Termín pôrodu júl 2014

voskovka
28. okt 2013

My sme si nasli dnes druhu ciarocku a termin by mi vychadzal na nase vyrocie.7.7.2014 dufam ze sa este niekto prida......

zuzu1104
5. nov 2013

@miss_shy Ahoj, neboj, o týždeň už niečo uvidí, hlavne pokoj 🙂

ninocka84
5. nov 2013

@miss_shy neboj bude vidno, u mna dnes dlho hladal 🙂 . a priznaky nemas? lebo ja mam teda kvalitne.. .drzim palce.nic sa neboj mysli pozitivne!

ellenie
5. nov 2013

@zuzu1104 to vazne? lebo som si robila test a nebol pozitivny a ani nemam nejake ine tehotenske priznaky...

miss_shy
5. nov 2013

dakujem baby 🙂 no mne robil sono cez brucho, co som bola prekvapena, prsia ma bolia ja kona uz 2tyzdne a obcas mi je zle ale nic strasne, ved uvidim, co sa ma stat sa aj tak stane 🙂

zuzu1104
5. nov 2013

@ellenie aha a ja som myslela, že si tehotná, že ti test vyšiel pozitívny, tak teda neviem ak je test negatívny asi by bolo zbytočné chodiť za lekárom. Počkaj či sa mrcha dostaví.

neomea
5. nov 2013

@ninocka84 jej ja som mala poslednu ms tiez 30.09. 🙂 akurat mavam kratsi cyklus a ovu som mala 10.10. 🙂 k lekarovi sa chystam az o dva tyzdne ak to dovtedy vydrzim 🙂

zita333
5. nov 2013

@miss_shy ja som mala poslednú menštruáciu 27.9., včera som bola u doktorky, robila mi sono vaginálne, a bolo vidieť už dutinku. Neboj o týždeň už bude všetko pekne vidieť.

miss_shy
5. nov 2013

som strasne zvedava baby co z tohoto bude 🙂 baby a z toho digi testu clear blue vysledok zmizne ci to tam ostane?

ninocka84
5. nov 2013

@neomea ja som si ovu test robila 14.10. a bola som cela happy ze je pozitivny lebo dovtedy som mala stale anovulacne cykly. ja som v maji vysadila atk a potom som mala rozbity cely cyklus. tak mi v auguste dr nasadil duphaston, ja som si obcas dala inofolic (mala som jedno balenie tu z MK kupene od kocky), ani som ho neminula cely a ani cely som ho nemala a treti mesiac uzivania duphastonu bola ovu. no tak sme s manzelom skusili a zadarilo sa 🙂 tak sa chystame dat rodicom pekny darcek na vianoce 🙂 lne uz iba dovtedy vydrzat a nic nepovedat :D .

@miss_shy ten test som si nerobila, takze ja ti v tomto neporadim. ja som robila klasicke stripy 2, jeden som mala este ako ducha, dalsi den vecer som uz mala pekny intenzivny. a potom som mala ten clearblue ale nie ten digi ale obycajny a tam to uz bolo tiez jasne a zretelne 🙂 neboj pokial mas pozit. teh. testik tak casom to uz aj bude vidno na sone. tyzden uz vydrz ;)

neomea
5. nov 2013

@ninocka84 tak vela zdaru, ja som to nevydrzala a mame som to hned po par dnoch vykvakala, neviem si predstavit bavit sa s nou a vkuse mat toto na mysli a davat bacha na jazyk 🙂 i ked povodne som aj ja chcela pockat, min. po prvu navstevu lekara, ale no, nevydrzala som to 🙂

@miss_shy s tym testom nemam skusenost ani ja, ale ostatne papierikove sa mi zdaju ze blednu tie pasiky na nich 🙂
drzim palce 😉

ninocka84
5. nov 2013

@neomea no ja zijem od rodicov cca 300km takze jedine ked tam ideme na vikend to vydrzat a to sa da 🙂 pit som nepila ani predtym takze to napadne nebude 🙂 a ine obmedzenia zatial velke nie su. akurat dufam ze mi nebude zle lebo ja mam teda celkom nepekne nevolnosti najma vecer ked idem spat :/ ty si u dr. teda este nebola? ja som sla, aby som vedela ze ci je to na spravnom mieste a nejak sa tak uistit. tak aspon to viem ze je v poriadku 🙂 ked pojdes o 2 tyzdne tak uz uvidis celkom pekne na sone 🙂

neomea
5. nov 2013

@ninocka84 ja som si to nejak ratala, ze po 13tom novembri by uz mala byt aj cinnost srdiecka viditelna, chcela som si pockat na toto a kedze mi doki robi len pondelky a stvrtky, pojdem az ten dalsi pondelok ale uz mam riadne mrle 🙂 uz by som sla najradsej 🙂 ja mam akosi dojem, ze keby bolo na planom mieste alebo by daco nebolo v poriadku, nejak by sa to uz prejavilo a kedze nikde nic, verim ze je vsetko okej 🙂

miss_shy
5. nov 2013

Baby ja sa este pohravam s myslienkou ze zajdem zajtra rano na krv, tam to mam na 100% ci?

neomea
5. nov 2013

@miss_shy tak to by malo byt iste 🙂

ninocka84
5. nov 2013

@neomea no to mas pravdu, ja som nevydrzala a chcela som to mat potvrdene 🙂 a som zvedava na sono v 10tt 🙂 inac preco ti dr robi iba 2x do tyzdna? to je nejaka nemocnicna? ides si davat aj NT screening? tj ten kombinovany rozsireny test alebo iba ten zakladny geneticky? lebo ja uvazujem o tom rozsirenom, sestra mi vravela ze od 10teho tyzdna sa to robieva ze je to vhodne dat si to otestovat. tak ma zaujima ci tiez nad tym aj ostatne uvazujete 🙂

@miss_shy v krvi uvidia ci mas hcg, takze ak chces vediet a nevydrzis tak chod na krv len neviem ci nepojdes skor na sono ako budu vysledky z krvi 🙂

zita333
5. nov 2013

@miss_shy Krv máš na 100%

samajama
5. nov 2013

@miss_shy je to zvlastne ,lebo ja som mala poslednu mrchu az po tebe2.10 a vcera videl sice len vacok ale videl,ale nestresuj mozno nema take citlive sono a o par dni urcite uz daco uvidi

miss_shy
5. nov 2013

no mne to sono hlavne robil cez brucho. a je pravda ze nema ziaden super stroj, no. Ale test mi aj dnes vysiel // a riadne kolajnice, jedine ze by som mala posunutu este ovulku alebo co. neviem.

turga
5. nov 2013

juj baby ja uz som taka nedockava, teraz vo stvrtok idem na vysetrenie k lekarovi ktory mi dufam potvrdi maleho cervicka v brusku (4 testiky mi vysli s poriadne viditelnymi dvomi ciarkami) podla mojej posledne ms by som mala byt uz v 8tt, moje prve vysetrenie, drzte palceky 🙂

msekys
5. nov 2013

@samajama Ahoj...tak to sa tesim, ze mame rovnaky termin...ja to este nemam potvrdene lekarom, ale kedze to bude druhe babo, tak jednoznacne viem ze som vtom 😉... Je mi zle, bolia ma prsia, mam divnu chut v ustach... a hlavne tie pozitivne testy..k dr. sa chystam asi az buduci tyzden, lebo skor to akosi nestiham...

samajama
5. nov 2013

@msekys pravdupovediac ani ja by som nesla este k dokymu,nebyt slabeho spinenia,bala som sa mimomaternicoveho tak preto som sla uz vcera a mam prist buduci tyzden asi tak vo stvrtok ,ci je akcia.ak nemas komplikacie tak netreba ist tak skoro🙂

msekys
5. nov 2013

@samajama Komplikacie nemam...aj ked mam niekedy neznesitelne bolesti brucha co pri prvom som nemala...ale nespinim a nekrvacam, tak snad to rychlo prejde...

neomea
5. nov 2013

@ninocka84 oni na jednom mieste ordinuju 3 lekari kazdy v ine dni, asi chodi este aj niekam inam, alebo ani neviem 🙂
to ohladom tych skriningov nemam ani paru o com je ktory a aky mi budu robit.. asi to necham na nich co mi odporucia.. 🙂

nadenkaaa
6. nov 2013

Dobre ranko tak potichucky sa k vam pridavam 😵 TP 14.7.2014 😵 😵 😵

samajama
6. nov 2013

@msekys musime byt optimistky a verit ze to dobre dopadne,doky ti povie viac a kedy ides?

zipsy
6. nov 2013

ahojte, aj sa sa opatrne pridavam, TP 15.7.2014

turga
6. nov 2013

@zipsy kedy si zistila tu super spravicku?? 🙂

zipsy
6. nov 2013

@turga uz 3. den si robim testy, a dusik je stale silnejsi 🙂

turga
6. nov 2013

@zipsy tak to ti potisku zatial gratulujem 😉 ja idem zajtra na prvu prehliadku k dr. tak som cela nedockava, viem o tom uz 2 tyzdne 😀

zipsy
6. nov 2013

@turga ja este nemam svoju doktorku, este len zhanam 🙂 akurat chcem volat, ale ordinuju az od 12ej..som zvedava na kedy ma objedna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre