Termín pôrodu júl 2013

fracle
25. okt 2012

Prida sa niekto? 😉

korylan
26. okt 2012

@nicolettka2126 dakujem 🙂 a gratulujem

tamarar
26. okt 2012

@nicolettka2126 supeeeeeerrrrr!!!!!!! gratulujeeeeem. tesim sa s tebou. aj ja chceeeeeeemmmmm🙂

nicolettka2126
26. okt 2012

@korylan este je skoro na gratulacie,uvidime ci pride v utorok ms..ale aj tak aspon potíšku ďakujeeeeem 🙂

nicolettka2126
26. okt 2012

@tamarar waaaa,prasknem od radosti 😵 😵
ale este sa to snazim brat s rezervou,este nemam nic vyhrate..uvidime co bude v utorok 🙂

korylan
26. okt 2012

@nicolettka2126 som zvedava na Tvoj test, ja tie moje studujem kazdy den, ci som nemala ocny klam 😀

nicolettka2126
26. okt 2012
tamarar
26. okt 2012

@korylan neviem, ziadne priznaky zatial nemam☹......pockam do utorka, urobim test. alebo ak nevydrzim, tak aj skor🙂))).

korylan
26. okt 2012

@nicolettka2126 jasneee je tam 😀 super

nicolettka2126
26. okt 2012

@korylan tak pridaj aj svoje sem,aspon mozme porovnavat 🙂

tamarar
26. okt 2012

@nicolettka2126 JASNE AANOOOO!!🙂))) je taaaam!!!!! urcite budes mat babo🙂. super🙂

nicolettka2126
26. okt 2012

@tamarar mysliiiiiiiis???WAAAAAAAA,ja asi umrem od stastia 😵 😵 😵 😵 😵
Bože bodaj by to bola pravdaaaaa 🙂

korylan
26. okt 2012

@tamarar nuz drzim palce, nech sa deje, ako si prajes.

korylan
26. okt 2012

@nicolettka2126 ja si pockam na dve silne, nechcem teraz zverejnovat, je robeny vcera, cize uz stary a slabsi od Tvojho 🙂 Mne stupa hormon pomaly, tak buduci tyzden nieco odfotim 🙂

tamarar
26. okt 2012

Baby, budete mat krasny vikendik!🙂 Pevne dufam, ze aj ja - buduci🙂......Takze, co upiect svojmu milacikovi volaky super kolacik? 🙂))

nicolettka2126
26. okt 2012

@korylan dobre,pockaj teda,ved ty najlepsie poznas svoje telo 🙂 a vies kedy je ten spravny cas 🙂
No mne ak sa toto potvrdi tak to su potom moje naaaajkrajsie narodeniny za cely zivot 😵 😵
Ale tento vikend sa este vytesovat nebudem..tesit sa budem az ked nedojde mrcha mrchava 😉
Takze radovanky tiez presuvam na dalsi vikendik 🙂

korylan
26. okt 2012

@nicolettka2126 ja tiez este oslavovat nebudem. Az ked Dr.povie, ze je vsetko ok. Vsetko najlepsie k narodeninam 🙂

@tamarar muzi by mali obskakovat nas 😀 my musime odpocivat. Drzim palce, aby buduci vikend patril Tebe 🙂

nicolettka2126
26. okt 2012

@korylan dakujem pekne 🙂 Snad mi o 9mesiacov pride moj dnesny narodeninovy darcek 😵

korylan
26. okt 2012

@nicolettka2126 😀 pekne napisane

ockayova
26. okt 2012

dakujeeem. myslím že by to malo byť v júly... no počali sme v oktobri, tak už neviem ako sa to vyratáva. Na teste som mala také silné // , že ani pri mojom prvom som také silné nemala, tak sme happy

ockayova
26. okt 2012

nicolettka 2126 - pred 3 rokmi som mala presne takýto slabučký pásik ako ty a prišlo šťastie

nicolettka2126
26. okt 2012

@ockayova jooj no bodaj by sa to potvrdilo aj u mna...hned by bol zivot ruzovejsi...alebo modrejsi 😀

ockayova
26. okt 2012

držím palce, bolo by to prvé?

mimus
26. okt 2012

@ockayova tehotenska kalkulacka ;) a vypocita ti to aspon priblizny termin . Nam to minuly mesiac nevyslo a nakoniec som sa namiesto radosti potrapila s mocvymi cestami a zapalom vajecnikov. Tuzili sme po druhom junovciatku, ale tak teraz sa zase sustredime na julovciatko :D

ockayova
26. okt 2012

dakujeeeeem mimus. Hej už som si to tak vypočítala, ale najhorššie je, že som zabudla presne korý deň som mala menzes, takže čakám že ma sprdne aj dr... viem plus minus 3 dni, nevadí to? a tiež nerozumiem, orečo sa to ráta od prvého dňa menzesu, ked počatie môže byť aj 2 týždne potom... teda u nás to tak aspoň je, tak neviem, strašne sa teším na pondelok, idem prvý krát k dr.

tanickaskorokubikova
26. okt 2012

@nicolettka2126 Ahoj koľko dňový máš cyklus že už štyri dni pred MS ti test ukázal? Ja mám tiež dostať MS v utorok ale testovať som sa ešte nechcela lebo sa mi to zdalo skoro ja mám 25-26dňový, mala si nejaké príznaky? Mňa už týždeň bolí brucho, trošku aj prsia (zo začiatku ma boleli ako keby som mala svalovicu) a mám biely výtok. Len dúfam že nie som prechladená :(

nicolettka2126
27. okt 2012

@tanickaskorokubikova ahojcek 🙂 Ja mavam 26dnový cyklus..
A priznaky mam uz asi tyzden,preto som aj skusila ten testik..len este sa bojim tomu uverit kedze MS este nemeska..a ten biely vytok mam aj ja,uz cca 4dni..
Hlavne treba pozitivne mysliet 🙂

tanickaskorokubikova
27. okt 2012

@nicolettka2126 dakujem za odpoveď ja len že ja sa vôbec necítim tehotne 😀 a tak by som chcela 🙂

nicolettka2126
27. okt 2012

@tanickaskorokubikova tak aspon budes o to viac prekvapena ak budes naozaj tehu 🙂
Ja sa zase bojim aby som sa dopredu netesila-nieze sa potom sklamem a ms pride..

tanickaskorokubikova
27. okt 2012

@nicolettka2126 Určite nepríde, testík máš úplne jasný 🙂

nicolettka2126
27. okt 2012

@tanickaskorokubikova tak pevne verim ze mas pravdu 🙂 A s tebou je co nove?? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre