Termín pôrodu jún 2013

zora256
22. sep 2012

Ahojte maminky je tu niekto,kto bude rodiť v júni?Ja zatiaľ svoj termín viem len podľa tehu kalkulačky,ten ukazuje na 6.6.2013
tak by sme si mohli písať od začiatku zistenia tehotenstva a písať si až po roky keď nám drobci nepôjdu do stredných škôl😀

willy_wonka
6. máj 2013

@katuska54 dnes ide posledna cast Buckovcov,chjaaaj ☹

hobit
6. máj 2013

@willy_wonka diky, zvladla som to 🙂

misza1
6. máj 2013

komentar meho mm, kdyz jsem mu ukazala tabulku junovek- tyyy jooo, to se ale jeb.. na slovensku, co? 😀

anicka.be
6. máj 2013

Devy, dnes som vas vobec necitala, takze sa do toho este len pustim, ale potrebujem poradit.
Chcem si kupit odsavacku mlieka, ale neviem pre ktoru sa rozhodnut. Chcem manualnu, hlavne na obdobie do porodnice, ked este babatko nevypije vela mliecka, lebo bud spi ked ho donesu na kojenie alebo ako to uz u nas chodi, deticky prikrmuju ☹ A mliecko treba odsat, aby sa mi nezapalili prsniky 😒
Vo vyhlade mam AVENT, LOVI alebo TOMMEE TIPPEE (aj ked tuto odsavacku som uz viac menej vylucila zo zoznamu) 😎
Poprosim nejake komenty, tie typu, ze naco ju kupujes dopredu nemusite 😀
Dakujem 😎

bebuska1
6. máj 2013

@misza1 Miška a kde je tá tabuľka,prosím Ťa?Aj mňa by to zaujímalo.Ďakujem

anicka.be
6. máj 2013

nikto nepomoze?

jamka31
6. máj 2013

@misza1 a ja kde som? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hobit
6. máj 2013

@anicka.be ja som mala pri Tobimovi Medelu, teraz som si kupila Avent, kamosky s nou boli spoko tak snad bude fajn

kavaapalma
6. máj 2013

@anicka.be ja kupujem len taku total obycko za cca 5euri rucnu. Vyzera to jak trubka a na konci balonik.

misza1
6. máj 2013

@jamka31 kazdy se tam musi dopsat sam🙂

anicka.be
6. máj 2013

@kavaapalma @hobit dakujem za postrehy 🙂

leus10
6. máj 2013

To idem v Kubíne rodiť sama ci ako?

azmuk
6. máj 2013

@misza1 aj ja som sa dopisala 🙂

slavka_a_maros
7. máj 2013

Som sa pridala aj ja 🙂 ta junovka, co vcera porodila Lilianku, mala rovnaky termin porodu, ako ja... 8.6.2013 . Snad budu v poriadku

willy_wonka
7. máj 2013

ranko 🙂
poradna za mnou,stav nezmeneny. V piatok na ultrazvuk 🙂

slavka_a_maros
7. máj 2013

@willy_wonka tebe tam svieti 37.tt , to je uz take realne 😉

misza1
7. máj 2013

dobre ranko🙂
to byla noc, co chvila na wc, k tomu me hnusne bolely krize... ach budu to muset pres den dohnat.

@willy_wonka a ten stav je ok ci ne?🙂

@slavka_a_maros budou, musi🙂

jamka31
7. máj 2013

@misza1 :D :D :D aha, to som nevedela :D :D oki,díky

willy_wonka
7. máj 2013

@misza1 moj stav je skoro ako tvoj,tusim..ty si hovorila krcok 2,5? ja 2 :D

willy_wonka
7. máj 2013

@slavka_a_maros no,veru...ale ja sa nikam neponahlam 🙂

misza1
7. máj 2013

@willy_wonka vidis, tak to muzes behat jako bruskata lanka🙂

silsil
7. máj 2013

@misza1 @willy_wonka..kočky ja som prave dosla z poradne, a tiez mam krcok 2,5cm..ale sak hadam uz ku koncu tehu je to aj normalne ze sa to tak skracuje nie? ved rodit este nejdeme 🙂mne doky k tomu vela nepovedal.. o 2t idem znova na kontrolu..resp. poslednu poradnu..

misza1
7. máj 2013

@silsil kolik jsi mela puvodne? ja si s takovou mirou beham vetsinu tehu,neboj nic.jak dr nedela paniku,nestresuj ani ty🙂

silsil
7. máj 2013

@misza1 ved ja nestresujem 🙂 rodit sa este nechystam..len vies doky to meria, povie ze je skrateny..ale nic viac..ze zas uvidime nabuduce..no a pred dvomi tyzn. som mala 3,7cm.. a teraz tak ze 2,5..takze sa to skratilo..a to som pri tom uz na dovolenke..sa ma aj pytal ci chodim do roobty..sice to nie, ale zeby som doma vylihovala..to sa tiez neda povedat 😝 ale asi by som mala viac oddychvoat.. a druha vec.. sexovat sa moze ? 🙂)) /ja som sa dr zabudla na to opytat../

delica
7. máj 2013

@silsil
@misza1
@willy_wonka
mne v 26+4 v nemocke som si v karte precitalai, ze mam krčok 2,5 cm. Uz som stresovala a chcela som vstupit k @willy_wonka do KSK, ale nikto to neriešil.....potom mi kamoška na chodbe v nemocke povedala, ze on je aj vnutri aj zvonka a ze asi to je len ta vonkajsia cast. Tak som sa raz svojej izbovej doktorky pytala a že mam krčok na parádu, že sa mám tešiť...no tak neviem, ale v papieroch som mala 2,5 cm.
No a teraz sa na to nepytam, necitam tu knizku tehotensku :D staci mi uistenie, ze vsetko je v poradku.

misza1
7. máj 2013

@silsil asi kdyby bylo treba nejake klidove opatreni tak by ti dr rekl,ci? sexovat se snad muze, teda jsem jako vorvan, ale pokud si zrovna nevzpomenu ze mi na posledni kontrole rekla, ze uz citi nalehajici hlavicku tak mi nikdo nezabrani😀

delica
7. máj 2013

@silsil ked ti nezakazal tak mozes, ale nevymyslat moc a nech je manzel jemny.

silsil
7. máj 2013

@misza1 @delica...joj zlate ste baby..dakujem : )) ja fakt nestresujem.. len tak zo zaujmavosti skor som zvedava ze co ako sa tam deje...a akedze som k tejto teme nenasla takmer ziadny odborny clanok, tak aj tak mylsim ze kazda zena to ma individualne..a aj kazdy dr to inak posudzuje..len kto sa z nas potom ma v tom vyznat, vsak? 😀 😝 no sak uvidim znova o dva tyzdne ze co a ako.. :D

silsil
7. máj 2013

@delica a ja aj ked by som chcela citat tehu knizku, tak po mojom dr nemam sancu tie jeho haky baky precitat :D sestricka mi vzdy povie ze je to ok, aj dr., a pisu si tam tie ich odborne veci : ))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre