Termín pôrodu júl 2015 v Žiline

maricenka23
8. feb 2015

pridajte sa 🙂

zvedavka13
9. feb 2015

ja:O)

maricenka23
autor
9. feb 2015

@zvedavka13 super 🙂 , chodíš aj na nejaké cvičenia pre tehotné? ja rozmýšlam, že by to mohlo byť fajn 🙂

zvedavka13
9. feb 2015

ee, nechodím... chodím do práce a na cvičenie nemám čas, lebo ešte stále dorábame byt....a po pravde, keby som mala na to čas, asi by som si nechala len poradiť cviky od sestry (je pôrodná asistentka) a cvičila by som doma. Aj napriek tomu, že som v 17. týždni, únava ma akosi stále neopúšťa a tak aj veľa času ešte prespím. A ešte stále mi býva zle (-4,5 kg). Ty sa cítiš v pohode?

barborazilina
9. feb 2015

Ahojte ked mam termin 25.6.2015 tak sa mozem pripojit?

maricenka23
autor
10. feb 2015

@zvedavka13 ja tiež chodím do práce, preto nejaké večerné kurzy rozmýšlam.... keď Ti sestra poukazuje cviky, tak to je pohodlnejšie 🙂 .... Mne vôbec nebývalo zle ani na začiatku ani teraz, zo začiatku len únava, ale to ma už prešlo tak pred mesiacom. Tak určite sa budeš cítiť čoskoro lepšie .... Ja som mala teraz chrípku, tak to nebolo bohviečo, ked nemožu byt antibiotika, dlhlo som sa liečila, a aj teplota... treba si dávať teraz pozor..... Mne sa teraz začalo tak nepohodlne spávať, stále niečo tlačí, neviem ako si lahnuť, ževraj by sa malo spať na lavom boku, ale celu noc sa to nedá 🙂

maricenka23
autor
10. feb 2015

@barborazilina Ahoj, jasné pripoj sa, debata o čomkoľvek 🙂

barborazilina
10. feb 2015

@maricenka23
@zvedavka13
No mne byvalo prvy trimester riadne zle a unavene a unava stale nepresla :( Ja chodim teraz na kurzy do Labyrintu prednasa MUDr. Moravcikova - detska lekarka a je to celkom fajn. Ja idem zajtra na morfo ultrazvuk a mozno sa aj dozviem co mam v brusku lebo zatial neviem tak sa velmi tesim ze co bude 🙂

zvedavka13
11. feb 2015

@maricenka23 no mi hovor. Ja som hneď prvý týždeň mala zápal priedušiek. Už susedia chodili, že ich v noci budím, čo tak kašlem. Trvalo mi 2 mesiace kým som sa z toho spamätala. Tak si teraz dávam pozor. Ja som zasa pre zmenu bola v piatok u zubára na preventívke a dopadla som tak, že včera ráno som tam bola znova, ale už je to, zdá sa ok. Spávanie je od začiatku pre mňa problém. V kuse sa len prehadzujem a neviem si nájsť polohu.Bola som zvyknutá spávať na bruchu, čo sa mi teraz vôbec nedá:(

zvedavka13
11. feb 2015

@barborazilina Na morfo ultrazvuk? To ideš na to genetické oddelenie v nemocke?

maricenka23
autor
13. feb 2015

@barborazilina A labyrinte sú len prednášky alebo sú tam aj dake pohybové cvičenia? Musím tiež niečo pohľadať vo večerných hodinách. A ako dopadol ultrazvuk? ;) ja sa tiež teším keď mi povedia, ale lekár vvravel že až na konci mesiaca možno, tak uvidíme 🙂

maricenka23
autor
13. feb 2015

@zvedavka13 Zápal priedušiek, tak to muselo by hrozne. K zubárovi sa musím aj ja objednať, tak dúfam, že nebudú nové kazy 🙂. Ja som tiež bola zvyknutá na bruchu spat,ale to už tlači...

maricenka23
autor
13. feb 2015

Cítite už nejaké pohyby? Ja zatial nie, som prvý krát tehotná... 🙂

zvedavka13
13. feb 2015

@maricenka23 Bolo a nič nezaberalo.. nakoniec zabral maminin recept, ktorému som fakt moc neverila- teplé mlieko s medom a maslom. Tri večere po šálke a kašeľ bol preč.
My sme včera boli na genetike a vyzerá byť všetko v poriadku, tak sa veľmi vytešujeme🙂

maricenka23
autor
17. feb 2015

Ahojte, neviete O nejakom dobrom obchode S tehotenským oblečením V Žiline?

animalka
21. feb 2015

Ahojte. Aj ja sa k Vam pripajam ;) Uz viete co cakate? Chlapec, dievca?

animalka
21. feb 2015

@maricenka23 Ja tiez hladam...hlavne pohodlne gate 🙂 ...ale pocula som ze H&M...

maricenka23
autor
22. feb 2015

Hmko má celkom fajn tehotenske, len škoda,že U nás V auparku nemajú ani V c&A vôbec nič tehotenske..... Tie dva obchody V auparku A carrfouru mama A ja tam majú strašne veci, nohavice Z 90 tých rokov A na to tehotenský pás :D Ja som si zatiaľ objednala Z tohto koníka nejaké nosene veci, tak uvidím 🙂 ale nohavice je ťažko nejaké pekné najst.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre