Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Termín pôrodu apríl - máj 2015 v Prešove

andrea92
2. apr 2015

Budem v starej nemocnici už sa neviem dočkať ale tak isto sa už aj dosť bojím je to naše prvé dietatko 🙂

baccio
10. apr 2015

Ahoj ja tiež pojdem do starej 🙂 kedy mas termin?

andrea92
autor
12. apr 2015

Termin mam 2.maja ale mam pocit ze to bude niekedy koncom aprila a ty ??

baccio
12. apr 2015

Tak ja podla poslednej ms 3maja ...no je tam rozmedzie 28.4-3.5 🙂 tak to sa tam mozno stretneme 🙂

andrea92
autor
13. apr 2015

Mozno ano bola by som rada najvasci strach mam asi s toho ze neviem s kym tam budem 🙂 ß

baccio
14. apr 2015

Mysliš lekárov ci nejakých príbuzných alebo na izbe? Tak čo mam skúsenosti snažia sa dávať na izbu biele rodičky s bielymi a rómky s rómkami ak sa toho obávaš. Ale ja som mala na izbe aj rómku a bolo to slušne dievča. Nestalo sa aby bola pri nás vyslovene neprispôsobivá.Ale nebola som tam uz skoro6 rokov tak neviem ako to je teraz .No akosi sa toho neobávam 🙂 Chodíš teraz na ctg do nemocnice?

andrea92
autor
16. apr 2015

Nie nechodim moj gynekolog mi robi ctg v ambulancii u neho 🙂

baccio
16. apr 2015

Aha to aj ja som mala pri predchadzajucich detoch...ale zmenila som gynekologa🙂

andrea92
autor
14. jún 2015

Ahoj nakoniec som v starej nemocnici lezala od 6.5 DO 25.5 Porodila som 12.5 ale na cisarsky .... a teraz lezim v detskej nemocnici lebo maly ma zvyseny bilirubin ... tak som zvedava ako dlho budeme tu 🙂

baccio
14. jún 2015

Ahoj tak to sme sa tesne minuli ja som sla domou z nemocnice 5.5...rodila som 30.4 nakoniec🙂 boli sme tam 5 dni a isli sme domou.Tak to zelam aby sa to cim skor zlepsilo aby ste si uz uzivali spolu doma🙂 Mi sme uz stihli pribrat vic ako kilo a to bolo pred tromi tyzdnami ..V utorok ideme do druhej poradne tak som zvedava lebo maly sa poriadne rozpapal🙂

andrea92
autor
15. jún 2015

Ja dufam ze mojmu ten bilirubin zacne klesat cim skor ... no tak to pekne papa . Aj moj maly pekne papa a uz pribral 700g tak si uzivajte pekne pocasie aj za mna heh

Tu začni písať odpoveď...

Odošli