Termín pôrodu február 2015

fuzinko
3. jún 2014

Ahojte kočky. Ako pozerám, tak pozerám, hľadám skupinku mamičiek, ktoré budu mať za necelých 9 mesiacov malé februarčoviatka a nič. Tak som sa rozhodla, že nás založím 🙂 , aby sme si mohli medzi sebou potrkotať a po vymienať skúsenosti, radosti aj starosti.... Takže kedže som virtuálne prvá 🙂 všetky mamičky tu vítam a gratulujem !!!

fuzinko
autor
6. jún 2014

@trasko ahoj.no tu to neplatí. Práve že sa veľa bab sťažovala ze doktori uprednostňujú tehotné. Väčšina berie rôzne poplatky za akože nadstandart a pritom je väčšina hradena cez poisťovňu a žiadne starosti.rsz za cas ko kontrola.

danielka7
6. jún 2014

@fuzinko aoj,termín sa ráta odo dna poslednej menštruácie a to tak,že odrátaš 3 mesiace a pridáš 7 dní.U Teba je to 1.5.- 3 + 7 - 8.2.2015 🙂 Držím palce

verbal
6. jún 2014

Co kocky, kedy pojdete k dr. Ja som rozmyslala ze az k 10tt. Je to neskoro?

trasko
6. jún 2014

@fuzinko nic v zlom a ani ironicky,u nas vo vsetkom inak ako v Ba ....
@verbal ja som volala sestricke vcera,podla mojej poslednej mrchy 1.05. Mam cas do 20.07 na prve testy.ideme na dovcu tak som rozmyslala ci ist pred alebo po k dokimu...rozhodla som sa,ze ked bude vsetko ok pojde po dovci....

verbal
6. jún 2014

@trasko ano? ja mam termin poslednej 6.5. a planovala som sa tam ukazat tiez pred nasou dovolenkou a to je 14.7. ale este to prehodnotim podla dovolenky dr... cakat az na 12tt asi nevydrzim! 😉

babulka15
6. jún 2014

no ja som mala termín poslednej 10.5 a vychádza mi to na valentína 🙂 .k doktorovi sa chystám okolo 25.itež mam rovnaký pocit ako pred ms a mám nejaké nafúknuté brucho.ináč všetko ok.až na ten kašel,ale snád to cez víkend prejde

verbal
6. jún 2014

@babulka15 a co si si nakoniec na chorobu dala?

babulka15
7. jún 2014

@verbal husaciu masť

trasko
7. jún 2014

@verbal vcera som si robila este ten digitalny .test a aj mi to vychadza.pocatie 2-3tyzdne to jest podla doktorovho ratania 5-6 tyzden....ja vydrziiiiim po dovolenke plna energie tam pojdem

trasko
7. jún 2014

@verbal kukam ze mame rovnako stare deti....starsi moj ma 12 a.drobec o par dni rok aj 8 :-P

verbal
7. jún 2014

@trasko pozrela som tvojich synov su super! S tromi detmi to bude prima dobrodruzstvo... Moja starsia je napadnuta pubertou a mladsi je uz jednou nohou v obdobi vzdoru aj ked rozpravat sa mu velmi nechce! 😉
Moj dr este nezverejnil svoju dovcu, takze to budem mat otvorene. Ale mm by ma posla cim skor... 😉

trasko
7. jún 2014

@verbal puberta aj u nas prebieha neboj sa nie si sama :-P mensi skriatok kraka uz vela toho ale tiez je to divocina s nim ...budeme mat veselo moja...aj sa kus bojim ale daaaame to!!!

fuzinko
autor
7. jún 2014

@trasko jasne, ved ja to neberiem zle, co nás do doktorov 🙂 hlavne nech sme zdrave 😉

fuzinko
autor
7. jún 2014

caute babinky , uz sa zbierame 🙂 sa mi to paci 🙂 inak chcem sa spytat, planujete niektore aj dovcu pri mori pred tym ako ukoncite prvé 3 mesiace. Hovorí sa ze v tejto dobe si treba davat najviac pozor,lebo sa moze stat vselico ☹ a potom ak tato doba prejde, ze uz teda by to malo byt v poriadku. Ja teraz neviem, dovolenku potrebujem , maly ma atopicky exzem a mne odkedy som otehotnela sa rzbehla moja stara stratena alergia, cize nic nerobim len kýcham a zmolim oci. More by sa zislo, ale neviem, ci mozeme. Nepytali ste sa niektora dokiho uz na to? dakujem

trasko
8. jún 2014

@fuzinko ahoj my ideme teraz 27.06 na 14-15 noci a k dokimu pojdem po dovolenke......kludne chod pomoze ti to nebojaj ....a inak co sa ma stat stane sa ved nemyslim ze budes nejake extremne dovolenkove veci skusat :-P :-P :-P uzi si toooo juj ja sa uz velmi tesim xiiii ked som zistila,ze som tehu tak po oznameni drahemu som sa hned opytala "laska ale k moru ideme,ze?!" … zasmial.sa.ze jasneeee

verbal
8. jún 2014

@fuzinko ja si myslim, ze kludne mozes. Nejedz a nepi z pofidernych zdrojov a na kupanie si davaj tie zdravotne tampony. Ziadne skoky padakom 😀 😀 a podla mna sa nema co zleho stat.

babulka15
8. jún 2014

@fuzinko aj my sa chystame v polke augusta k čiernemu moru

rebeka33
8. jún 2014

Ahojte tak sa k vam dufam pridam,zajtra idem k doki. Ale testy su pekne.mne to dalo termin porodu na 10.2.No ja budem medzi vami posera lebo uz mam 2 MA a jeden az v 12 tt. Takze je budem prvy trimester nervozna. 😀 a velmi opatrna.

cmelica
8. jún 2014

Ahojte 🙂 ja sa k vam pridavam s malou dusickou 😒 testiky su take duchove no dufam,ze budu len tmavnut a dotiahnem to svami do stastneho konca.k dr sa chystam na druhy tt v utorok . to by boli 2tt co meska mrcha.

@rebeka33 mne termin ukazalo 11.02.:) drzim moooc palce ...

a tu je tabulka v ktorej mi vsetko sedelo aj pri prvom ...

http://www.pregnology.com/due-date.php ked nahodite udaje ukaze vam aj obrasteky ako babatko rastie 🙂

bar12
9. jún 2014

Ahojte babulky, tak sa k vam pridavam aj ja 🙂 po polrocnom snazeni ma v maji obletelo 5 bocianov, tak to muselo vyjst 🙂 termin by vychadzal asi niekde okolo 20.2, tak dufam, ze to dobre dopadne, lebo tiez mam po MA :( vsetkym vam drzim palceky , nech nam drobcekovia rastu a nech nas tu pribuda 🙂

vajanika27
9. jún 2014

ahojte kocky, konecne sa pridavam k tehulkam, po 8 mesiacoch snazenia som nasla krasne kolajnicky 🙂
termin vychadza na 17. februara 🙂 uz len sa modlit aby sme to dotiahli do uspesneho konca 🙂

cmelica
9. jún 2014

@rebeka33 ahoj,tak ako u dr?drzim moc palce...

rebeka33
9. jún 2014

Až teraz zaspala mala. Tak dnešné hcg 1672. o týždeň mám ísť na sono.
@cmelica duchovia rastú?

ritak
9. jún 2014

Ahojte dievčatá 🙂 v prvom rade vám všetkým gratulujem 🙂 a držím pršteky...
Zároveň vás chcem poprosiť o radu...posledná MS začala 6.5. a odvtedy mi ms neprišla ... pocity sú už asi 2. týždeň zvláštne... bolesť v podbrušku, prsia, kríže, sem-tam aj nevoľno (ale žiadna tragédia), som častejšia hladná ale doteraz, tzn. dnes 35. deň cyklu mi vyšli testy negatívne...
Čo si o tom myslíte? Kedy ste si robili testy vy?
Ďakujem za vaše odpovede.... 🙂

verbal
9. jún 2014

@ritak pockaj este tyzden a chod k dr...j🙂 ja mavam dlhe cykli 27dni a minuly rok som mala jeden 40 a potom mrcha normalne prisla. Co ti samozrejme neprajem! Ale to sa tiez stava...

bar12
9. jún 2014

@ritak mavas pravidelne cykly? Ake dlhe? Ja mavam 36 dnove a test som robila v den ms a ciarka bola, nie silna, asi polovicnej intenzity ako kontrolna...este pockaj, niektorym ukazal pozitivny dva tyzdne meskania ms, tak drzim palce, aby si patrila do tejto skupinky 🙂

lenushka058
10. jún 2014

Ahojte dievčatá, pripájam sa k vám, predvčerom som si našla dušíka a dnes už sme mali celkom peknú čiaročku 🙂 a termín nám vychádza tiež asi na február, tak sa potíchučky teším, občas ma zabolí v podbrušku ale inak nič

cmelica
10. jún 2014

@rebeka33 jeeej ,krasne HCG... a kolky den si?
no ja dnes 35 dc... u dr som bola,kedze chodim do roboty a robim s chemikaliami tak radsej sa dat vypisat na PN.prve tehu bolo dost rizikove,tak preto aj . na sone vysoka sliznica inak nic. zobral mi krv na HCG ,no vysledky az zajtra o 12tej . testiky silneju ,tak snad .... pevne verimeeee a dufame ,ze je drobcek tam a bude raaast .

cmelica
10. jún 2014

tu su testiky...

fuzinko
autor
10. jún 2014

@cmelica aboj to je fantasticka stránka . jedna z naj aké som videla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre