Termín pôrodu jún 2013

zora256
22. sep 2012

Ahojte maminky je tu niekto,kto bude rodiť v júni?Ja zatiaľ svoj termín viem len podľa tehu kalkulačky,ten ukazuje na 6.6.2013
tak by sme si mohli písať od začiatku zistenia tehotenstva a písať si až po roky keď nám drobci nepôjdu do stredných škôl😀

misza1
6. máj 2013

@delica ona je v tomto flrgma, jak ji posadime, tak drzi🙂 uplne neutralni pohled🙂
ale nedalo nam to jak jsme si hrali s kocarkem, tak nam prisel prazdny😀

janka_k
6. máj 2013

@misza1 jej aj ja mam taku maxi cosi len v inych farbach - cerveno modru

bebuska1
6. máj 2013

@misza1 :D:D tá je super.My máme presne takéhoto psíka-Filipka-super povaha.Dúfam,že si zvyknú na naše mimi 🙂

misza1
6. máj 2013

@bebuska1 no to jsem zvedava i ja, no zacatek urco nebude jednoduchy... ale urcite ji nechceme odsunout... ona tu byla prvni.

willy_wonka
6. máj 2013

Dali sme gol a ja som sa rozplakala. Bozinku, ten hokej je tak dojimavy

delica
6. máj 2013

@misza1 a takto strazi naša

delica
6. máj 2013

@willy_wonka to fakt? :D

misza1
6. máj 2013

@delica krasny je ten kocarek 😉 a hlidacka ma supis pozici, nebo je nastvana ze jste ji omezili prostor kolem pelisku? 😅

misza1
6. máj 2013

@willy_wonka nebuuul 😀

willy_wonka
6. máj 2013

@delica uplne vazne..aj na konci, ked si ruky podavali mi slzicka vypadla..kam sa hrabu telenovely 🙂

hobit
6. máj 2013

@willy_wonka 😀 si ma pobavila s tym golom

willy_wonka
6. máj 2013

@hobit nesmej sa mi, mna to naozaj dojalo...cele MS preplacem :D

silsil
6. máj 2013

@misza1 no mala si mi sem hodit ten link s recpetom..som slintala..takze uz sa pečuuuuu :P

willy_wonka
6. máj 2013

@misza1 ty brdo...a Oskar bude komu fandit?

janka_k
6. máj 2013

@willy_wonka a porod asi tiez ze? 🙂

delica
6. máj 2013

@misza1 to len skumala, co sme jej to tam pristavili, uz si to nevsima :D
@willy_wonka ale tak ked si fanusik, tak si mozno aj poplaces, ja ani nviem s kym hrame :D Ja som zas dojata zo zvieratiek, tuto z Miškinej Belly v maxi-cosi sa rehlim doteraz :D a ked vidim nejakeho utulkaca, hned by som ho brala k nam domov

willy_wonka
6. máj 2013

@delica urcite nie som ortodoxny fanusik hokeja 🙂 som prilezitostny placko :D
Ani nespominaj zvieratka,mojho Nikuska chcu dat vykastrovat,zevraj to je banalny zakrok, ale co ak to bude mat negativne nasledky na jeho povahe☹

silsil
6. máj 2013

🙂

willy_wonka
6. máj 2013

Prve junovciatko je na svete, mala Lilianka 🙂

janka_k
6. máj 2013

Baby kopirujem spravu o prvom junovciatku:

sarah7777:
Ahojte junovky, tak mi to uz mame za sebou...;) Volam sa Lilianna, narodila som sa dnes 6.5 o 10:21hod, vazim 2540g,46cm. Kedze som sa narodila 35+2tt tak musim chvilku pobudnut v inkubatore, ale sme zdravucky. Baby dakujem vam vsetkym za podporu... ;)

misza1
6. máj 2013

@silsil u nas uz jsou skoro snezene😀 jen kdyz jsem dopekla jsem zjistila ze nemam nic na polevu-na jakoukoli🙂

@willy_wonka no prece vitezum😀 doma v tom mame jasno, kdyz hrajou slovaci, fandime jim, kdyz hrajou cesi, tak jim a kdyz hrajou spolu, radujeme se z kazdeho golu😀 nehneva me jakykoli vysledek🙂 ale samozrejme mam v okoli lidi, kteri si neodpusti debilni pripominky, ale kdyz je to trapi... 😕 😀
proc ho chcou vykastrovat? chudacik...

willy_wonka
6. máj 2013

@misza1 tak to mate dva krat viac radosti,alebo smutku pocas MS 🙂
no lebo to je chlap ako sa patri, ma svoju frajerku(plysovu hracku) a v nestrazenej chvilke si zvykne zasulozit, a nasla sa osoba,ktorej to naramne prekaza.
😠

misza1
6. máj 2013

@willy_wonka jesteze meme 2 tv.🙂
no tva svagrova je fakt krava, vem si ho radsi k sobe, vsak mu za chvili necha vyoperovat krk aby nahodou nestekal at mu jako prvni skusi schovat tu milenku, my jsme to tak u nasich udelali a pak uz byl klid.

willy_wonka
6. máj 2013

@misza1 nestras, ze svagrova, to nie... ja citim v kostiach(alebo pevne dufam) ze to az tak daleko nezajde🙂
Ja si ho chcem zobrat,ked sa Samko narodi,len na to mamina nadava....doteraz bol pokoj klud,jaaaj bozinku...no ludia su rozni.

delica
6. máj 2013

@willy_wonka no ja neviem, ci to pomoze ked ho vykastruju, lebo moji krstni maju dvoch vykastrovanych a furt s niecim sulozia, aj medzi sebou.

willy_wonka
6. máj 2013

@delica este to,pripravit ho.o vajka a trt z toho... :-/ akurat pozeram nieco na "doma tv" nejaka cvicitelka psov tam odporuca kastraciu...pfuuu

delica
6. máj 2013

@willy_wonka ono je to dobre, ked mas agresivnejsieho psa alebo prilis akcneho, ale nie na to, aby ti nehonil hracky a nohy...sa mozem este kamosky veterinarky opytat

hobit
6. máj 2013

caute baby, ja sm zas na tyzden u nasich takze budem pisat minimalne...ale zaujima ma ako sa zapisem do tej tabulky...poradite?

willy_wonka
6. máj 2013

@delica ak nezabudnes spytaj sa prosim.

willy_wonka
6. máj 2013

@hobit malo.by tam hore niekde byt + pridat 🙂 a vypisujes potom das odoslat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre