Termín pôrodu júl 2014

voskovka
28. okt 2013

My sme si nasli dnes druhu ciarocku a termin by mi vychadzal na nase vyrocie.7.7.2014 dufam ze sa este niekto prida......

danicca
12. nov 2013

@zita333 držím palce, nám kalkulačka vypočítala rovnaký termín 🙂 bude to naše prvé

katkarv
12. nov 2013

@voskovka Aj ja sa chcem k vam pridat 🙂 Dnes som si uz nasla pekne ciarky,dufam ze to dotiahnem dokonca svami lebo v r2009 a v r2010 som mala MA

siminimis
12. nov 2013

Ahojte zenusky tak ja som bola dnes u gynekologa . Tehotenstvo potvrdene , podla poslednej MS som 6+3 podla sona 6+0 . Nejak tomu nerozumiem lebo viem na 100% ze som otehotnela 11.10 a to bol vcera presne mesiac tak ako je mozne ze som v 6tt ked viem ze som otehotnela pred mesiacom ? Dost sa bojim lebo este nebilo srdiecko babatku a pri malom v 6tt uz bilo . Pridavam fotky z dnesneho sona

lenka2902
12. nov 2013

@siminimis těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace, ne od ovulace, takže si k tomu 11.10 přičti ještě 2 týdny a je to tak akorát. Takže vlastně první dva týdny žena ani těhotná není, to až od 3.tt. A jinak se ničeho neboj, já jsem měla při 6+3 přesně takový obrázek, a srdíčko bylo vidět na utz až od 8.tt.

neomea
12. nov 2013

@siminimis to sme na tom približne rovnako 🙂 ja som tiež otehotnela asi okolo 10 - 11.10. 🙂 u lekára som ešte nebola práve kvôli tomu, že tam toho ešte asi veľa nevidno, stále to odkladám, ako sa tak kukám na Tvoj obrázok, dám tomu ešte dáke dva týždne 🙂

lindush123
12. nov 2013

baby, ake hcg ste mali cca v 6 a 7 tt?

zuzu1104
12. nov 2013

@siminimis Ahoj. Ja som mala presne to isté, keď som bola 6+3 podľa ovulky dokonca 6+4 sme videli len malé mimčo bez srdiečka a o tri dni čiže 6+6 už malo bábä 1cm a srdiečko krásne bilo, takže kľud, bude to fajn 🙂

zuzu1104
12. nov 2013

@lindush123 Ahoj Ja som mala 6038 v 5+2

tinka1003
12. nov 2013

Ahojte zienky, ak vsetko pojde ako ma, tiez sa budem v juli s vami vytesovat z maleho vonaveho uzlicka. Termin mi podla poslednej MS vychadza na 15.7. U lekara som zatial nebola, planujem tam tento tyzden cinknut, tak som zvedava na kedy ma objedna. Pri prvom tehu som bola na prvej navsteve v 8tt, pri druhom (zial nevydarenom) az v 10tt.
Prajem vam krasne tehulkovanie, nech fazulky krasne rastu, srdiecka nech im biju ako zvony a vas nech natrapia nevolnosti 😉

tinka1003
12. nov 2013

@nelika mohla by si ma prosim pridat do sukromky? Ja som aj cudovala, ked som nakukla, ze je tu akosi malo stran popisanych 😀

nikol2515
13. nov 2013

@rybkaa Asi bude fajn ked budeme pokracovat v tejto teme tu 🙂 . Ide o to ze mna teda sestricka objednala na toho 19teho, to mi vychadza ze budem cca 5+4tt a ja som sa jej opytala, ci uz "nieco"bude vidiet a ona ze ano, ze preto sa ma pytala na posledny den ms. Hmmm asi sa necham prekvapit, lebo baby tu pisu, ze vacsinou este nieje vidiet dokopy nist.

rybkaa
13. nov 2013

@nikol2515 mne to počítala dr. ak som u nej bola a povedala, že som 5+3 tt, videla len mini bodočku, že tam sa niečo robí, ale potrebuje to skontrolovať o 10 dní, že to bude istejšie. Na týždeň ale ona nerobí, zastupuje ju iný lekár, tak hádam bude dobre kukať 🙂 Má to urobené tak, že aj pacientka má pred sebou monitor, takže aj ja to vidím pred sebou, takže aj tú bodku som videla, asi si založím aj okuliare 😀 Tak držím palce, nech ti už je dobre vidno fazuľku 🙂

nikol2515
13. nov 2013

@rybkaa Dakujem, tesim sa je to nase prve babo, tak je clovek plny ocakavania. Ozaj mozes spytat neliku aby ta pridala do sukromnej diskusie, budeme diskutovat v utajeni 😀

rybkaa
13. nov 2013

@nikol2515 aj v mojom prípade to bude prvé bábo, ale druhé tehu....bola som raz tehotná v 18-tke a veľmi som sa toho zľahla a šla na prerušenie, nebola by som to vtedy zvládla, aj keď viem, že rodičia by pomohli, aj priateľ, ale ja som to proste nezvládla...neľutujem to, bolo to dobré rozhodnutie, teraz sa na to ale teším a chcem si to užiť 🙂 no aj preto som sa bála, že či sa to podarí po UPT, hoci je to už 11 rokov...no dúfam, že to bude ok 🙂
oki, požiadam ju, ale až neskôr, keď to bude isté, nechcem to unáhliť a tiež - moje skupiny vidia aj priatelia a nechcem, aby to niekto rozšíril, že som tehu v mojom okolí, pretože rodičia to nevedia, chceme im to dať ako vianočný darček 🙂 budú sa veľmi tešiť a nechcem, aby to vedeli od iného človeka, tak do vianoc "pracujem" v utajení 😀

rybkaa
13. nov 2013

@nelika prosím tiež o pridanie 🙂

rybkaa
13. nov 2013

@nikol2515 požiadala som o pridanie - ja som si nevšimla, že ide o súkromnú skupinu, mám vlčiu tmu asi
😀

nikol2515
13. nov 2013

@rybkaa Fuu tak to ta obdivujem, musis byt silna. Ked si to tak citila, bolo to pre teba spravne rozhodnutie. Clovek sa ma riadit svojimi instinktmi a pocitmi, jedine potom je spokojny. No a co sa tyka nas, my s priatelom sme take tlchuby, ze sme to rodine hned vyzvanili, myslim ze aj keby sa nieco stalo, pochopili by to. Priatelia samozrejme pridu na rad az neskor.. 🙂 .

rybkaa
13. nov 2013

@nikol2515 tak nebolo to ľahké rozhodnutie, ale verím,že v tom čase správne...a zrejme to aj bolo nejaké znamenie, lebo s tým mojim priateľom som bola skoro 8 rokov, už sme spolu aj bývali, ale stále sme odkladali svadbu, rodinu, všetko...potom, keď sme už boli spolu a naplánovali svadbu, tak bol pohreb ☹ Zabil sa pri autonehode....takže ja to beriem tak, že tým, že sme to stále odkladali, sme sa tomu akoby bránili, akoby niečo vždy stálo medzi nami a keď sme dospeli ku kroku svadba-rodina, tak mi ho osud takto vzal, možno by sme spolu neboli šťastní a je to tak lepšie....ťažko povedať, čas rany zahojil a ja som teraz konečne opäť šťastná, mám priateľa a v februári bude svadba a čo má prísť to príde, tak hádam aj bábätko 🙂

nikol2515
13. nov 2013

@rybkaa O tom nepochybuj 😉 . Inak silny pribeh, veru osud sa s nami takto zahrava. Ja mam tiez obrovske rodinne problemy-s mamou a celkovo som mala aj tazke detstvo, ale mam uzasny vztah, segry, naucila som sa mysliet pozitivne a hladat na kazdy problem riesenie. . . a je mi fajn 🙂

rybkaa
13. nov 2013

@nikol2515 tak to je fajn, že aj zo zlej situácie si našla šťastnú cestu a hlavne bábätko pre teba bude najväčším šťastím a tiež sa tým možno urovnajú aj rodinné veci 🙂

kareta21
13. nov 2013

Ahojte baby..aj mate nejake priznaky??

rybkaa
13. nov 2013

@kareta21 ani nie, len pálenie záhy a mám pocit, že som prehltla kameň a ostal mi v krku 😀 občas ma pichá v podbrušku a potím sa ako kôň, ale inak nič také zvláštne....ty nejaké máš?

kareta21
14. nov 2013

@rybkaa mna picha v podbrusku, obcas ma napina a prsia mam trochu bolave..

rybkaa
14. nov 2013

@kareta21 no...dnes ráno mám prvý raz pocit, že o chvíľu uvidím svoje raňajky znova 🤐

katka3081
14. nov 2013

Ahojte, tak aj ja sa ku vam pridavam. Som v 7tt a bolo vidiet uz aj srdiecko, tak dufam, ze bude vsetko ok a 7.7. ako mi napisala dr. mi donesie bocian drobca 😀 😀 😀

gladriel
15. nov 2013

@voskovka ahojky tak sa aj ja pridavam.ja mam terim 17.7. tak sa tesim sice srdiecko sme nevideli ale aj tak citim ze je vsetko oki

marhri
16. nov 2013

ja mám termín 10.07.2014, taktiež my je zatiaľ vidieť len gest. vačok, ale testy z HCG sú pozitívny. Po rokoch sme sa dočkali 🙂

inngrid
17. nov 2013

@nelika Ahoj ahoj ja som tu taka čerstvá 🙂 ale prosím do súkromky 🙂

lindush123
17. nov 2013

@nelika ahoj, aj ja poprosim do sukromky

devlin
18. nov 2013

ahojte, poprosim o pridanie do sukromky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre