Termín pôrodu júl 2014

My sme si nasli dnes druhu ciarocku a termin by mi vychadzal na nase vyrocie.7.7.2014 dufam ze sa este niekto prida......
turga
7. nov 2013
@lindush123 daj potom urcite vediet ako ste dopadli, budem na vas mysliet 🙂 a dakujeme
samajama
7. nov 2013
@ninocka84 ono je aj zle obdobie na tehotenstvo ,tak mi doky povedal vsade sama vyroza,ja som tehotna presne v tom istom case ako minuly rok ,preto sa obavam ,ale nam to vydrzalo do aprila a malicka v 24 tyzdni odisla ,tak ti z vlastnej skusenosti hovorim ,ked sa ma stat zle ,nech to je v zaciatkoch ako ked uz zena citi pohyby a tak ,rychlejsie sa das dokopy a o mesiac ,dva budes opat tehu, uvidis aj ked je to tazke ale chce to cas ,prajem ti rychle zotavenie a vela ,vela sil aby si v co najblizsom case nasla opat//
ninocka84
7. nov 2013
@samajama dakujem. hej je take divne obdobie.. hlavne nech sa telo pozviecha a bolesti ustupia lebo su dost nepekne stale 😞 aj fyzicke.. aj psychicke.. drzim palce, nech ta choroby obchadzaju a tvoje babo nech pekne hniezdi kde ma a drzi sa az do jula !
ava11
7. nov 2013
@nelika poprosim pridat do sukromky 🙂
ewicac
8. nov 2013
@mona333 ahoj, tiez sme pravdepodobne v tom 🙂 , termin 10.7., tiez stale kojim, ja som sa na to pytala uz davnejsie mojej gyn. a ta tiez, ze hned prestat, ale neviem, nas maly je na to taky namotany, ze sa mi nechce ho zatial znasilnovat....nejake problemy nemam, tak zatial neriesim....uvidime, ale je o tom clanok na mamila.sk a tam ta laktacna hovori, ze sa to da v pohode, len si musis davat pozor na kvalitnu stravu atd.
shira_
8. nov 2013
@2014eva ja tak isto, podľa ms mam termín 3.7. ale podľa ovulácie 30.6. prvý sa mi narodil 8 dní po termíne, takže naozaj ťažko povedať 🙂
shira_
8. nov 2013
@ewicac vobec nemusíš odstavovať...
shira_
8. nov 2013
@lindush123 veľmi podobne, prvé po inseminácii na druhý pokus, tentokrát 3 neúspešné a potom nám povedali, že jediná šanca je ivf.. to sme si nechali prejsť hlavou a rozhodli sme sa, že ďalšie dieťa mať nebudeme. o mesiac na to som zistila //
lucia.k
9. nov 2013
@nelika tiez poprosim pridat do diskusie... ja som bola vcera prvykrat u lekara, potvrdil 6 tyzden, ukazal mi uz aj bijuce sediecko, snad bude vsetko v poriadku. musime si davat pozor baby 😉
zabicka27
10. nov 2013
@nelika aj ja poprosim pridat do sukromky 🙂
nikol2515
10. nov 2013
Ahojte kocky, tak aj ja som si dnes nasla dve ciarocky (4 dni mi meska ms), az sa mi spustili slzicky stastia. Uz len aby mi to doky potvrdil a splnil sa nam snik 🙂 mozes aj mna pridat do diskusie @nelika, dakovam.
55alexandra55
11. nov 2013
ahojte kočky tak sa k vám pridávam 🙂 k lekárke idem túto stredu, poprosím tiež o zaradenie do diskusie vďaka 🙂
lencul
11. nov 2013
@nelika aj ja poprosim pridat do sukromky; pred tyzdnom som si nasla prve // a testy postupne silneli a silneli x-) vdaka
rybkaa
11. nov 2013
Ahojte babule, tak sa k vám pridávam aj ja 🙂 Zatiaľ mám len koľajničky na testoch od minulého týždňa, dnes som bola u dr., ale ešte nič nebolo vidno, len dáku mini čiernu bodku, tak mám ísť ešte raz na sono budúcu stredu, tak držte palce, aby bodka rástla a bolo ju vidno pekne 🙂
maraide
11. nov 2013
Tak a som tu aj ja, veľmi sa tešíme 🙂 vieme to už dlho, ale pridávam sa k vám až teraz...lekársky podľa dnešného vyšetrenia 9+0tt, realita od 2.10. 🙂)
@nelika prosím o pridanie do skupiny aj ja, ďakujeem 🙂
nastasyk
11. nov 2013
Ahojte, ja sa pridavam, nasla som dve ciarky, pravdepodobne 7.TT. U Dr. som nebola, lebo podobne ako @ewicac kojim 15 mesacneho syna a nechcem prestat, tak dufam, ze budu tomu naklonení. Aj ked pestra strava bude tazka, lebo zo vsetkeho mi byva zle....
lindush123
11. nov 2013
Bambulky, takze lekar sa presunul na dnes a bol ultrazvuk a videla som to nase male stvorenie - 6tt ak som dobre pocula, lebo ja som bola taka happy, ze som ho ani dalej nevnimala 🙂)))
turga
11. nov 2013
@lindush123 jeeejoooo super, tesime sa s vami 🙂
lindush123
11. nov 2013
@turga dakujem, si zlatucka, my sme taki stastni 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
shira_
11. nov 2013
Ja som bola na sone v piatok, srdiečko pekne bilo, mám prísť až o š týždne, materskú knižku dávajú kedy? mne sa zdá že pri minulom mi dali hneď keď bolo srdiečko.
jankalac
11. nov 2013
@nastasyk ahoj aj ja este kojim moju, ma 17mesiacov, doktorovi sa chystam zajtra , neviem ci hned aj na sono pojdem, podla kalkulacky som 6+0tt dnes... tiez dufam ze hned na mna nevyleti ze mam prestat s kojenim, ved kolke maminy kludne kojili az do porodu a po porode pokracovali 😉
a tiez uz asi 3dni mam zaludok ako na kolotoci, dnes uz som aj myslela ze budem wc misu obimat, ale predychala som to ... 😞((
nastasyk
11. nov 2013
@jankalac no to aj ja dufam, daj vediet, čo Ti doktor povedal, ja pojdem v sobotu, nech sa mozem pripravit. Drzim palce🙂
casdante
11. nov 2013
@nelika aj ja poprosim o pridanie so sukromnej skupiny. minuly tyzden som bola na ultrazvuku kvoli spineniu. Vyzera to na posunutu ovulaciu, takze bol vidiet len gestacny vak, akcia srdiecka zatial nie. Dalsie sono ma caka az na buduci tyzden v utorok,
emikie
12. nov 2013
Ahojte dievcata, ja som prave zacala 7tt, @nelika pridas prosim aj mna do sukromky?
@jankalac @nastasyk @ewicac ja tiez stale kojim, maly ma 19 mes. u lekarky som este nebola, tiez sa trochu bojim, co povie, tajne dufam, ze sa na kojenie nebude pytat, a kedze mi to ziadne problemy nerobi, ja to sama spominat nebudem... ona uz v januari, ked som bola na preventivke hundrala, ze so to stale kojim (maly mal 9 mesiacov...), ze uz ma davno vsetko jest... tak uvidime, som zvedava, co povedia Vam, ale odstavovat sa nechystam, len v pripade, ze by nastali nejake problemy, ale dufam, ze nie, lebo neviem si to cele predstavit...
lindush123
12. nov 2013
baby, ja som dnes bola a lekar povedal,ze je tam tehu, vzali krv na hcg, ale povedal, ze je to male, ze by to malo byt vacsie, nasadil mi duphaston, mam strasny strach, ci je vsetko ok, mali ste nieco podobne? posledny menzes osm mala 25.9., sice povedal, ze zalezi, kedy som otehotnela... strasne sa bojim,je to nase vytuzene babo
lindush123
12. nov 2013
bola som este u lekara v CARE, kam som chodila a on mi toto povedal... dufam,ze vsak bude vsetko ok
jankalac
12. nov 2013
@nastasyk
@emikie no dnes som bola u dr, aj s malou, cakali sme v cakarni 2hodiny, uz bola zla jak cert, tak v ambulancii kukol, urobil ster na cyto, urobil sono, potvrdil tehu 6tt, mam prist este na krv 2.12. a vystavi mi aj knizku... ani som sa ho nestihla na to kojenie opytat, nahanala som malu po ambulancii :-p . ale ani sa nepytal ci kojim - nekojim...
jankalac
12. nov 2013
@nelika aj ja poprosim do skukromnej 😉
kareta21
12. nov 2013
@nelika poprosim pridat do skupiny..dnes som si nasla dve krasne ciarocky..🙂
fefe2704
12. nov 2013
ahojte, tak ja som si tiez nasla // este minuly tyzden, robila som si 3 testy vsetky pozitivne, bojim sa ale este nejako moc tesit ...uvidim co povie lekar, dufam ze to bude vsetko OK 🙂 tiez mi to vychazda na polovicu Jula ...

Začni písať odpoveď...

Odošli