Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Termín pôrodu máj 2015

monka1123
10. sep 2014

Ahojte, som prvorodicka, a dnes rano som si urobila treti testik, ktory definitivne potvrdil to, co som tusila, nakolko mi meskala mrcha a mne nikdy nemeskala. Este som to okrem partnera nikomu nepovedala, pretoze to nechcem zakriknut, aby sa nestalo daco este, a o to viac by ma to mrzelo. Uspesnym sa nam stal pokus 23.8.2014. Je to pre mna nova skusenost, najradsej by som to vykricala do celeho sveta, no aj sa trosku bojim ako to prijmu rodicia, nakolko som zatial slobodna... dufam, ze sa najde aspon jedna dobra dusa, ktora mi v skratke povie, na co si fakt dat obrovsky pozor a coho sa vyvarovat. Zatial by mojho preslovu snad stacilo.
. Pekny vecer este ☺

monka1123
autor
10. sep 2014

Este prikladam foto ☺

majuskaaa16
10. sep 2014

Prajem vela stastia a gratulujem 🙂 , mne sa narodil syncek, v poradi uz druhy v maji tohto roku. Vobec sa neboj, caka ta to najkrajsie obdobie v tvojom zivote, ja si ten svoj bez mojich deti neviem predstavit

monka1123
autor
10. sep 2014

Je normalne ze sa stale bojim, ze potratim, aj ked si zakazujem na to mysliet stale?

mirkaelias
10. sep 2014

gratulujem!!!! neboj sa a uzivaj si tehotenstvo a tes sa!!!! 🙂)))

wera_ga
10. sep 2014

nesmieš na to takto myslieť!! teš sa 🙂 a hlavne papaj veľa ovocia a zeleniny a nedvíhaj ťažké veci a ani netlač na záchode! no a hovorí sa, že počas tehu by si nemala jesť žiadne vnútornosti ani klobásy a ananás.. a tiež pozor na bylinky ale to si už nájdi na nete.. inak gratulujem a moc závidím.. držím palce snáď som pomohla 🙂

monka1123
autor
10. sep 2014

Takmer vsetko co lubim, nemozem? Dobre to zacina 😁 ja sa tesim, len:mam obavy trosku.

wera_ga
10. sep 2014

ja somto pre istotu dodržiavala ale radšej sa opýtaj dr. alebo si vygúgli... bude dobre neboj 🙂

monka1123
autor
10. sep 2014

Ked som takto na zaciatku, cez vikend chceme ist na jarmok do Tt, je to vhodne? Na co si dat pozor?

lennicka
10. sep 2014

no ja ked som zistila, ze som tehu tak som sa prvy den bala aj chodit 🙂 uplne iracionalny strach, ale o tyzden som uz sedela v lietadle a letela na 2 tyzdnovu lyzovacku na opacny koniec sveta. Blbe nacasovanie, ale pomohlo mi to. Inak netreba to prehanat, tehotenstvo nie je choroba 🙂 ja som jedla vsetko na co som mala chut, treba verit telu a uzivat si to. Vela stastia...

barbora1987
11. sep 2014

Ahojte buduce mamicky pred dvomi tyzdnami mi vysiel pozitivny test. Ale bohuzial som momentalne na duphastone a doma lezimn dufajme ze casom to bude krajsie. Tak haaadam budem aj ja rodit v maji. Dnes mam kontrolu tak uvidime co mi povedia. Ostqlatjym tehulkam prajem krasne tehulkovanie

monka1123
autor
11. sep 2014

@barbora1987 dudam ze vsetko dobre dopadne. Daj vediet ako vam obom je 😉 a co kontrola.

monka1123
autor
11. sep 2014

Vcera prisiel moj chlap v noci domov zo sluzobky a v naruci s tymto... Ze pre jeho malu, hrozne chce dievcatko..
No nemiluj ho 😊

monka1123
autor
11. sep 2014

K lekarovi objednana buduci tyzden. On tak rozhodol. ☺

barbora1987
11. sep 2014

@monka1123 mno uz mam po kontrole gestacny vacok mi narastol o 4mm od pondelka takze uvidime. Lieky a kludovy rezim este tyzden. Uvidime co bude dalej. A ty si uz bola u lekara ci este len ides?

monka1123
autor
11. sep 2014

@barbora1987 este len idem o tyzden, tak uvidime ☺

barbora1987
11. sep 2014

@monka1123 tak budem drzat palceky aby bolo vsetko v poriadku.

wera_ga
11. sep 2014

Baby a čo si myslíte o tomto? Mešká mi čo u mňa nebýva, bolia ma prsia a brucho dokonca som mala v noci ružový výtok ale test mi vyšiel negatívne... Zaujímavé je že aj pri prvom mi vyšiel negatívne a nakoniec z toho bol krpčok... Tak ja už nwm.. Ale nechcem trapošiť u doktorky ak nič... čo myslíte?

atomica87
11. sep 2014

@wera_ga a kolko ti meskaju? Urob dalsi test o dva dni. Ak ti malo meska tak este mas mozno nizku hladinu hcg

sisi01
11. sep 2014

@monka1123 Ahojky, aj ja sa k Vam pridavam 🙂 Nas uspesny datum bol 10 dni pred Vami 🙂 Tiez je to pre mna nieco nove a mam z toho riadne obavy... Ako som si citala tvoj prispevok tak mam asi rovnake pocity ako ty... 🙂 A mam uplny gulas v tom co mozem alebo nemozem papat... vzdy pridem na nieco co strasne lubim alebo som zvyknuta papat a teraz by som to nemala... Mam strach, aby som nejako neuskodila babatku. Dnes som prisla na to, ze aj na bylinkove caje si musim davat pozor. Ach jaj.
Ja idem lekarovi az o dva tyzdne tak som zvedava co mi povie... Babule tak asi sa tu budeme stretavat a zelam Vam prijemne tehulkovanie bez problemov ;)

wera_ga
11. sep 2014

atomica87 no meškajú mi len 4 dni ale mala som krvavý výtok a už zase nič.. inak pri minulom tehu mi vyšiel pozitívny test až v 8. týždni :D ale ja som hneď netrpezlivá a testujem sa takmer každý deň a vždy keď nič som sklamaná a netrpezlivá... inak aj tak by to bolo zaujímavé, keby sombola v tom lebo pri tom ako často sa s manželom milujeme a to si ešte dávame pozor tak by ma to dosť prekvapilo :D ale bola by som aj rada🙂

atomica87
11. sep 2014

@sisi01 takze to vyzera tak, ze my budeme mat termin v ten isty den 😀 😀 😀
@wera_ga mne test uz na druhy den meskania ukaze...

atomica87
11. sep 2014

mohol by niekto zalozit sukromku...ja som neni ten zakladaci typ, ale do verejneho moc nechcem vypisovat....

zuzana84
11. sep 2014

Ahojte dievky. Aj ja sa pridavam. Predbezny termin mam zaciatkom maja. Mala by som byt v 6 tt. Juch 😀
Inak k tomu jedeniu, pri prvom tehu som jedla uplne vsetko na co som mala chut. Vobec som neriesila. Drzim palce vsetkym, nech to dotiahneme do uspesneho konca...

atomica87
11. sep 2014

@zuzana84 ja tiez skoro vsetko

...nepila som bylinkove caje a kavu, lebo tie ani bezne nepijem, a vynechala som plesnove syry, nepasterizovane mliecne vyrobky. Dalej by sa nemalo nedostatocne tepelne upravene maso. Treba sa vyhybat mackam, hlavne potulnym a tym co su vonku...to su asi take hlavne body.

monka1123
autor
11. sep 2014

Zeny moje, ja som dnes mala taku migrenu, ze miestami az vracat mi bolo treba.... toto pocasie ma znici...

zuzana84
11. sep 2014

@atomica87 Pri malej som nepila kavu, ale teraz si zatial dam take dve mliecne kavicky. V robote mi to bez nich nejde. Ano, ano, o mackach som pocula. Nemam ich velmi rada, takze toto mi problem nebude robit. 😎

zuzana84
11. sep 2014

@monka1123 Ja by som uz asi tyzden spala aj postojacky, inak zatial chvalabohu nic ine.

zuzana84
11. sep 2014

@barbora1987 Preco mas kludovy rezim, co ti bolo? Mala si bolesti? Duphaston mam aj ja, zevraj minimalne do konca 12 tt. Brala som ho aj pri prvom tehu.

barbora1987
11. sep 2014

@zuzana84 mno mierne som spinila a mala som uz jeden potrat tak asi preto mi ho dala doktorka. A klud mam aby som sa nenatahovala v robote. Duphaston berem teraz 3KRAT A ked mi to ustane tak 2 krat potom a myslim ze sa bere do kojca prveho trimestra

zuzana84
11. sep 2014

@barbora1987 tak ti zelam aby bolo vsetko v poriadku.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli