Termín pôrodu júl 2014

voskovka
28. okt 2013

My sme si nasli dnes druhu ciarocku a termin by mi vychadzal na nase vyrocie.7.7.2014 dufam ze sa este niekto prida......

voskovka
autor
30. nov 2013

@nelika prosim ta o pridanie do skupiny nakolko sice mam termin augustovy ale babätko sa nam narodi v juli koli sekcii 🙂 tak az mozem kecat aj s julovymi maminkami 🙂

viera84
30. nov 2013

@nelika Ahojte, moj termin je 20.7.14 takze sa k vam pripajam a rada by som si delila informacie s vami ostatnymi. Chcela by som poprosit o pridanie do sukromky. Dakujem

shira_
30. nov 2013

@minaz to je mi veľmi ľúto ☹ , práve z týchto dôvodov som na sono išla hneď po pozit.teste, ale prekvapilo ma ako to popisuješ, myslela som že pri mimomaternicovom sú výrazné bolesti a špinenie od začiatku. Raz už som bola takto, že dr. ma vystrašila, že mám mimomaternicové, podľa príznakov (bolesti vajčníka + špinenie), ale vyšla z toho na sone našťastie len cysta..

inngrid
30. nov 2013

@shira_ a aká cysta?
@minaz je mi to lúto ale dakujeme ze si sa prišla s name podelit o informácie určite je to lepšie vediet tak sa drzte a nech sa čim skôr zadarí

shira_
30. nov 2013

@inngrid na vaječníku cysta, nechcela prasknúť, veľká, bolelo to a špinenie hnedočervené, od ovulácie vkuse 14 dní, potom som išla na gyn. tam ma vystrašili s mimomaternicovým, ale tehotenstvo sa nepotvrdilo. našťastie nejaké hormonálne lieky a ascorutin to spravili, cysta praskla.

minaz
1. dec 2013

@shira_ u mna vyrazne bolesti nastali az po prasknuti vajcovodu a vobec som nespinila a dokonca ani po prasknuti toho vajcovodu navonok nie len do dutiny brusnej. od momentu ako som zostala tehotna ma len obcas pobolieval vajecnik, ale nakolko rovnake priznaky tehotenstva som mala aj pri prvej dcerke tak sme to s doktorkou nebrali az tak vazne. v tedy som si presla tiez vysetreniami na mimomaternicove tehotenstvo. dalsim dovodom, preco som nesla hned na sono bolo to, ze pri vysetreni mi doktorka nahmatala len malinko zvacsenu maternicu, co nasvedcovalo, ze som este len kratko tehotna a v tom pripade by na sone este nic nemuselo byt vidiet. tak sme sa dohodli, ze pojdem az o dva tyzdne....:(

snehulienka24
2. dec 2013

@nelika, ahoj,mozem poprosit o pridanie do sukromky? 🙂

kalianka
2. dec 2013

aj ja poprosím! dakujem

katka248
2. dec 2013

Poprosim o pridanie 🙂 Dakujem

little84
2. dec 2013

@nelika poprosim aj ja o pridanie do sukromky,dakujem 🙂

kukadielko
2. dec 2013

@nelika ahoj, mozem poprosit do sukromky? 🙂

marsielka
2. dec 2013

@nelika Aj ja poprosím o pridena do dúkromky, termín mám zatiaľ 3.7. Ďakujem 🙂

07jana2014
3. dec 2013

Ahojte🙂 pridam sa k vam aj ja.. podla mojich vypoctov som dnes v 6tt+3 dni... dufam ze vsetko dobre dopadne

07jana2014
3. dec 2013

Tiez by som poprosila pridat do sukromky🙂 dakujem

shira_
3. dec 2013

@marsielka mám rovnaký termín,
poprosím aj ja do súkromky. som síce v júnovkách, lebo povodne to bolo na 30.6. ale už som posunutá na júl

khykha
3. dec 2013

aj ja poprosim pridat do sukromnej 🙂

zuzika251
3. dec 2013

ahojte, poprosím pridať do skupiny, dnes som 6+1 😉

picolka
4. dec 2013

Ahojte baby 🙂 tak ja sa k vám tiež pripajam ak môžem 🙂 termín máme 10.7.2014 uz sa tešíme 🙂

dulkagabulka
4. dec 2013

pripomínam: Uz coskoro zverejnime ebook o nastrihoch v nasich porodniciach. Najnovsie oficialne data! Ebook bude zadarmo a tym, ktore su nahlasene na odber newslettra ho posleme, hned ako ho dokoncime. (tak sup sup, ktora este nie ste prihlasena klik sem www.zenskekruhy.sk). Mala chutovecka: "Aká je šanca, že v slovenskej pôrodnici porodí žena bez chirurgického zákroku? Myslíte si, že všade podobná? Pozrite si naše porovnanie pôrodníc za celé Slovensko alebo po krajoch, aby ste sa presvedčili o opaku. Rozdiely sú v desiatkach precent! Pripravili sme pre vás prehľadné grafy, ktoré ukazujú a porovnávajú mieru cisárskych rezov a nástrihov hrádze v jednotlivých slovenských pôrodniciach, aby ste sa aj s ich pomocou jednoduchšie rozhodli, kam ísť rodiť. Myslíte si, že rutinný nástrih hrádze je prospešný zákrok a nemáte dôvod kvôli nemu meniť pôrodnicu? Prečítajte si dôvody, prečo to nie je pravda a aké neželané dôsledky môže nástrih hrádze mať. To všetko v našom ebooku, ktorý je zadarmo!"

sisa333333
5. dec 2013

ahojte kocky mozem sa k vam pridat termin mi vychadza okolo 20.7 🙂

sisa333333
5. dec 2013

u koho sa mam nahlasit ked chcem ist do sukromky? 😉 diky

jamiou
8. dec 2013

@nelika ahoj možem poprosiť o prideanie do súkromky 🙂 termín máme 1.7. 🙂

adus06
9. dec 2013

termín mám 17.7.2014 možem sa pridať?

makami07
10. dec 2013

Poprosím o pridanie tieš som júlovka dakujem

klingacicka
10. dec 2013

Aj ja poprosím o pridanie do skupiny. Vďaka 🙂

pinkpink
10. dec 2013

Ahojte, tak od nedele s manzelom predychavame... nieco sa mi nezdalo tak som zo srandy urobila test a bum... Plakala som cely vecer, ale uz sa pomalicky zaciname tesit, rada by som sa pridala do sukromnej temy, mala by som byt v 8 tt podla tehu kalkulacky, v pondelok idem k dr. tak sa hlavne modlim nech je vsetko v poriadku. 🙂 Tak prosim o pridanie 🙂 dakujem

katika232
10. dec 2013

nelika .ahojky.aj ja poprosím pridať do súkromky 🙂 som v 9tt,termín máme 20.júla 2014 🙂

kachora249
11. dec 2013

ahojte,môžem pridať do súkromky? termín mám 22.7.2014

mirecka18
12. dec 2013

Cawte ,mozem aj ja poprosit pridat do sukromky 🙂 dakujem

zuzulkav
13. dec 2013

@nelika Ahoj, môžem poprosiť o pridanie do súkromky? Podľa UTZ ťaháme 8tt... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre