Termín pôrodu február 2013

damianko6
14. jan 2013

Ako to rychlo zbehlo a uz len mesiac do porodu mam mat obavi alebo sa bat? som mlada a neviem co ocakavat.🙂 🙂 ☹

iviatko
15. jan 2013

myslis, ze je to tym, ze si mlada? :D:D:D kazda sa boji, co ju caka, tie, ktore uz rodili, vedia a mozno sa boja viac ako prvorodicky. Ocakavat mozes min.to, ze sa ti narodi dieta.

ematko29
15. jan 2013

@damianko6 ja mám 2deti akeby som bola 3krát tehotná tak sa bojím opäť,prvý pôrod som sa bála ale je to lepší strach ,lebo nevieš vlastne čoho konkrétne sa báť.Každá sa bojí.A to,že si mladá je super

nikolet_89
15. jan 2013

ahoj pred rokom 20.2 sa mi narodila dcerka 🙂 neboj sa nic co sa ma stat sa stane, urcite to prezijete 🙂 a budes stastna drzim palceky

damianko6
autor
15. jan 2013

@iviatko mam len 18 presne neviem co mam ocakavat . stale si kladiem otazky ako to na mna pride ja uz chcem mat hlavne za tim a mat babetko doma. dakujem za radu🙂 🙂 🙂 🙂

damianko6
autor
15. jan 2013

@ematko29 dakujem za radu a preco je dobte ze som mlada? ja som lezala uz v nemocici na ginekologii a praveze vsetci maju radsej starsie mamicky a tie mlade su len tak okrajovo bojim sa ze sa mi nebudu dostatocne venovat.☹

damianko6
autor
15. jan 2013

@nikolet_89 dakujem pekne za povzbudenie🙂 🙂 ste mile🙂 🙂

nikolet_89
15. jan 2013

@damianko6 pokial je mozne zober si niekoho k porodu ci uz mamu, alebo kamaratku, niekoho komu veris, nebudes sa tam citit sama a aj lekari sa trochu inak spravaju

ematko29
15. jan 2013

@damianko6 no ja som to myslela tak,že máš mladý organizmus,aje to výhoda.mala by si to lepšie zvládať ,isto nieje to pravidlo ale aspon teoreticky 🙂 ja ti poradím ked som išla rodiť tak som myslela na to,abyx moje bábo sa netrápilo,tie kontrakcie som brala ako niečo čo pomáha bábetku dostať sa von.apri každej kontrakcii som si predstavovala ako je bábo bližšie pri mne.proste som myslela na nho.tým,Ono to cíti atým,že si vyrovvnaná tak to pôjde hladšie.vela robí psychyka.

mariosmykal
15. jan 2013

Téma je duplicitná, pre lepší poriadok na stránke ju zamykám. Pokračovať môžete tu: https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin...

Asmira Team

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre