Termín pôrodu júl 2014

voskovka
28. okt 2013

My sme si nasli dnes druhu ciarocku a termin by mi vychadzal na nase vyrocie.7.7.2014 dufam ze sa este niekto prida......

jargre
9. feb 2014

Ani ja sa tam neviem dostat,ako sa tam dostanem poradte mi??? Ja som tam nic nepridala,lebo som sa tam ani nedostala? Mozte ma opat pridat do skupiny julovky. Ja mam termin 16.7.. Aj kde najdem tu skupinu, aby som tam dostala.

luckamuco
9. feb 2014

@55alexandra55 prosim ta kto je autorka alebo akym stylom sa tam znovu dostanem. Ja to absolutne nemozem najst a nijako sa tam dostat. dakujem ti velmi pekne za odpoved. "tesime sa na jul 2014"

msekys
13. feb 2014

ja sa tam tiez uz neviem dostat, aj ked som tam uz bola :(

nikol147
14. feb 2014

Ja mám termín 5.7. 🙂 budeme mať dievčatko, neskutočne sa teším. Včera ma maličká konečne aj kopla <3

lenusik537
16. feb 2014

ahojte chcela by som sa k vám pridať ale ukazuje mi že daný link na tešíme sa na júl 2014 už neexituje poradite niekto ?? 🙂

lucinocka83
19. feb 2014

da sa tameste dostat ci nie?

mims_28
19. feb 2014

ja mam termin 9.7. 🙂 to je prvy a druhy mi vychadza na 12.7. 🙂 .. tak dufam ze bude dovtedy vsetko ok 🙂 ...

@zuzu1104 aj ja mam strach a to som zacala 20tt ... bola som na porade vraj je vsetko ok ale ja budem spokojna ked mi v pondelok na 3D potvrdi ze vsetko je ako ma byt 🙂

zuzuliak1981
21. feb 2014

ahojte, pekne tehu oblecko www.newlook.com, kto by nieco chcel objednat, piste sukromnu postu, chcem si len rozdelit postovne (9libier), nie zarobit

ejkam
21. feb 2014

Ahojte, poslala som Vám do IP link na súkromku "tešíme sa na júl 2014". Ak by ešte niekto chcel zakladateľka je nelika

lucka0122
25. feb 2014

ahojte maminky nechcete niektora perinky?kuk album

lucka0122
25. feb 2014

napr.

nankya
28. feb 2014

ahojky ja mam termin 14.7 🙂 uz ze by tu bolo leto 🙂

levicatoko
3. mar 2014

Ahojte maminky cakatelky, tiez by sme sa k vam chceli pridat, no neviem ako, termin mam 28.7.

petuska123
6. mar 2014

Baby pridate ma do juloviek?

sesilia
15. mar 2014

baby aj ja by som chcela do juloviek, mozem? termin mam 15.7.2014

verrramkonik
26. mar 2014

Ahojte.ja mam termin 30.7.mozem sa k vam pridat?

zelenagw
29. mar 2014

@verrramkonik Jasne ja mam o den skor 🙂

barborka776
2. apr 2014

je tu niekto s termínom 21.7. ako my? 🙂

lundadno
2. apr 2014

@nankya ahoj ja mam tiez termin 14.jula 😀

nankya
3. apr 2014

@lundadno to je super mame najkrajsi datum :D len som zvedava ci ten datum babatka aj dodrzia 🙂

lundadno
3. apr 2014

@nankya hmmmm ja si myslim ze pojdem niekedy v polovici juna, aspon u dvojciat to tak byva, ale najradsej by som bola keby vydrzali co najdlhsie 😉 Kolko vazi tvoje babatko a co to bude?

nankya
3. apr 2014

@lundadno ja by som tiez brala uz koncom juna 🙂 no kolko vazi teraz netusim lebo naposledy som bola v 20 tt na ultrazvuku a vtedy to bolo aj dievcatko 🙂 ... uvidime v 30 tt ci tam nieci nevyrastlo :P a ty dvojicky? uff budes sa obracat 🙂 a pohlavia vies?

lundadno
3. apr 2014

@nankya tomu verim, ale zbehne nam to ani sa nenazdame 🙂 my sme mali v 20 tt - 410 g a 389 g a v 23 tt - sme mali 590 g a 570 g 😀 uvidim kolko sme pribrali o dva tyzdne 7. 4. idem na dalsie sono......veru dvojcata a chalani, budem sa obracat, uz teraz rozmyslam ako to bude 😕 takze dievcatko a ake meno mate vybrate?

nankya
4. apr 2014

@lundadno to ti robi zakazdym sono? mne robil na zaciatku dost bo som mala kus problemy ale teraz by som mala mat uz len v 30 alebo 32 tt ale mohol by my aj o tyzden spravit ked pojdem lebo chcem uz na 100% vediet ci dievcatko nech mozem nakupovat 🙂 no a my sme mali v 20tt 340g tak asi bude dievcatko ked je mensia od tvojich chlapcekov :P a Timea a ty?

lundadno
4. apr 2014

@nankya ano pre istotu robia, mala som zdravot.problemy a dvojcata sa kontroluju castejsie....... tak urcite to bude dievcatko, ked ti povedali uz predtym, mne povedali na dva krat chlapci a na treti krat mi to 100% potvrdili 😀 tak to ste mali peknu vahu......moji drobci budu dlhí po tatovi, preto taka vaha 🙂 inac uz vyzeram ako keby som mala ist rodit a co to bude do jula 😝 ......pekne meno ste vybrali.....my chceme Olivera a Tobiasa

nankya
5. apr 2014

@lundadno no ja som tiez mala zdravot. problemy mala som ten hematon na zaciatku tehotenstva tak mi tiez zakazdym robil sono ...ale uz teraz ked vidno pohlavie zeby som chcela vediet na 100% tak uz mi nerobi :D ... no stym bruskom ty cakas aspon dvojicky ale ja len jedno a kazdy mi vravi ze ake mam velke brusko na 6mesiac co uz aspon si vnom Timka moze volne plavat :D ....tobiasa som aj ja chcela pre chlapceka 🙂 schvalujem 🙂

lucinka1104
5. apr 2014

Ahojte prepáčte , že som sa Vám sem votrela prvorade všetkým gratulujem a tým čo čakajú dievčatko...mám staršne veľa krásny vecičiek po mojej dcerke , mala ich na sebe jeden , dva krát posuniem ozaj lacno robím aj mega balíky ak náhodou pekný víkendík s bruškami len pre ilustráciu pár foto vecičiek na predaj

ankaru
3. máj 2014

Ahojte budúce mamičky,my máme termín 29.7.2014.Ako sa máte?

wawrita
16. máj 2014

ahojte. prepacte ze vam sem pridem, ale hladam pani co odomna kupila kocik Mutsy Evo a ma termin jul 2014, a je z BA. vdaka.

zelenagw
30. máj 2014

@ankaru aj ja mam vtedy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre