Termín pôrodu december 2014

tehulka_mk
24. mar 2014

Tak kto sa ku mne pridá?Mám termín 1.12.2014 😵

vbc22
26. mar 2014

@tehulka_mk ahoj, možno sa pridám, ale nechcem to ešte zakriknut, tak len takto potichucky 🙂

delinka2525
26. mar 2014

Ahojte, my sme sa s priatelom tiez pokusili o babatko, ale este je to velmi cerstve. Pokial by to vyslo, tak by sme termin mali v decembri....ale nechcem nic zakriknut a na tehotensky test je este prilis skoro. Ak ste si robili test, tak po akej dobe? 🙂

vbc22
26. mar 2014

@delinka2525 ahoj ja som si robila na 28 dc, inak mavam 32 dnovy a uz mi krásne ukázal, že som tehu, dúfam , že sa udrží a mrcha nepride

renata9
27. mar 2014

@delinka2525 ahoj,v lekárni majú testy,volá sa Woman secret a ten ti ukáže tehu už 5-7 dní DPO 😉

delinka2525
27. mar 2014

Dakujem. Urcite vyskusam. V pondelok si spravim prvy test, som strasne zvedava.

voskovka
27. mar 2014

@tehulka_mk ty si tehu???? tak to gratulko 🙂 ze sa podarilo som ta sledovala a tesim sa ze to vyslo 🙂 nech pekne rastiete a ste zdraví drzte sa 🙂

mimi2589
27. mar 2014

Ahojte baby, tak ja som si robila predvcerom aj vcera palickovy test ktory mi ukazal slabucku ciarku a z toho istého mocu ranneho som si robila aj test clearblue ten digitalny a ten mi hned ukazal + 1-2 to znamena ze by som mala byt v 3 az 4 tyzdni co zhruba aj tak vychadza. Takze ak test, tak doporucujem ten aj ked je trochu drahsi. Este je sice skoro ale ak sa do tyzdna nic nestane myslim ze sa mozem zacat tesit 🙂

tehulka_mk
autor
27. mar 2014

Super,ze ste sa pridali 🙂 Uz som zalozila aj sukromne forum,tak kto bude mat zauje pokecat aj tam,nie tu verejne na ociach,tak nech sa ozve :-*

vbc22
27. mar 2014

@tehulka_mk môžeš ma pridať, dúfam,že sa to tu rýchlo rozrastie

usacek79
27. mar 2014

Jeeej baby, idem vas len pozdravit z Decembroviek 2013 😵
takto pred rokom som tu skupinu zakladala a chcem vas povzbudit, ze sme boli (a sme) paradna partia a najma - narodili sa nam krasne, zdrave deticky a mali sme len maaaaaalinko smutnych koncov, tak nech aj vam stastena tak praje a mate naozaj Stastne a vesele Vianoce 2014 😵

mishel8655
28. mar 2014

Ahojte baby, hadam sa ku Vam aj ja pridam, este to nie je iste ale robila som si uz 5 testov a na vsetkych boli ciarocky (najskôr slabšie a potom silneli). Dnes som 32 DC.

vbc22
28. mar 2014

@usacek79 ahoooj moja, ja som z marcoviek 2012, možno si spomínaš ( kanarske ostr.) 😉 ako sa Vám darí s princeznickou?

ivushka14
28. mar 2014

@tehulka_mk ahoj.. 🙂
no tak ja sa mozem pridat ... akurat idem od doktora a este aj datum mi vychadza rovnaky 🙂

mimi2589
28. mar 2014

@ivushka14 ahoj 🙂
a v kolkatom si presne tyzdni ked uz ti lekar potvril tehotenstvo? A aj bolo nieco vidiet na ultrazvuku, ci ti ani nerobil?

siska765
28. mar 2014

Ahojte,neviete prosim Vas poradit ,mam dnes 16DC a mliecny vytok.co to znamena?uz po ovu alebo pred?mam nepravidelnu MS.dakujem za rady 🙂

ivushka14
28. mar 2014

@mimi2589 ale ano robil mi sono..
bolo vidno sliznicu zväcsenu a ciernu bodku alebo ako to nazvat 🙂 gulicku?
no cca v 5 asi mi povedal.. ze keby sa ma narodit podla vypoctov ...co sa vraj podari uplne presne malokedy 🙂 lebo vzdy + - 2 tyzdne vraj .. ale keby no tak ze 1.12.2014

patusha282
28. mar 2014

@tehulka_mk ahoj, ja ku vám patriť nebudem, ale môj Timko sa narodil 1.12.2013 🙂 držím palčeky 🙂

mimi2589
28. mar 2014

@siska765 tak pokial viem den ovulacie sa prejavuje hojnejsim vytokom takym ako opisujes ( ak nepachne )

mimi2589
28. mar 2014

@ivushka14 Tak uz ked si videla gulicku ktora je ulozena tam kde ma vsetko je na dobrej ceste 🙂 a kedy ta objednali na kontrolu? Ja sa chystam k lekarovi ak dovtedy nebudu problemy az tak okolo 8 tt. Uz bude vsetko krasne vidiet, ale priznavam som dost nedockava a keby sa dalo idem hned 🙂 Ja som pre zmenu mala vcera aj dnes trosicku ruzoveho vytoku, zevraj je to normalne ale v takýchto skorych stadiach to na klude neprida 😖

ivushka14
29. mar 2014

No idem pred velkou nocou tusim to je este.. 17 april
kuknut ze co je nove.. 🙂
Aj ja som netrpezliva a chcem vidiet a najlepsie hned aj vediet co cakam 🙂 no co uz musime vydrzat..
O vytok sa neboj.. este vcera ked som odchadzala od dr. mi prizvukoval ze mozem dokonca aj krvacat ze nemam panikarit.. no sa mu povie 🙂

mishel8655
29. mar 2014

baby co tu patríte, uz ste navstivili vsetky doktora?

siska765
29. mar 2014

@mimi2589 nie nepachne ani nemam ziadne ine problemy,ziadny zapal

avokinagic
29. mar 2014

@mishel8655 ja som bola uz u dr. Mala som termín preventívky a už som tam prišla s pozitívnym testom. Na sone este nic nevidel (s tym som aj ratala) ale vraj to vyzera že to bude tehu 🙂 takze doktorom to potrvdene este nemam ale testy silneju kazdy den. Akurat mi nariadil klud a ziadne prudke pohyby lebo mam vraj cystu na vajecniku tak aby nepraskla a v stredu mam prist znova

avokinagic
29. mar 2014

Inak chcem vás všetky pozdraviť. Ešte to nemám potvrdené doktorom ale ak všetko bude tak ako má byť tak podla poslednej MS mi vychadza termin 8.12. Zatial jediny dôkaz tehu mám tieto paličky (a pár tehu príznakov).

mimi2589
29. mar 2014

@siska765 Tak potom to pravdepodobne bude ono 🙂

mimi2589
29. mar 2014

@mishel8655 Ja som este nebola, aj tak by takto skoro nebolo toho vela vidno, ale rozmyslam ze tam v pondelok zavolam a poviem ze som trosku spinila a mozno ma zavola aj skor ako som povodne chcela ist v 8tt. Ty sa kedy chystas?

usacek79
29. mar 2014

@vbc22 jeeej, no gratulujem k ucasti v tejto skupinke 😵
my sa mame paradne, vsetko je super 😉 drzim palce!

mimi2589
29. mar 2014

@ivushka14 Tak to uz by malo byt vidno vsetko podstatne 🙂
Ja som tuto noc ani oka nezazmurila, stale som sa prehadzovala, bolo mi strasne teplo a dost ma bolelo v podbrusku. Rano znova trosku hnedého vytoku ale nastastie slabého a malo ale zato mi je cely den zle, spotena, zimnica skoro vracanie a boli ma cele telo, cely den lezim asi uz sa telo zacina oboznamovat s malym votrelcom 🙂

ava11
29. mar 2014

Ahojte baby, tak aj ja sa nesmelo hlasim 🙂 Som tri mesiace po potrate a nastastie na prvy sup sa nam znova podarilo otehotniet. Teraz mi dva dni meskaju kramy, palickove testy mam zatial strasne slabucke, ale digitalny mi ukazal jednoznacne + tak snad sa nam to tentokrat podari 🙂
@tehulka_mk prosim o pridanie do sukromky

sarka9832
29. mar 2014

@tehulka_mk ja som sa vtedy narodila len uz budem mat 35

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre