Termín pôrodu október 2017

mokoo
12. feb 2017

Ahojte som tu nova a zaujimalo by ma kolko nas tu je co mame termin v oktobri 2017

snehovica
12. feb 2017

@mokoo ahoj ja som si akurát vcera a dnes robila testíky, oba s / /, tak možno budem októbrovka..🙂

tyelde
13. feb 2017

Vyplň si v profile termín pôrodu a automaticky ťa pridá do skupiny

mokoo
autor
13. feb 2017

Snehovica ahoj tak to teda gratulujem, doktorovi ides kedy?

snehovica
13. feb 2017

@mokoo Ahoj lekárka ma objednala až na 21.02.2017 , PM bol 10.01.2017

mokoo
autor
13. feb 2017

Ja som mala PM 29.12.2016 a dnes som v 6+4 tt, doma mam skoro 6 rocnu slecnu tak hadam to neni tak velky vekovy odstup 🙂

snehovica
13. feb 2017

@mokoo ja mám 1,5 ročnú Natálku.... 🙂

mokoo
autor
13. feb 2017

@snehovica krasne meno ja som tiez Natália 🙂 a druhe babatko mas planovane co skor prekvapenie?

snehovica
13. feb 2017

@mokoo no akurát sme si povedali že od Nového roka to skúsime 🙂 a vyšlo to hneď 🙂 🙂🙂

evita81
13. feb 2017

Ahojte, tak aj ja sa k vám potichučky pridám 🙂 dnes mi ukazuje 5+6tt. Toto bude naše prvé dieťatko a veľmi sa naň tešíme 🙂

mokoo
autor
13. feb 2017

@snehovica fuuu to ja som nemala dovahu tak skoro po malej 🙂 ale teraz neplanovane ale som rada, chceli sme zacat na leto aby som nemusela cele leto nosit brusko a zrovna to takto vyslo 😂
@evita81 ahoj tak aj ty si potom oktobrova 😀 gratulujem hehe

evita81
13. feb 2017

@mokoo Ďakujem, vyzerá to tak 🙂 dúfam, že to všetky dotiahneme do šťastného konca, či začiatku?

mokoo
autor
13. feb 2017

@evita81 no musime to dotiahnut 😊 aj mas ranne nevolnoati ? Mne zacali asi pred tromi dnami take ze bolesti brucha a hlavy, nechutenstvo, pri dcerke si pamatam len nejaky tyzden taketo stavy tak dufam ma to cim skor prejde a nebudem az taka unavena 😂

evita81
13. feb 2017

@mokoo no nevoľnosť ma zatiaľ obchádza, aj keď občas mám taký pocit, že mám žalúdok ako keby na vode, ale za to by som spala, skoro stále 🙂

mokoo
autor
13. feb 2017

@evita81 kedy mas presne termin porodu 😊

snehovica
13. feb 2017

Tak ta ospalost je aj u mna🙂 ale mám malu dcerku ktora je velmi živá takže ta má vždy nabije energiou🙂

evita81
14. feb 2017

@mokoo podľa výpočtov to vychádza na 10.10. 🙂 uvidíme

evita81
14. feb 2017

@snehovica tak to ti verím, že ťa nabije energiou, nech len tak pekne pokračuje, aj keď v jej veku sa isto ešte musíš okolo nej veľa obracať, neni ani kedy, aby si pomyslela na to, že by sa ti chcelo spať

angiela
14. feb 2017

@mokoo ja som presne tak ako ty. Posledná 29.12. 2016 😃 a to mám doma iba 6 mesačného chlapčeka 👶

mokoo
autor
14. feb 2017

@snehovica dufam ze ta ospalost tak ako prisla tak aj odide 😊
@evita81 tak to mas super termin ja mam 5.10 ale Dr. Povedal ze skor to vidi konec septembra tak som zvedava teda 😊

evita81
14. feb 2017

@mokoo no mne doktor ešte nehovoril termín, síce som tam bola už minulú stredu, ale bolo to veľmi maličké, vlastne len gestačný vačok, tak na ďaľšiu kontrolu som objednaná 26.2., možno mi povie tento predpokladaný termín, alebo to nejak zmení. Ale babätko si samo určí, kedy je čas pozrieť sa na tento svet 🙂

mokoo
autor
14. feb 2017

@angiela heh ahoj tak to Vam bude doma veselo 😊 ja mam v maji 6 rocnu slecnu uz 😀

mokoo
autor
14. feb 2017

@evita81 aj mne videl len gestacny vacok do nejakeho 5+3tt potom uz videl aj babatko tak som sa ukludnila a na dalsiu poradnu idem 6.3 tak sa uz neviem dockat ked budem pocut srdiečko 😊

adulikhs
20. feb 2017

Ahojte oktobrovky. Ja mam termin 10.10 a doma 6 rocneho lapaja 🙂

patka33
20. feb 2017

ja som bola u doktora a urobil mi sono dnes som bol u dotkorky a ona nic nevidi je to mozne

patka33
20. feb 2017
monicka9
21. feb 2017

@patka33 a na fotočke co vidiet v dutinke??? Zltkovy vak a babatko??? V 8tt uz by mala byt aj akcia srdiečka.

nina4
21. feb 2017

Ahojte tak už sa sem môžem pridať aj ja minuly tyzdeň v piatok potvrdene sono no bez srdiečka a vcera pri prijatí do nemocnice v 6+0 tt uz krasne aj srdiecko.Teraz si tu ležkam a modlim sa aby nám skončilo špinenie

mokoo
autor
21. feb 2017

@adulikhs ahoj my mame taky isty vekový rozdiel,dcérka bude mat v maju 6 rockov,
@nina4 ahoj ty si v nemocnici koli spineniu? Ja som zaspinila raz a dr. mi nasadil progesteron, a na ďalšej poradni bolo vsetko ok, tak uz ho neberiem,na dalsiu poradnu idem az 6.3 tak sa neviem dočkať 😊
A inak ako vam byva? Mavate nevolnosti ci ani nie? Ja som pri prvom tehu mala nevolnosti asi tyzden no teraz to trva uz dva tyzdne a su o dost horsie citim sa ako po opici,nechut do jedla,prazdny zaludok aj ked som hladna po ovonani mi prejde chut, zaludok ako na vode, slabota, unavena, no chvalabohu ze nevraciam 😂😊

nina4
22. feb 2017

@mokoo v piatok som sinila ale gyn to neriešil a v pondelok som rano uz krvacala tak som si lahla ze ved som to mavala a pri poslednych 2 tehu no neustaľovalo to tak ma zastupujúci gyn.poslal do nem.s tym,ze to sa bude cistiť.A tu mi urobili sono a videli srdiečko tak chvala bohu malicke je v poriadku

bea0802
22. feb 2017

Ahojte pridavam sa k vám ja som dnes 6+0tt u doktora som bola 5+1 zatiaľ bolo vidno len gestacny vak kontrolu mám v pondelok tak uz sa veľmi tesim a verím že tam uz bude bábätko ...beriem duphaston 3x1tbl a neskor budem aj fraxik pichať (porucha zrazanlivosti krvi prvé tehu rizikové ) ale verím že bude všetko ok a k dcérke nam v októbri pribudne parťák/čka 🙏😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre