Termín pôrodu júl 2014

voskovka
28. okt 2013

My sme si nasli dnes druhu ciarocku a termin by mi vychadzal na nase vyrocie.7.7.2014 dufam ze sa este niekto prida......

ankaja
30. máj 2014

@ankaru aj my 🙂

tuti_sk
25. jún 2014

Mamicky, ktore dojcite, a neviete si predstavit, ako budete dojcit vonku - v restike, v hypermarkete, ci na autobus. stanici, v elektricke, atd, atd..... a vadi vam to ze na vas ludia cumia, tak mame pre vas pekne prakticke a stylove Zastery na dojcenie, nielenze zakryju vas prsnik, a nikto na vas nebude cumiet co robite, ale aj dietatko bude mat pokoj pri dojceni, kedze v istom mesiaci sa zacne obzerat po okoloiducich a kludne sa nenadojci...... preto je fajn prikryt zasterou a nechat ho v klude sa napapat....
ja sama som ju vyuzila cele 2r. ako som dojcila, a kedze mi to velmi pomohlo rozhodla som sa ich robit aj pre ostatne mamicky, s rovnakym problemom......
Zastery na dojcenie su v roznych vzoroch, kazda si najde svoj styl... vsetko najdete na nasom webe, tam prosim aj objednavajte.
Krasny vecer! 🙂
Katarina, tuti.sk.

ivaankaa
30. jún 2014

Ahojte dievcata mam termin porodu 27.7 2014 poprosim o zaradenie do sukromnej diskusie chcela by som si niekym so spolocnym terminom pokecat ... Dakujem

reva6
30. jún 2014

baby... ahojte viem ze to sem nepatri ale ked na tom fore nikto uz neni..... ak som z ineho mesta a momentalne som v BA ... a potrebujem nutne ist k zenskemu..... a nedostanem sa tam skor len o 2 tyzdne ..... neviete nahodou ze ci by sa dalo ist k doktorovi v ba? len tak? ci by to bolo mozne? ci sa nieco plati? mam klasicku mikozu zrejme.... a potrebujem len bezne tabletky no su len na predpis.... canesten a blbosti mi nepomahaju..... co myslite? prosim poradte .... :/

lenki13
9. júl 2014

Dobry den dievcata , uz to bude takmer sest rokov odkedy som aj ja patrila k mamickam s terminom porodu august 🙂 Nakoniec z toho bol koniec jula, takze som prispievala do oboch skupin a vzdy som sa tesila na vecer, kedy sme si popri kojeni a vymienani plienok poklabosili 😀 ....novym mamickam zo srdiecka gratulujem a tym nastavajucim julovkam strasne drzim palce !
Momentalne zijem v UK kde aj pracujem, venujem sa umeleckej novorodeneckej fotografii a kedze cely august budem v Bratislave, a budem aj oddychovat aj pracovat - tak ak by ste niektora mala zaujem o fotenie, prosim poslite mi spravicku s terminom porodu babatka a dohodneme si termin. Pridavam zopar fotiek z mojho portfolia, dufam ze je to v sulade s pravidlami prispievania do fora. Vsetko dobre babulky a opatrujte sa ! 🙂 x

lutsy
2. okt 2014

dievcata nie ste nahodou niektora z casti Bratislava Raca, hladam na kocikovanie partacku 🙂

dzudka
10. jan 2015

@lenki13
@lutsy
pozyvam RC dlhacik www.dlhacik.sk nove kurzy aj prijemne prostredie od 12.1.2015 http://www.dlhacik.sk/prihlasovanie-na-program

dzudka
10. jan 2015

@ankaru
@sesilia
@lucinocka83

pozyvam do RC Dlhacik www.dlhacik.sk
je tam aj herna pre malicke deticky aj babetka aj cvicenia aj pre mamky aj babetka prijemne prostredie na prezitie peknych chvil
http://www.dlhacik.sk/prihlasovanie-na-program

lienockalenka
6. mar 2015

Predávam plienky Dada.
Veľkosti:
mini - 78 ks - váha: 3 - 6 kg
midi - 64 ks - váha: 4 - 9 kg
maxi - 54 ks - váha: 7 - 18 kg
junior - 46ks - váha: 15 - 25 kg.
Plienky sú bez chemikálií, z vlastnej skúsenosti na dieťati sú kvalitnejšie ako plienky Pampers a majú zapínanie na suchý zips. Vyrábané sú v Českej republike. Dovoz je možný v rámci Prešova, Košíc, Žiliny a Bratislavy. Cena za 1 balenie je 10,- Eur.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre