Termín pôrodu január 2016

kateri29
14. máj 2015

Ahojte ,je tu niekto uz ajs tymto terminom?

donkacik
15. máj 2015

hlásim sa ako druhá do partie 🙂 stred januára to predbežne vychádza, hoci podľa poslednej menštruácie by som mala byť vo 8tt, nie v 5 (+-), sa so mnou tieto dva mesiace príroda riadne pohrala 🙂

wieruska1
15. máj 2015

tak sa pravdepodobne hlasim aj ja .. test pozitivny podla internetu a poslednej MS je termin 21.01. Bolo by to moje druhe dietatko

cumelila
15. máj 2015

Ahojte,pridavam sa aj ja,podla testu clearblue som 4/5tyzden ☺

kkatuskaa__
15. máj 2015

Ahojte, tiez sa pridavam,, my sme 5tt6den a predpokladany termin mame 9.1.2016 🙂

wieruska1
15. máj 2015

Uz vam to potvrdil aj doktor alebo len test?

kkatuskaa__
15. máj 2015

najprv 3x test ale uz aj dr nam to potvrdil odberom krvi

cumelila
15. máj 2015

@wieruska1 ja som mala pred 12 dnami na sone len bublinku a v pondelok idem k lekarovi tak som zvedava 🙂

donkacik
15. máj 2015

@wieruska1 2 testy, krv a sono 🙂 zatiaľ len vak sme videli, však malé je ešte malé, ale proste čo som mohla mať pozitívne, pozitívne mám 🙂

biccy
15. máj 2015

Ahojte,aj ja sa k vám pripájam,termín mám 6.1.2016 🙂

radka816
16. máj 2015

Ahojte zienky aj ja sa hlasim podla pislednej ms mi vychadza termin 27.1 😊😊 zatial len pozitivne testy..k lekarovi sa chystam cca o tyzden😊

wieruska1
16. máj 2015

Ja k doktorovi az tak o mesiac.....

fantaghiro21
16. máj 2015

Tiež sme s manželom tehotní 🙂 Posledna MS 29. marec 🙂 U lekara sme boli / Kedže v mojom pripade musim byt po kontrolou z hladiska hormonov a stitnej zlazy ) Užívame utrogestan, dalsia kontrola 2.maja, kedy dufam, že budeme vidiet už ♥ 🙂

uzanka16
16. máj 2015

Mne tiež vychádza január, podľa lekára som asi v 4. týždni, vačok videl ale ešte nič v ňom tak mám obavy či sa na najbližšej kontrole už dačo objaví.

radka816
16. máj 2015

@uzanka16 ahoj, no prave preto chcem aj ja este s navstevou pockat aj ked som uz velmi nedockavaa 😊 a kedy ti kazal prist na dalsiu kontrolu?

wieruska1
16. máj 2015

@radka816 mne pri prvom tehu videl srdiecko az okolo 8 tyzdna a ja aj tak pojdem k doktorovi, samozrejme za predpokladu, ze sa nepbjavia nejake problemy

radka816
16. máj 2015

@wieruska1 juuj mala by som aj ja dlhsie vydrzat, o nejake dva tyzdne teda pojdem.. nekonecne dlhy cas, dufam nam to vsetkym dobre dopadne 😊 aj uz mate niektora nevolnosti ?? Ja som unavenaa bolest v podbrusku uz tyzden tzk ako pri ms, a zaludok ma trapi ☺

wieruska1
16. máj 2015

Je mi tazko od zaludka skoro cely den, boli ma podbrusko, a nemozem poriadne spat, inak nic

uzanka16
16. máj 2015

@radka816 mne povedal o 10 dní to je 21.5. ale keď čítam veľa diskusií, že niektoré ženy písali, že ani v 5. týždni nebolo ešte vidno tak mám strach, či už bude konečne vidno alebo nie, nie že zas čakať a znova na kontrolu. A ja som už nervózna z toľkého čakania, lebo mám zdravotné problémy, moja mama mala 4 potraty tak strach ako to bude so mnou.

uzanka16
16. máj 2015

@radka816 mňa jedine prsia veľmi bolia a v podbrušku pobolieva ako keby išla prísť MS ale nevoľnosti na zvracanie alebo citlivá na pachy vôbec nič. Asi som voláka divná, lebo si pamätám moja keď čakala sestru do začiatku iba dávila a ja nič.

radka816
16. máj 2015

@wieruska1 presne ako ty to mam.aj ja.. zabudla som pripisat ten spanok.. veru od kedy som si urobila testy velmi zle spim aj sa mi tazko zaspava ale to asi aj preto ze tie myslienky vseliakee... juj dievcata toto budu nekonecne tyzdnee kym nam to dr potvrdi a budeme pocut byt srdiecka tych nasich drobcekov 💜💜

radka816
16. máj 2015

@uzanka16 niesiii divnaa neboj, kazda to mame inak☺

ivkakivka
17. máj 2015

Aj ja sa pridavam s termínom asi 8.1. 🙂 zatiaľ to mám potvrdené len domácim testom,resp.dvoma.ale tak mala by som byť už v 7 tt 🙂 a o 10 dni idem konečne doktorke a uvidím bábo naživo 🙂

ivkakivka
17. máj 2015

@radka816 ja zase nejaké extra problémy nemám.akurát mi sem tam jedlo smrdí a keď som hladná, tak vtedy mi je skôr nevoľno.a ja som strašne hladná.ale na samé také veci, ako klobása, pizza, kebab a pod :D a sranda je, že mi prestalo chutiť sladké.bleee.fakt len samé slané veci. Top som pri prvom nemala. So spánkom problém nemám, keďže som ešte na materskej so synom, tak som rada, keď si môžem ľahnúť :D

kateri29
autor
17. máj 2015

baby tu je sukromna skupina,kludne sa pridajte

adush123
18. máj 2015

Ahojte baby. Hlasim sa do skupiny...termin podla ms 21.1.2016...

adush123
18. máj 2015

@kateri29 pridas ma do sukromky pls?

radka816
18. máj 2015

@adush123 ahoooj a u lekara si uz bola??

adush123
18. máj 2015

@radka816 nie. Dnes som to zistila 😊 necakala som ze sa zadari na 1.sup. lekar by tam este i tak nic nevidel. Skor ako o mesiac neplanujem ist ak to nebude potrebne.

radka816
18. máj 2015

Jeeej tak supis gratulujem ja som to zistila pred tyzdnom v den mojich narodenin krasny darcek 😀😊 ja pojdek k dr o dva tyzdne ..dnes by som mala byt v 4+6 hadam to uz bude vidiet😊

kateri29
autor
18. máj 2015

@adush123 pridana🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre