Termín pôrodu prvý januárový týždeň

ivusa156
6. dec 2020

Ahojte kočky.. Mate niektorá tiež takto termín po Novom roku? Ja mam termín 5.1. Tak som zvedavá kedy to príde.. Už sa maličkého nevieme dočkať.. Ako to budete riešiť s kontrolami? Mne vychádzajú vždy na nejaký sviatok..

kattien1992
6. dec 2020

@ivusa156 4.1. 🙂 uvidím, čo mi povie doktorka. Zatiaľ nehovorila, že by mala mať nejakú dovolenku. Ale u nás to vyzerá, že do januára nevydrzime

anile12
6. dec 2020

@ivusa156 ahoj, pridaj sa k nám do skupiny. Januárovky 2021 😇

majamat
6. dec 2020

poradne sa daju posunut. zavolas pediatrovi a ten ti sam povie, kedy poradna, navyse nevies kedy to pride, moja dcera mala byt 11.1 a je 17.1. po vyvolavackach. aj som an sviatky upratovala, umyvala okna, vesala zaclony - liezla na schodiky a aj ked soms a ledva gulala, ale robila som a nic.

nevenka
6. dec 2020

No mne samotny porod vychadza na Vianoce. Alebo ako sa poznam, tak skor Silvester a Novy rok, tiez "parada"...😅😂...Ale mam kus vyssi tlak, tak z tohto dovodu to mozno este bude aj pred Vianocami, snad stihnem upiect aspon medovniky detom 😅😁

trendyy
6. dec 2020

@ivusa156 ja mam 2.1. A nakolko mam zazmluvnenu dr .k porodu uz chodim k nej tak ta mi vravi kedy mam prísť... no a po porode budem pediatricke volat ci robi... a ked nie isto ju bude niekto zastupovat

ivusa156
autor
7. dec 2020

Môj gynekológ je trosku divný co sa nepýtam mi sám nepovie a mne ako prvorodicke nemá moc kto poradiť v tomto napadnú ma niektoré veci až keď odtiaľ odídem.. ☺️

ivusa156
autor
7. dec 2020

@anile12 myslím ze som sa pridala.. Moc neviem ako to tu funguje. 😉

deniska_dena
13. dec 2020

@ivusa156 ahoj, aj ja mam presne vtedy termin, ale vyzera to, ze mozno to bude aj skor 🙂

ivusa156
autor
13. dec 2020

@deniska_dena ahoj.. A kde budeš rodiť? U mňa je to také otázne, Dr mi povedal ze sa neotvaram ešte ale vraj mi začína tvrdnut maternica. Tak som zvedavá kedy sa vypýta... Do čakáš?

deniska_dena
13. dec 2020

@ivusa156 na antolskej v BA, v piatok na poradni mi tam povedali, ze mozno to bude aj skor. Krcok mam skrateny na 1,5cm, ale otvorena len na jeden prst, cakame chlapčeka 🙂

ivusa156
autor
13. dec 2020

@deniska_dena tak budem držať palce aby ešte vydržal co najviac...😉 Ja tiež čakám chlapca..

deniska_dena
14. dec 2020

@ivusa156 dakujem, a ty kde rodis? Ja by som to mala uz najradsej za sebou 😀

ivusa156
autor
14. dec 2020

@deniska_dena v Trenčíne by som chcela.. Snáď ma to nechytí na sviatky keď nebudem doma.. Vieš čo aj ja veru.. Už sa ledva gulam.. 😉

olivka84
18. dec 2020

@ivusa156 ahoj ja som tiež z TN. Som zvedavá aký Dr budú cez sviatky v nemocnici. Dosť sa toho bojím lebo ani cez víkendy tam nemajú ktovie co

kubkovamama
18. dec 2020

@ivusa156 ahoj,ja tiež TN,vychádza to na Nový rok.No vyháňanie praktizujem už týždeň,som ako nevládny hroch,nič nezaberá samozrejme.🤦😂

elenita
18. dec 2020

Baby, a ako je to teraz? Otec nemoze byt pri porode? A co navstevy? Vsetko zakazane?

olivka84
18. dec 2020

@elenita v TN môže byť jedna osoba pri pôrode s rodicko inak návštevy zakázané iba veci môžu nosiť

kubkovamama
18. dec 2020

@elenita ako v ktorej nemocnici,na stránke nemocníc máš aktualizované.

ivusa156
autor
18. dec 2020

@kubkovamama ahojky.. Vyhananie... 🙈 A o tom Hrochovi mi ani nevrav a k tomu ma teraz ešte seklo tak to ako lazar 🙈😂 ale už to dáme nejako.. Tak sa možno vidíme v nemocke..

ivusa156
autor
18. dec 2020

@olivka84 ahojky.. Ja dúfam ze nejaký normálny nie nervózny.. Myslíš že to tam lepia len?

olivka84
19. dec 2020

@ivusa156 určite áno. Ležala som tam mesiac v novembri tak som si všimla. Sobota ako tak ale nedeľa zabita. Ani vizitky poriadne nerobili len Dr väčšinou ty mladý na kukli že všetko ôk? A bolo po vizite

ivusa156
autor
19. dec 2020

@olivka84 no poviem ti môj Dr je taky istý.. Tak som zvedavá co bude v nemocke

jajinka6526
4. jan 2021

@anile12 ahoj, neviem tuto skupinu januarovirk 2021 najst a ani ked som si hodila termin porodu do profilu tal ma zial nikam nepriradilo. Prosim, vies ma do tej skupiny pridat? Dakujem krasne! 🙏🙂

kubkovamama
5. jan 2021

@ivusa156 ahoj, ako si na tom? Odrodené?

ivusa156
autor
5. jan 2021

@kubkovamama ahojky. Áno ja už to mám za sebou.. Stihli sme to v starom roku nakoniec

kubkovamama
5. jan 2021

@ivusa156 gratulujem a závidím.. ja už 41tt a nič.Rodila si nakoniec v TN? Spokojná?

jajinka6526
5. jan 2021

@anile12 dakujem 🙂

ivusa156
autor
6. jan 2021

@kubkovamama ďakujem 😘 nechce sa nám na svet? Vieš čo na to všetko celkom spokojná všade je asi niečo čo niekomu nebude vyhovovať ..v TN som rodila..

kubkovamama
6. jan 2021

@ivusa156 tak si mala trošku oneskorený najkrajší darcek.🙂Ja už čakám tretie a behám otvorená x týždňov,najprv že pozor na seba,lebo bude skôr a nakoniec z nej bude prenášaný slon.V TN som rodila už 2x,ale dávno.No poradne tu absolvujem také 5minutove tak ani neviem čo bude.Hlavne,že ste v poriadku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre