Termín pôrodu február 2014

kamea858
22. máj 2013

Tato diskusia je určená pre budúce mamičky, ktoré očakávajú potomka v termíne Február 2014. Ja zatial nesmelo, so slabšou druhou čiarkou 🙂

ivka_marek
31. máj 2013

ahojte, ja dufam ze sa k vam pridam ;o) sa mi zdalo ze vidim ducha, priznaky tehu mam vsetky, ja mam teraz 35ty den, ale ovulaciu som mala asi posunutu,nakolko stale kojim..

anabelleee
31. máj 2013

@ivka_marek ake mas priznaky, ked kojis? lebo ja tiez kojim a mrcha uz 2 tyzdne nikde

ivka_marek
31. máj 2013

@anabelleee v nedelu ma bolelo velmi podbruško, ako keď má prísť mrcha a ona stale nikde, stale ma tak pobolieva, je mi zle od žaludka ako ked som čakala dcerku, v utork sa mi aj točila hlava..takže teraz neviem ci si to len namýšlam a vsugerovala som si to alebo...cykli som mavala aj 20 dnove, potom na 29ty den a minuly mesiac na 32hy den. Ked by som zobrala ze ked ma bolelo to podbrusko v nedelu, 9 dni dozadu, ze teoreticky vtedy bola ovulacia, tak vtedy sme mali aj sex..a asi 3 tyzdne dozadu som dcere navodila prisny rezim v kojeni - ma 1 a pol, ze mlieko len rano, naobed a vecer, takze mozno mi aj nabehla normalna ovulacia..ktovie..ach jaj, chcem mat silnu volu a vydrzat s testom do pondelka..len ako sa poznam nevydrzim...

A robila si si test?ako sa citis? kolko má tvoje dietatko?

lexi27
31. máj 2013

Ahojte kocky, gratulujem vsetkym novym tehulkam ;) dufam ze temicka sa bude pekne rozvijat. Ja mam dnes 36 den, brusko ma stale pobolieva ako keby som mala menzes len nemam, normalny cyklus mavam skoro vzdy 28 dnovy. K lekarovi pojdem najskor o tyzden , tyzden a pol tak dufam ze bude vsetko v poriadku. Mate aj vy bolesti podbruska? Zatial nezvraciam ale parkrat denne ma napne na zvracanie. Ako sa citite vy? ;)

baronka222
1. jún 2013

tak uz sa k Vam mozem pridat i ja 🙂 aj ked este neni ciarka silna mam asik 4 testy s takou slabsou. Meska mi 4 dni. Prve mam chlapca pri nom som mala silnu ciarku hned po dvoch dnoch meskania teraz ma nechava v napati 🙂 snad to bude baba 😅 termin vychadza na 3.2.2014 😵

sirael
1. jún 2013

Ahojte baby, aj ja sa k vam pridavam 🙂 Po desiatich dnoch meskania som si dnes spravila test a nasla som dve ciarky 🙂 Riadne silne 🙂 Tak sa tesim 🙂

anabelleee
1. jún 2013

@ivka_marek maly ma 14 mesiacov, uz asi od roka mame rezim kojenia 3x za den a 2x v noci, az na vynimky ako ked idu zubky, choroba a pod. ... mne prave nic nie je, zacalo mi len viacej chutit, stale som hladna a mam nafuknute, tvrdsie brusko, ako pred menzes, ale test si nejdem kupovat, mam pocit, ze to kazdu chvilu dostanem, mrchu mavam tak za mesiac a pol, co vychadza teraz cez vikend ... tak este tyzden pockam a potom to budem riesit testom 🙂 takze necham sa prekvapit

lucul
1. jún 2013

ahojte, vyzera to tak, ze aj ja sa k vam pridam, termin mi vychadza na 3.2., mala som zmiesane pocity, ze tak skoro, ale vidi, ze su tu maminy aj s mensimi detickami 🙂

zuzkapin
1. jún 2013

Ahojte babenky... tak dufam, že aj naša čiaročka bude len a len silnieť... ;) Nakoľko už máme dvoch šintroškov, ale túžba po ďalšom bábätku bola veľká...a čuduj sa... vyzerá to tak, že na 1. pokus to vyšlo 🙂... Samozrejme držkám paľuchy všetkým, nech je všetko v poriadku 🙂

ivka_marek
2. jún 2013

tak dva testy mi to potvrdiliii ;o)

zuzkapin
2. jún 2013

Babenky, neviem čím to je, keď som čakala 1. synátora, v prvý deň meškania, riadna čiarka - síce svetlejšia, ale bola tam, pri druhom, v deň očakávania mrchy - čiara ako po 2 týždňoch meškania... a teraz, test aj na 2.deň meškania, čiarka ešte dosť slabá... Tak dúfam že je to hanblivá babenka :D

ivka_marek
2. jún 2013

@zuzkapin aj mne pri prvom duch uz na 9ty den, na 13 krasna ciarka a teraz...slaba ciarka ako pises ty..tak ja dufam ze mam hanbliveho chlapca..podbrusko ma pobolieva, obcas v nom pichne. Nepamatam sa ze by som mala taketo pocity pri dcerke..ale je to uz davno..

daniaz
2. jún 2013

Ahojte maminky aj buduce maminky. Ja som zistila len pred dvomi dnami ze som tehotna a to tak ze styri dni som mala krvavy vytok tak som si skusila spravit test. Skoro som odpadla od radosti ked som videla dve ciarocky 😅 Poznate ten pocit 🙂 Ale aj kopa strachu koli spineniu. Bezala som hned k lekarovi ktori mi tehu potvrdil a dal mi lieky na udrzanie tehu . Nakolko mam este myomy som rizikova a velmi sa bojim ako to vsetko dopadne 😔

zuzkapin
2. jún 2013

@daniaz Držkám palce, nech je všetko OK!
@ivka_marek ...nooo, ja si pri oboch pamätám ten pocit, akoby každú chvíľu mala prísť mrcha... a aj teraz mám tento pocit... ale však je to jedno, čo to bude, hlavne nech je to zdravé!

taniellita
2. jún 2013

Ahojte Februarovky 2014, vsetkym buducim maminkam februarciatok gratulujem!! Takto minuleho roku som zistila aj ja , ze som tehotna 🙂 🙂 Drzim vam vsetkym palce !

daniaz
2. jún 2013

@zuzkapin dakujemaj tebe drzkam palceky a takisto vsetkym buducim maminkam 😅

quinyy
2. jún 2013

Ahojte babule,tak aj ja sa potichucky k vam pridavam,...tesime sa pottichu zatial...mame 4 krasne pozitivne testy,ale potvrdene este nemame,nebolo nic este vidiet,tak ideme v piatok,hadam uz nieco bude vidiet 🙂 prajem krasne tehulkovanie vsetkyyyym 🙂)

jaanka3
3. jún 2013

ahoj baby. uz si vas tu pomalicky citam. snad sa mi podari ku vam pridat. je este skoro aby mi test nieco ukazal, ale ja verim, ze budem vo vasej skupinke. strasne ma boli v podbrusku uz vyse tyzdna. este mi nemeska... mam dostat az 12.6 tak sa uvidi ako to dopadne. vsetkym buducim mamickam gratulujem

sirael
3. jún 2013

A ako sa citite baby? Lebo ja teda dost mizerne - cely den mi je zle - uz tyzden a brucho mam ako v piatom mesiaci ked som malu cakala ☹

lexi27
3. jún 2013

@sirael ja tak isto ale nevraciam len ma napina na zvracanie :p a brusko mam riadne nafuknute . Dnes som bola v nemocnici ale kedze tu v uk tie zaciatky moc neriesia :( len som vypisala na recepcii papier a povedali mi ze mi pirodna asistentka zavola okolo 9 tt :( takze este tak 3,4 tyzdne cakania . No ale nevadiii , ved kto caka sa docka, no nie? 🙂

kamea858
autor
4. jún 2013

Ahojte, tak ja mám za sebou dnešnú návštevu lekarky. Sme na začiatku 6. Týždňa bolo vidieť zltkovy vak a v ňom malú bodku. Na kontrolu srdiecka pôjdeme o 3 týždne.

baronka222
4. jún 2013

vystupujem :( vcera som mala hnedasty vytok a dnes u dr nic. dostala som mrchu. neviem co to bolo 8 dni meskanie, bolest prsnikov, 4 testy s jemnou ciarkou.... asik sa somnou niekto zahrava 😒 ☹

kamea858
autor
4. jún 2013

@baronka222 ahoj tak to mi je ľúto že to takto dopadlo. Držím palce aby to nabudúce vyšlo.

miska200
4. jún 2013

cafte babulky, nam dnes potvrdili tehotenstvo a vyzera to na dvojickyyyy 🙂)))

os
4. jún 2013

ahojte... mne meska 8 den ale vcera som bola uz u doktora.. som to nevydrzala... slabucka ciarka bola... tak mi zobral krv.. a uvidim ci budu nejake vysledky... zajtra mam volat 🙂
na kontrolu (ak nepride M) mam ist az o dva tyzdne... na ultrazvuku nebolo nic vidiet este...
... totizto... sme v januari teraz potratili prve, a tam som mala silnu ciarku uz na 4 den meskania M...
takze cakame ze co a akooo... ak Boh da.. a bude to babo 🙂 ... tak mozno aj neskor budem mat termin 🙂 kedze este nic nebolo vidiet na ultrazvuku 🙂

baronka222
4. jún 2013

@kamea858 dakujem budeme sa snazit 😉

kamea858
autor
4. jún 2013

@miska200 ahoj robili ti aj ultrazvuk? Bola aj aktivita srdiecka?

matabah
4. jún 2013

Ahojte,tak zatial sa nesmelo pridávam v 6tt....nemám potvrdené,ale test bol pozit...držím všetkým palce!!!vela zdravíčka!!! 😉 😉 😉

amanda683
5. jún 2013

Ahojte baby 🙂 Mozno tu budem s vamy aj ja 🙂 Teda pevne verim.Testik som si este nerobila,este je na mna skoro,ale mam zaludok a ko na vode a tlak v prsiach,tak dufam ze z toho nieco bude 😀

blondi2
5. jún 2013

ahojte, aj ja sa pridavam. vcera som tu len smirovala, lebo v sobotu som si robila test a bol negativny, ale mam jasne priznaky. no a dnes rano konecne pozitivny test. v doktorovi som objednana buduci stvrtok. Dievcata beriete uz vitaminy? Ktore?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre