Termín pôrodu august 2013

dadka33
20. nov 2012

Ahoj,pridá sa niekto ??? 🙂

kalianka
21. nov 2012

Ahoj, už máš pozitivny test?

voskovka
21. nov 2012

@dadka33 nejak skoro nie???ci?mas to potvrdene?

grelu
21. nov 2012

13.august?...to ste mali nechraneny styk a hned si zalozila temu? :D

janie80
21. nov 2012

Si si ista? Podla tvojho fotoblogu ti do porodu ostava 265 dni... 😔 tehotenstvo trva 280 dni a rata sa od prveho dna poslednej menstruacie... Cize podla toho vychadza, ze poslednu menstruaciu si mala pred 15 dnami... 😕 😕 😕

sabina1975
21. nov 2012

no ja neviem kazda mame iny organizmus ja som mala posledny menzes 30 .10 . a testik zatial neukazal nic ani ducha mam sice jemne citlive prsia a nafuknute brusko ale to je asi vsetko a podla tehu kalkulacky by mi termin vychadzal na 6.8.2013 takze mne to vychadza ze "otehotnela" vcera vecer alebo dnes rano 😀

dadka33
autor
21. nov 2012

viem presne kedy sa to stalo....a podla kalkulacky na nete mi termin vyratalo od casu oplodnenia na 11-13augusta,len som netusila ze sa tu vsetci budete tak navazat 😖

sabina1975
21. nov 2012

@dadka33 Nikto sa do teba nechce navazat ale ak sa logicky zamyslis tak tehu mozes byt max 2-3 dni a to este nieje iste ci sa to naozaj podarilo , prajem aby ano . Tak by sme boli "augustovky" spolu . Drzim palceky aby sa ti ukazali // 😀

mojkamoj
21. nov 2012

@dadka33 ale do kalkulačky sa zadáva nie dátum oplodnenia ale prvý deń menštruácie 😉 (rozdiel cca 2 týždne ) takže skús si to ešte raz a potom uvidíš či budeš júlovka alebo august,predpoklad je že budeš buď koniec júla,alebo úplný začiatok augusta ,veľa šťastia v tehotenstve,nech je všetko v poriadku 😉

mojkamoj
21. nov 2012

@sabina1975 zle zadala dátum do kalkukalčky, miesto prvého dňa menštruácie dala deň oplodnenia....to sa stáva 😉 tak preto sa to dievačatám nezdalo ,ale už som poradila ako si to má napraviť 🙂 ja tiež čakám či príde či nie ale až 30teho 😉

gabkostanka
21. nov 2012

Ahojte, ja som takto pred rokom mala prve pozitivne testy, termin mi vysiel na 1.8. 🙂

sabina1975
21. nov 2012

@mojkmoj ja mam dostat 27.11 tak dufam ze nepride a testik skusim v nedelu verim ze to teraz vide v septembri som prisla o babo v 11tt ☹

mojkamoj
21. nov 2012

@sabina1975 viem ako sa cítiš...ale teraz bude všetko v poriadku uvidíš ;) ja som tiež v 7tt potratila a po pár mesiacoch sa zadarilo opäť,som sa tiež bála ale bolo to o.k.. držím palce nech testík bude dvojčiarkový ;) som rada,že je tu niekto kto má viac detí ,tak ako ja 🙂 asi ťa láka dievčatko čo 😉 ,môj manžel by si ho veľmi prial,aj keď mne je to jedno,ja už aj chlapca by som brala,hlavne zdravé dieťatko 🙂 ja testiť budem asi až keď bude meškať,lebo mne aj tak ukazuje ducha po meškaní a aj to po limite

mahulenka87
22. nov 2012

ahojte 🙂 mne včera vyšiel pozitívny testík 🙂 Takže verím, že sem budem patriť 😉

mojkamoj
22. nov 2012

@mahulenka87 gratulujem,opatrujte sa ,želám nech je drobátko zdravučké a nech to dotiahnete do úspešného konca ;)

mahulenka87
22. nov 2012

@mojkamoj moc Ďakujem 🙂

jjajka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbora87
23. nov 2012

Ahojte tak zatial nepotvrdene od dr ale poz testiky dnes 🙂

barbora87
23. nov 2012

@mahulenka87 hihi ahoooj aj ja som tuuu 🙂))

fracle
23. nov 2012

Caute baby, takze s velmi malickou dusickou sa pridavam aj ja, dufam ze to tentokrat vijde 😉. MS ocakavam az o 7 dni, takze som si pre pripad urobila 3 odlisne tehu testy a vsetky vysli pozitivne 🙂.

fracle
23. nov 2012
jjajka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jjajka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michaelamia1902
23. nov 2012

@fracle waw 🙂 🙂 🙂
Gratulujem to je super nech je všetko v poriaku 😉

fracle
23. nov 2012

@jjajka obycajne, najlacnejsie ake som nasla (byvam v zahranici takze mena ti asi nepomozu 😀). Ja mam kratky 26 dnovy cyklus a ovulaciu vzdy v posledny den menstruacie, cize velmi skoro. Myslim, ze koli tomu mi vysiel pozitivny test dost skoro. Ale pocitam aj s inou moznostou - v druhom tehu mi test ukazal // 7 dni pred ocakavanou MS a vykluli sa z toho dvojcata, teraz maju 4.5 roka 😉 😀.

fracle
23. nov 2012

@michaelamia1902 dakujem, dufam ze tentokrat to pojde bez problemov 🙂

jjajka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minicko
24. nov 2012

@sabina1975 ahoj tak ako?my sme na tom celkom podobne..tiez som na konci septembra potratila a teraz ms by som mala dostat 27-29.11. ale uz som to vcera nevydrzala a urobila testik..a bol tam taky minidusik 😉 tak dufam,ze aj u teba to tak bude

minicko
24. nov 2012

@mahulenka87
@barbora87 tak asi sa budeme aj tu stretavat 🙂

sabina1975
24. nov 2012

@minicko mam pocit ze u nas to nebude dobre od vcera spinim mam krce menzes mam dostat v utorok 27.11 test je len s jednou ciarkov vcera robeny tak neviem ci mam ist na pohotovost lebo co poviem mam menzes alebo... ked lezim tak sice brusko boli ale nekrvacam ale bola som v obchode a uz to tam bolo . ja uz som na nervy neviem co robit mam depku od vcera jak hovado ledva som vydrzala v robote a dnes som sama doma 😢 nic sa mi nechce

mahulenka87
24. nov 2012

@minicko dúúúúfam 😀 gratulujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre