Termín pôrodu júl 2014

My sme si nasli dnes druhu ciarocku a termin by mi vychadzal na nase vyrocie.7.7.2014 dufam ze sa este niekto prida......
miss_shy
6. nov 2013
@nelika aj mna aj mna 🙂
nadenkaaa
6. nov 2013
@nelika aj ja poprosim do sukromky 😉
cucoriedka30
6. nov 2013
@nelika aj ja by som poprosila povoliť vstup do soukromky, termin mam síce na 30.6., ale ovu bola 100% posunutá a podľa toho mi termin vychadza na júl. ďakujem
neomea
6. nov 2013
@nelika aj ja sa pridam 🙂
ninka25
6. nov 2013
@nelika ahoj ja ja poprosim do sukromky, odhadovany termin je 5.7 2014 🙂
ninka25
6. nov 2013
inac chcem sa spytat ci je to normalne ze doktorka mi sice potvrdila tehu z krvi (ziadna prehliadka) ked som bola v 4tt ale kazala mi prist az v 7tt, co je za tyzden. Povedala ze to pojdem uz rovno na sono, doteraz mi zobrala len krv a to je vsetko...
neomea
6. nov 2013
@ninka25 ak ma neklamu info z netu tak v siedmom tyzdni by mala byt uz badatelna cinnost srdciecka na sone, tak asi zato 🙂 ze vtedy by uz malo byt lepsie vidiet drobcurika 🙂
hanickase
6. nov 2013
@nelika aahoj, aj ja sa mozem pridat? 🙂
msekys
6. nov 2013
@nelika Aj mna by si mohla pridat...dik
zuzu1104
7. nov 2013
@mona333 Ahoj, tak čo sa týka príznakov mne je už tretí deň dosť zle, nevraciam, ale vkuse ma napína a je mi ťažko na žalúdku. Takéto stavy som mala aj v prvom tehotenstve a veľmi ma bolia prsia a sem tam aj podbruško a samorejme aj únava je tam.
Ty máš nejaké iné príznaky okrem toho, že ti je zle a nechutí ti kávička?
Ja kávičku pijem málo a zriekla som sa jej už pri snažení sa o dieťatko, ale minule si manžel varil turka a mne z toho bolo hrozne zle, smrdela mi veľmi
zuzu1104
7. nov 2013
@nelika poprosím pridať do súkromky a aj link na ňu, ďakujem 🙂
neomea
7. nov 2013
kiežby tak mne chcela prestať chutiť káva 😞 ešte že jesto placebo kafe bez kofeinu inak by ma asi prclo 😃
mona333
7. nov 2013
@nelika pridas aj mňa?
mona333
7. nov 2013
@zuzu1104 okrem toho som aj unavena a teraz riešim dilemu či prestať kojit
zuzu1104
7. nov 2013
@mona333 no tak myslím, že nemusíš, koľko žien kojí počas celého tehotenstva a nemajú žiaden problém, ja myslím, že by bolo vhodné to prediskutovať s gynekológom a ak bude bábätko v brušku prospievať, tak pokojne koj ďalej, môj názor
mona333
7. nov 2013
@zuzu1104 práve o to ide,že môj gynekológ nechce o tom ani počuť,aby som kojila ďalej :-\
zuzu1104
7. nov 2013
@mona333 Aha a nechcela by si sa poradiť ešte s viacerými lekármi, čo na to povedia?
Čítala si si na nete niečo o tandemovom kojení?
Alebo možno aj tu na koňovi je nejaká taká diskusia?
ninocka84
7. nov 2013
ahojte, tak po dnesnej noci vasu skupinku opustam.... 😞( prajem prijemne a zdrave tehulkovanie babule!
jankalac
7. nov 2013
@voskovka ahoj, aj mne vychadza termin 7.7.2014 😉 . este som u lekara nebola, buduci tyzden sa chystam...
jankalac
7. nov 2013
@voskovka prepac az teraz citam celu diskusiu, mrzi ma co sa stalo.. a drzim palceky nech sa podari na dalsi krat 😞
miss_shy
7. nov 2013
@ninocka84 to mi je strasne luto 😞
neomea
7. nov 2013
@ninocka84 😞
samajama
7. nov 2013
@ninocka84 je mi to luto,ale na buduce to urcite vyjde.ak to nieje tajne ,co si zacala krvacat?mala si bolesti?
samajama
7. nov 2013
@nelika aj ja sa hlasim do sukromky
ninocka84
7. nov 2013
@samajama o 4tej v noci silne bolesti a krvacia, tak rychlo na pohotovost, tam 2 hodiny cakania kedy som sa dostala na rad... skoda slov.. a potom sono.. tam este bolo vidno volaco.. no ale potom som sla na wc a uz to vyslo von 😢 vzali krv, dali injekcie na zastavenie krvacania pretoze som dost silno krvacala. no a este 2 hod. cakala na vysledky hcg.. to bolo 13.3 ..., takze potom smer lekar, ten znova sono, prehmaty, v tych bolestiach fakt dost zle ale snazil sa byt jemny... a najhorsie.. na pohotovosti som v tu noc bola uz druha, u mojho dr. dnes 6ta! je to fakt des 😞(
zuzu1104
7. nov 2013
@ninocka84 to ma veľmi mrzí, nech tá bolesť na dušičke skoro prejde, drž sa!
ninocka84
7. nov 2013
@zuzu1104 dakujem
lindush123
7. nov 2013
ahojte, pridavam sa... vcera som si urobila testiky - tri a vsetky pozitivne, dnes rano este jeden, tiez pozitivny a poobede este digitalny, pre istotu - vysiel 2-3, buduci tyzden k lekarovi, nech sa potvrdi... ak je to skutocne tehu, som neskutocne stastna aj s manzelom, nakolko sme riesili prve IVF v septembri, ktore bolo neuspesne, no a problem je v oboch (PCO, malo spermii)... takze som vcera padla na rit, ked som si nasla // 🙂 zatial sa tesime velmi potichucky, aby sme nieco nezariekli
turga
7. nov 2013
@lindush123 tak potichucky gratulujem 😉 ja som dnes bola u lekara a potvrdil nam, tesime sa velmi, aj srdiecko mu uz bilo 🙂
lindush123
7. nov 2013
@turga blahozelam, dufam,ze aj nam potvrdi tehu... v utorok dam vediet, ak je to pravda, tak v CARe padne doktor na zadok, pretoze nam povedal,ze prirodzene len velmi tazko mozeme mat dieta... ale asi clovek mieni a Pan Boh meni 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli