Termín pôrodu október 2015

helulik
26. jan 2015

Ahojte 🙂 no koľko sa nás tú nazbiera? 🙂 klebetíme, radíme, pomáhame, podporujeme 🙂 Vitajte 🙂

jumi2009
22. sep 2015

danielko1Ja som na Antolskej rodila svoju prvu dceru,ale to bolo pred 17 rokmi🙂,takze tiez musim zhanat info.Cakam chlapceka😉...A u vas to bude chlapcek ci dievcatko?
@danielko1

evala
28. sep 2015

@zuvinka102 môžem poprosiť o pridanie do súkromnej skupiny? dakujem

martina786
5. okt 2015

Tak a sme uz na svete,dnes sa vypytal uz

jumi2009
5. okt 2015

@martina786 gratulujem🙂

danielko1
6. okt 2015

@jumi2009 u nas to je dievcatko, tak budeme mat parik a tiez musim pozhanat co sa da lebo prve bolo pred 6 rokmi. A uz mas stanoveny aj nejaky termin?

katkagab
8. okt 2015

ahojte maminy, prepáčte, že vám tu takto vstupujem... ja mám doma oktobrovku 2014 a teda tredim vecicky :D ak by ste niektoré mali záujem tak vyradujem akurát jarné a letné 68 -74, všetko nositeľlné aj ako 80.. body, bundičky na jar, tepláčky, leginy, nohavice, capačky, overaly na spinkanie... kuk aj môj bazarik, no nemám všetko nafotené, v prípade záujmu pofotím. na cene sa viem dohodnúť, len je toho veľa a už nie je kde skladovať :D budem rada ak sa niektorá ozvete ;)
Next, F&F, H&M, Lindex a iné
dakujem

jumi2009
8. okt 2015

@danielko1 mam termin na 27.10.Zajtra do poradne na Antolsku tak som zvedava ci sa nieco deje.Uz 38 tt tak to moze byt hocikedy.

talinka
8. okt 2015

@jumi2009 aj ja mam taky istý termin 😉

jumi2009
8. okt 2015

@talinka super😉 .rodis na Antolskej?

dafnia
9. okt 2015

Mozem poprosit o pridanie do sukromky ;) dakujem

talinka
10. okt 2015

@jumi2009 áno na Antolskej 😉

danielko1
10. okt 2015

@jumi2009 ako si dopadla na poradni. Vies uz aj nieco blizsie? Ha mam ist teraz v utorok tak som zvedava

jumi2009
10. okt 2015

@danielko1 Ahoj..vies co som uz otvorena na jeden prst,tak doktorka povedala,ze mam mat uz pobalene,ze to moze prist hocikedy.Na ultrazvuku pozrela ci je hlavicka dolu a pozrela prietoky.Vraj su ok,ze maly je dobre ziveny.Len by zaujimalo kolko uz krpaty vazi,lebo naposledy vahu pozerali pred mesiacom.Som zvedava😉

danielko1
10. okt 2015

No ja som na tom podobne a obcas uz cutum bolesti a mala ma dole dost tlaci tak kolko krat mam pocit ze mi vypadne. No mne robil minuly tyzden sono koli jazve lebo sa rozhoduje ci pojdem normalne alebo cisarskym. No mne povedal ze uz je dost velka na 37 tyzden ma uz 3150 g. Tak som zvedava a aj nervozna ze stale neviem ci pojdem normalne alebo cisaeskym a hlavne aby som dokazala rozoznat ze uz idem rodit, lebo maly isiel skoro a tam som to nezazila

jumi2009
10. okt 2015

@danielko1 tak ja som uz sice tretorodicka a tiez mam strach ci to vymaknem resp.aby som nesla na porod zbytocne skoro a radsej si to chcem odrpiet doma.Inak pri druhorodenej dcerke,teraz ma 6 r.som to poznala na 100%.To mi zacalo takymi pravidelnymi tlakmi v podbrusku..bolo to take pulzovanie.Vsak nejako uz porodit musime?A ku komu chodis do poradne?Ja ku dr.Bertoldovej.Velmi mila a dosledna.

danielko1
10. okt 2015

@jumi2009 tak urcite je to lepsie doma a ked to mas kusok do porodnice. Ja sa len bojim aby som nevymakla kolony do ba, lebo co je tam teraz to je strasne. Uz rano o pol siedmej stojime v kolone. Ja chodim do poradne doc. Korbelovi a tiez som max spokojna velmi mi pomohol . Dam vediet co mi povie v utorok a mozno sa aj stretneme na porodnom 🙂

talinka
10. okt 2015

@jumi2009 aj ja chodim Dr Bertoldovej a suhlasim,je super,mna ale caka pravdepodovne sekcia mozno aj do týždňa

jumi2009
10. okt 2015

@talinka ako vidim tak mame toho viac spolocneho 😉 ...tak ti drzim palce nech vsetko dopadne ok🙂

jumi2009
10. okt 2015

@danielko1 tak to budes asi v strese ked nie si z Ba.Pri mojej druhej som rodila vo Viedni a dost mi lepilo,aby som stihla prist z Ba.Tak drzim palce na dalsiu poradnu.Ozvi sa potom😉

talinka
10. okt 2015

@jumi2009 dakujem veľmi pekne a napodobne 😊

jumi2009
10. okt 2015

@talinka dakujem ti tiez😉

mirusss88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreyca
19. jan 2016

@martina786 Aj moj drobec je 5.10. 💜💜💜

martina786
20. jan 2016

@andreyca Ahoj. Tak to je super🙂

biba
16. feb 2016

Ahojte mamicky, od polovice marca sa otvara v Bratislave na tehelnom poli vo FIT STaRZ cvicenie s detickami vo veku vasich, kto by ste mali zaujem, piste, kontaktujte, budeme sa tesit . . 🙂

tinka_16
14. okt 2016

Niekto s trebišova? Termín koncom oktobra?

lavazzake
15. okt 2016

@tinka_16 ehm...toto sú októbrovky 2015 😀, naše deti už oslavujú rok 🙂 Ale prajem nech všetko dobre dopadne

tinka_16
15. okt 2016

@lavazzake 🙀😂😂😂😂😂😂😂 ja som idiot 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁 vobec som nepozerala na rok... 😂😂

lavazzake
15. okt 2016

@tinka_16 to je v pohode, v 39tt je už dovolené všetko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre