no napodobne ja som mala dva vnútorné a štyri vonkajšie a malý ten je zdravučký poslúcha rastieme ako z vody a vy?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli