Termín pôrodu jún 2013

zora256
22. sep 2012

Ahojte maminky je tu niekto,kto bude rodiť v júni?Ja zatiaľ svoj termín viem len podľa tehu kalkulačky,ten ukazuje na 6.6.2013
tak by sme si mohli písať od začiatku zistenia tehotenstva a písať si až po roky keď nám drobci nepôjdu do stredných škôl😀

kavaapalma
3. jún 2015

@anicka.be ahojte zlaticka,jeeej vy ste na nas nezabudli,tak ako ja. Ako sa mate? My sa teraz snazime odplienkovat,ale nejde nam to. Porad nieco. Velke dakujeme za blahozelanie,potom pridam foto do albumu.

anicka.be
3. jún 2015

@kavaapalma my sme uz bez plienky od 16.5., tj 1 tyzden pred 2 narodeninami. U nas to islo celkom lahko, slhsou dobu sme bojovali ked som jej mala dat plienku, tak som obliekla gatky a prizvukovala, ze nema plienocku, ze musi cikat do nocnika... zabera, ked jej oznamujem, ze ideme ocikat travicku, mravceka, kamienky... ze sa jej nepytam, ci netreba cikat. Kupila som jej aj knizocku o nocniku, velmi pekna a sama si recituje versiky z nej...

kavaapalma
8. jún 2015

@anicka.be krasne foto,takze vy ficite na krtkovi? No my na vcielke maji. Mala je zlatunka,rastie vam do krasy a sa mi zda,ze sa teraz viac podoba na teba.

anicka.be
8. jún 2015

@kavaapalma u nas je v kurze Krtko, Bambulka, Peppa pig, Smolkovia 🙂 Veronika je cela ja ked som bola mala 😉

elienocka
8. sep 2015

Aj vam rozpravaju vase deti lebo moja mala nerozprava len povie mama,tato,baba,auto to je vsetko citame jej rozpravky chodime medzi deti a nic.tiez sme bez plienkya ked chce cikat povie pu-ha.ako ju donutit rozpravat?

x5petra
17. sep 2015

@elienocka ahoj, podla mna ju nedonutis,niektore deti hovoria skor,ine neskor a pomalsie sa rozbiehaju...len pockaj,ono to pride 😉

leus10
17. sep 2015

Jej tu to zije

leus10
17. sep 2015

Elenka je bez plienok uz asi pol roka a par mesiacov aj v noci, čo sa tyka rozpravania mame svoj jazyk ktoremu dakedy ani ja nerozumiem tiez povie mama mami babi baba bába teta tata toto ale ani za svet tato ten je s toho cely nestatsny

leus10
17. sep 2015
kavaapalma
18. sep 2015

@x5petra
@leus10 to nevadi ,kazde dieta je ine,moj zazrak rozprava vsetko zaradom a krasne,prislo to z jedneho dna na druhy v juni,aj piskanie,cize sa pyta a na poubednajsi spanok plenu nema,ale na noc ano a tak isto kaka do pleny,na nocniku reve. Pisa len na stojaka. Nenutim,vsetko chce svoj cas.

leus10
18. sep 2015

@kavaapalma jasne kazde dieta je ine hlavne ze su zdrave a robia nam radost

leus10
18. sep 2015

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre