Termín pôrodu február 2015

fuzinko
3. jún 2014

Ahojte kočky. Ako pozerám, tak pozerám, hľadám skupinku mamičiek, ktoré budu mať za necelých 9 mesiacov malé februarčoviatka a nič. Tak som sa rozhodla, že nás založím 🙂 , aby sme si mohli medzi sebou potrkotať a po vymienať skúsenosti, radosti aj starosti.... Takže kedže som virtuálne prvá 🙂 všetky mamičky tu vítam a gratulujem !!!

katttu
4. jún 2014

Ahoj! Ja som akurat vcera hladala takuto skupinu a nic. Super, ze si ju zalozila 🙂 Mna to tiez asi caka vo februari. 🙂

verbal
4. jún 2014

Ahojte kocky, tak uz sme az tri! 😀 Vcera som si robila test a duch, dnes som si to potvrdila... Ciarka silnie!

fuzinko
autor
4. jún 2014

Čaute kočky. Tak Gratulujem a dúfam ze nás zachvilkut bude veeela.

fuzinko
autor
4. jún 2014

Ozaj a chcela by som sa spytat, uz vam je niektorej aj zle? Mne je nejako cudne, pobolieva ma brucho akokeby som mala dostat menstruaciu aj krce, tak dufam, že je to len uhniezovanie a nic zle. Dokonca som v noci nemohla aj spat, od 4 som pozerala do plafona. A zacinam mat aj pocit akokokeby nevolnost, ale len taka slaba. No neviem, zda sa mi to nejako skoro, co som citala od inzch bab, tak toto by malo zacat az v 6-7 tyzdni a ja som len v 4tt, aspon myslim 🙂

babulka15
4. jún 2014

uz je nas o jednu viac, tri pozitívne testy,mala by som byt v 4 tt, len mam zápal priedušiek 😒 a nechcem brat antibiotiká

siska765
4. jún 2014

Ahojte🙂 tak ak nam vsetko pojde ako ma aj nam sa prve mimi narodi vo februari 🙂 drzme si palce🙂

verbal
4. jún 2014

@fuzinko mozno je to tym, ze uz podvedome vies co mas cakat. Mne zatial len vsetko smrdi! 😀 😀

verbal
4. jún 2014

@babulka15 drzim palce s chorobou...

siska2027
4. jún 2014

@fuzinko mne je tak isto aj pri prvom mi tak bolo :D Brucho nas boli lebo sa pomalicky roztahuje maternica, pokial nespinis a nekrvacas vsetko je ok. Treba len vydrzat prve 3 mesiace su take ze sa bojime vsetkeho, a az potom si to zacneme uzivat 🙂

siska765
4. jún 2014

@siska2027 presne tak,aj mna v kuse v podbrusku pobolieva,popichava,aj krize citim,cikat chodim casto a pocit prazdneho zaludka castejsie

jadinka
4. jún 2014

Ahojte, ja nie som čakatelka, len ste mi pripomenuli to krasne obdobie...ja som februárovka 2013 a mám už doma 15 mesačného nezbedníka 🙂 tak vam vsetkym srdecne gratulujem a prajem krásne tehuľkovanie 🙂

siska2027
4. jún 2014

@siska765 nie si jedina aj ja by som stale nieco chrumala :D ale nemozem musim si davat pozor pri prvom som mala tehu cukrovku a bojim sa , aby som ju nemala znovu . 😒

katttu
5. jún 2014

Mna tiez sem tam pobolieva brucho a mam ho trosku nafuknute. 😒 Ozaj, kedy mate termin? 🙂

natty87
5. jún 2014

ahojte, aj ja sa pridavam 🙂 mne tiez este nebyva zle. len brusko pobolieva, nafuknute a hrozne bolia prsia. a tento tyzden nemozem spavat... celu noc :-/
a termin cca 09.02.2015 😉

fuzinko
autor
5. jún 2014

@jadinka Gratulujem k bambulkovi

fuzinko
autor
5. jún 2014

No ja neviem termin vypočítat lebo kazda tehotenská kalkulačka hodí iný datum.neviete nejakú poriadnu? Ja den poslednej menštruácie mam 01.5. A termin mi vychádza zzevraj od 4.-6.2

natty87
5. jún 2014

@fuzinko aj ja som mala poslednu MS 01.05. mne zasa hadzu datumy od 7-10.2. ale mala som az 29-30 dnovy cyklus 🙂 uvidime co povie doktor, idem 16.6.

siska765
5. jún 2014

@siska2027 ale ja praveze jem este menej ako pred tym,len mam pocit ze mi rychlo vytravi 😉

trasko
5. jún 2014

Ahojte baby,zatial potichucky,ale 3.06 vecer som robila tast,nevidela som nic.skontrolovala som ho na obed vcera,slaba ciarka tam uz bola 😉 urobila som dalsi (nevedela som vydrzat) a silnejsia je uz......posledna menzas bola 1.05.... takze s malou dusicko sa pridavam

trasko
5. jún 2014

Ahojte baby,zatial potichucky,ale 3.06 vecer som robila tast,nevidela som nic.skontrolovala som ho na obed vcera,slaba ciarka tam uz bola 😉 urobila som dalsi (nevedela som vydrzat) a silnejsia je uz......posledna menzas bola 1.05.... takze s malou dusickou sa pridavam

trasko
5. jún 2014

@fuzinko jej teraz kukam,ze aj ty si mala poslednu mrchu 1.05 😉 😉 😉

siska765
5. jún 2014

@fuzinko no ja som si tiez zatial sama vypocitala cca 2.2.2015 tak uvidime ci sa trafime 🙂 u doktora som bola pondelok,videl zatial len maly vacok to som bola v 5tt cca a teraz par dni na vyse od pondelka cize som zacala ASI 6tt,najblizsie mam ist 27.6. a ak bude vsetko ok ze uz dostanem aj tehu knizku,ale este dllllllhoooo cakania 😒 tak sa snazim co najviac oddychovat kedze mam 2 MA uz za sebou 😒

bublinka144
5. jún 2014

Zdravim vsetky mamicky deticiek, ktore sa maju narodit vo februari 2015. Ja som v 5 tt a termin mam zaciatok februara 2015, tak sa pridavam. Drzim palceky vsetkym nam, aby sme to v zdravi zvladli a nech sa nam narodia zdrave a krasne deti.

fuzinko
autor
5. jún 2014

@trasko no 🙂 a aj nattty87 cize rodiiiiiiiime naraz 😀 😀

fuzinko
autor
5. jún 2014

ozaj je tu niektora buduca mamicka aj z ba? ak ano zaujimalo by ma ku ktoremu gznekologovi chodite. ja mam kartu u mudr.horaka a teda urcite musim menit tak zistujem , mapujem 🙂

katttu
5. jún 2014

@fuzinko Ja som z BA a chodim k Dr. Vacokovej 🙂 Mne vychadza tiez termin cca na 9.2. 🙂

natty87
5. jún 2014

@fuzinko ako tak pozeram, tak vsetky budeme tusim zaciatkom februara 😀 bude tolkoo novorodeniatok 😉

natty87
5. jún 2014

@fuzinko inak este som ti chcela povedat, ze ty si sice od oplodnenia styri tyzdne cca., ale tyzdne sa rataju od MS cize od dnes si 6.tyzden 🙂 a tie tazkosti co mas ty mam aj ja. a od tohto tyzdna nespavost. nespim v noci, nespim cez den uff. este dva mesiace vydrzat. potom to bude okey 😉

adra22
5. jún 2014

Ahojte pridávam sa k Vám posledná MS 25.4. zajtra idem na gyndu tak uvidíme čo mi povie.

trasko
6. jún 2014

@fuzinko neviem ako je to u vas,ale u nas nechcu brat ked uz je pacientka tehu.....baby inak maj lasky cas tak sme sa mojkali viacere ako kukaaaam 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre