Termín pôrodu október 2017

mokoo
12. feb 2017

Ahojte som tu nova a zaujimalo by ma kolko nas tu je co mame termin v oktobri 2017

bea0802
5. sep 2017

@emily3 to je pekne... teraz to uz zbehne ako voda 🙂 no uvidis mozno az ked sa narodi a uvidite ju budete hned vediet jej meno ❤ a prajem prijemny a uspesny skolsky rok

evina57
30. sep 2017

A už je tu náš mesiac 🙂
Žienky,ja budem mať druhú sekciu,malá sa narodí 13.10. 😍 👧 nemusela by sa vypýtať skôr lebo tesne predtým idem na predoperačné vyšetrenia.
Inak dosť ma boli v okolí jazvy,nemôžem poriadne chodiť 😒
Držte sa všetky a napíšte ako sa máte 🤰

emily3
1. okt 2017

@bea0802 jeeej gratulujem uz si v polovicke....drzim ti palce aby ste zvladli aj druhu polovicu a vo februari drzali svoj zazrak. mne sa to krati.... a cim viac tu citam tie komenty a zameriavam sa na to, chyta ma panika z porodu.... stale sa sledujem, som z toho nervozna, lebo to moze prist kazdu chvilu.....

bea0802
2. okt 2017

@emily3 ty si zlata dakujem ti velmi si to vazim 😘 ano polovicka za nami este zvladnut druhu a budeme 4 ❤......to ti verim ved to uz ozaj moze prist kedykolvek ...neskutocne ako to zbehlo a uz je oktober 😍 potom mi napis az bude malinka na svete silno drzim palce nech ide vsetko ako ma a nech ste obe zdrave 😘

emily3
18. okt 2017

@bea0802 ahojko.... uz mi tam svieti 40tt tajne som si myslela, ze tohoto sa nedockam, a ze mala sa narodi cca 38 39tt ... uz ani neverim ze sa narodi... niekedy mi je to take zvlastne ze budeme mat babatko.doma su uz vsetci netrpezlivi, deti dohovaraju malej aby sa uz narodila... manzelovi nemam odvahu volat,lebo uz je ako na spagate.... proste psycho.....

bea0802
18. okt 2017

@emily3 ahoj neboj ona coskoro pride ale verim ze to je o nervy tak cakat na to kedy to.uz pride ....uz vydrz uz len chvilocku a je tu mozno i dnes 🙂 ....inak i my cakame dievcatko ❤

emily3
18. okt 2017

@bea0802 jeeej to je super,ze budete mat dievcatko. 😉 bodaj by to bolo uz dnes...uz asi tri noci za sebou mam kontrakcie, ale do rana sa to utisi. uz sa len modlim,aby uz boli tie prave.... neviem, ale tesim sa uz na tie kontrakcie,aj ked viem ze budu boliet jak fras...ale zas viem, ze konecne sa mala narodi..... 😉❤

bea0802
18. okt 2017

@emily3 to ti verim i ja sa tesim na porod hoci viem ze je bolestivy ale este mam cas 🙂 .....drzim palce nech su to uz tie prave kontrakcie a nech je to cele rychle no hlavne nech ste obe zdrave 🙂....dufam ze zajtra napises ze uz je malinka na svete 😝

emily3
19. okt 2017

@bea0802 bola som dnes rano v poradni, ze bez zmeny ale..... ledva som prisla domov, ledva sa hybem, mam taky pocit ze sa tam dnes vratim... len sa bojim, ci to zas nie je plany poplach... ale s najmladsou som bola tiez tak.. stvrtok doobeda v poradni a vecer mi odtiekla voda a do polnoci sa narodila....

bea0802
19. okt 2017

@emily3 tak drzim palce nech sa to rozbehne poriadne 🙂 juuj to je neskutocne uz len kusok a si vo finale krasa 😍 silno drzim palce a myslim na teba

emily3
19. okt 2017

@bea0802 tak sa pekne krasne ukludnilo... ako prisli tak aj odisli...aaa ja asi nikdy neporodim....uz to riesenim,lebo sa zblaznim...

emily3
22. okt 2017

@emily3 tak a za chvilu mi tu bude svietit 41tt... ja asi nikdy neporodim

emily3
22. okt 2017

@bea0802 chcela som tebe napisat, a pisala som sebe....to uz ta tehotenska demencia...

bea0802
22. okt 2017

@emily3 juuj moja verim ze uz si na nervy i ja by som bola.....kedy mas dalsiu poradnu teda uz kontrolu v nemocke ?

emily3
22. okt 2017

@bea0802 uz chodim do nemocnice do poradne. ak neporodim tak utorok... mam monitor a poradnu....ach jaj...

bea0802
23. okt 2017

@emily3 Tak drzim palce nech to dnes pride a ak nie pis zajtra po poradni ze co ti povedali . drz sa ...malinka si to ocividne uziva u teba ❤

bea0802
26. okt 2017

@emily3 Ahoj no ako sa mas nieco nove?

emily3
27. okt 2017

@bea0802 ahoj, mame malu Emily. Narodila sa 25.10 na prave poludnie 50cm, 3430g. Je nadherna. Cely porod trval 6 hod. Najhorsia bola posledna hodina ked mi praskli vodu. Manzel bol pri mne a bol. Velkou oporou. Som bez zraneni, stehu... Sme ok. Ale uz nikdy viac. Stacilo

bea0802
27. okt 2017

@emily3 To su krasne spravy ...gratulujem z celeho srdca a prajem vela zdravicka a skore zotavenie ...zvladla si to bravurne a Emily ma krasne miery .... tesim sa s tebou 😘

emily3
7. jan 2018

@bea0802 prajem v novom roku len to najlepsie a vela radosti s babtkom. ;) ako sa mas?
emily rastie kozmickou rychlostou a robi nam radost. uz sa na nas smeje, snazi sa hrkutat. vnima svet. detska ju stale nosia na rukach. je velmi zlata.

bea0802
9. jan 2018

@emily3 Dakujem pekne :-* Taktiez prajem vsetko len to najlepsie v novom roku ...je to krasne citat ze si tak uzivate a ze vam Emily robi taku radost 🙂 ......my sa mame fajn prebieha mi 35tyzden a pomalicky sa blizime do finale uz nech to zbehne neviem sa jej dockat 🙂

emily3
10. jan 2018

@bea0802to tak rychlo ubehne. uz si nepamatam ake to bolo s bruchom. mam pocit ze je tu s nami vecne. uz sa ti to krati... ❤

bea0802
13. jan 2018

@emily3 mne sa to dost vlecie kedze som viac menej prelezala ale stoji to zato a uz sme coskoro spolu ....velmi sa na nu tesim

emily3
13. jan 2018

@bea0802 kedy mas termin? ja som februarova.

bea0802
13. jan 2018

@emily3 oficialny termin 19.2. ale vyzera to tak ze tentoraz bude musiet byt sekcia tak to bude skor ....i ja som februarova dostanem najkrajsi "darcek" 🙂

emily3
13. jan 2018

ja som 20, moja najstarsia je o dva tyzdne po mne, aj som jej dohovarala ze 20teho je pekny datum. ;)

emily3
16. feb 2018

@bea0802 ahoj mamulka, ako sa mas?

bea0802
17. feb 2018

@emily3 Ahoj ....tak pomalicky sa zotavujem po sekcii ....malinka sa narodila 9.2. uz sme doma a spoznavame sa ♡ vy sa ako mate?

emily3
17. feb 2018

@bea0802 jeeej gratulujem. Tesim sa s vami. Prajem skore zotavenie, vela mliecka a vela radosti.

bea0802
19. feb 2018

@emily3 Dakujeme velmi pekne ♡

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre