Termín pôrodu september 2014

martinazv
25. feb 2014

Ahojte tehuľky, najdem tu medzi Vam tehuľku, ktorá má naplanovaný termin na september 2014 ???

papulkaa1978
25. feb 2014

ahoj 🙂 ja mam 14.9 🙂

martinazv
autor
25. feb 2014

Ahoj, ja mam 24.9. ale ako čitam rozne članky, predpokladam, ze to bude skor, nakolko cakame dvojky 😀 😀 😀 Si prvorodicka?

papulkaa1978
25. feb 2014

no ja dufam ze bude jedno..v pondelok idem na ultrazvuk tak uvidime..doteraz nebolo moc vidiet🙂 nie nie som prvorodicka 🙂 a ty ?

sonea
25. feb 2014

Ahoj, ja mam 11.9 🙂

martinazv
autor
25. feb 2014

my sme planovali babätko a velmi sme sa z toho tešili a ked som isla ku gyn povedala, ze budu dvojky 🙂 Bol to pre mna šok, pretoze som prvorodicka a trosku mam obavy, ci to zvladnem... Ale tesime sa a stale nejak tomu este nemozeme uverit 😀 Mne to zistili v 7 tt ze budu dvojky 🙂

martinazv
autor
25. feb 2014

Ahoj, tak pekne vitam v klube tehuliek s planovanym porodom v septembri 🙂 V ktorom tyzdni ste baby?

sonea
25. feb 2014

@martinazv uff nezavidim .. ja som tiez prvorodicka a obavy mam z jedneho. No velmi sa tesime,takze som si ista ze to zvladnem. Nastastie na to nebudem sama 🙂
Som v 11tt+6 🙂 a ty?

sonea
25. feb 2014

A ste niektora aj na pn?

nely459
25. feb 2014

uz tu je taka skupina 🙂

martinazv
autor
25. feb 2014

Tak obavy mam to je jasne a vela nezodpovedanych otazok ale verim, ze to zvladnem statocne, mam okolo seba rodinu, ktora mi pomoze, takze to je VELKE PLUS... Ja som tiež v 11tt 🙂

martinazv
autor
25. feb 2014

Ja ešte zatial stale pracujem 😖 Mas aj ranne nevolnosti alebo si v poho??

sonea
25. feb 2014

@martinazv No ja som ranne nevolnosti nemala skor vecerne 😀 aj to iba 5-6krat. ?.zle mi sice bolo asi 3tyzdne ale nikdy som sa nedostala k zaveru na toalete. 😀.. inak som v pohode len sa strasne nudim lebo som na pn uz od 7tt pre nevyhovujuce podmienky v praci. A ty si na to ako? Kedy ides na screening?

martinazv
autor
25. feb 2014

Mne osobne zle nebyva absolutne vobec, tie zle podmienky v praci, tak o tom by som asi aj ja vedela rozpravat ale ku gyn idem az 12-teho takze uvidim, co mi povie, ci pn ci co...

23petka
25. feb 2014

ahojte baby, držím vám všetkým palce, aby ste mali všetko o.k 🙂 ., aj ja som mala byť medzi vami, ale neskončilo to dobre, včera som bola na kyretáži 😢

sonea
25. feb 2014

@martinazv A kde pracujes? Ja som bola na odber krvi a spytala som sa sestricky kde si mam vybavit pn, ci viem aj tu alebo mam ist k obvodnej. Rovno mi vypisala pn len sa ma opytala kde pracujem. Doktor sa o tom dozvedel asi o dva tyzdne na prvej poradni a pochvalil ma za to 😀. Ja idem na screening (NT kombinovany test) 4.3. Tak sa velmi tesim, no zaroven aj trosku bojim. Kedy ho mas naplanovany ty?

sonea
25. feb 2014

@23petka och to mi je uprimne luto. ☹..

martinazv
autor
25. feb 2014

23petka neviem, co povedat... ☹ Tvoja sprava mi zobrala usmev z tvare... ☹ Je mi to moc luto a drzim silnoooooo palceky...

23petka
25. feb 2014

@martinazv Ďakujem 🙂

martinazv
autor
25. feb 2014

@sonea ked ti mam uprimne povedat, nevedela som, o com pises, musela som si to vygooglit, vedela som, ze sa take vysetrenia robia ale som nejak neregistrovala ten nazov... No ja este neviem presne, doktorku mam 12.3. takze mi dotedy ostava len cakat, co bude, co povie gyn. Pracujem sice za pc ale asistentka veduceho strediska ale sef je max tuhy fajciar co mne nerobi dobre a pridavaju sa k tomu aj rozne nalady ci pracovny stres, takze z toho hladiska by som bola radsej aj ja doma v klude...

martinazv
autor
25. feb 2014

@marylis ďakujeme, nevedela som :D

sonea
25. feb 2014

@martinazv No jasne to chapem. Stres je zly ..ak to trochu nafuknes nemala by si mat problem 😀
A ja som si myslela ze to je povinne vysetrenie. Pretoze sa to da iba do urciteho casu, potom su tie meranie nepresne. Zda sa mi ze do 13+6 sa robi to vysetrenie

martinazv
autor
25. feb 2014

A ty si kde pracovala, ak smiem vediet? Ze ta hned dali na pn? Praveze to nechcem zbytocne nafukovat ale ide mi o zdravie mojich deticiek, takze pre ne urobim cokolvek, ked bude treba, tak situaciu aj trosku nafuknem... 🙂 Ked pojdem k doktorke, mala by som byt cca v 12tt az na prelome 13tt takze asi mi bude robit aj podrobnejsie vysetrenia a ked nie, tak sa urcite opytam...

martinazv
autor
25. feb 2014

@sonea viem, ze este mame obe cas, ale robite si ako - taky prehlad cien kocikov?

sonea
25. feb 2014

No ja som pracovala v pizzerii cize to som nemala nad cim uvazovat a pracovala som aj 14 hodin. Inak na test som sa objednavala asi mesiac dopredu, pretoze maju steasne vela zien. U nas je tych stredisk len par mozno 5 neviem to presne. A to ja idem k svojmu gynekologovi na jeho pracovisko a sestricka ma zdrbala ze sa neskoro objednavam, no ked som povedala, ze som ich pacientka tak nebol problem.
@martinazv

sonea
25. feb 2014

@martinazv od rana pozeram kociky 😀 no ja som sa zamilovala do tohto camarello grenada a ten stoji okolo 400-450€ zatial som nenasla nieco podobne co by splnalo moje podmuenky. Pytala som sa dnes aj tu na konikovi, no zial mi este nikto neodpovedal..

sonea
25. feb 2014

@martinazv joj a som zabudla dodat, ze je to 3-kombinacia

martinazv
autor
25. feb 2014

@sonea pekny kocik juj ale neviem ci by som ja osobne brala tu bleducku farbu, take sa rychlo spinia...ale je to zas spodok vanicky takze v poho. U nas je to s tymi kociky VELMI VELMI tazke, nakolko pre dvojky nemaju vela druhov v obchodov vylozenych len katalog, ale my to chceme vidit, vyskusat atd... no a potom nastava druhy sok, ked nam povedia cenu... Vcera som sa informovala u jedneho pana co predava kociky, tak mi robi cenovu ponuku a zistuje druhy kocikov. A co sa tyka toho vysetrenia, trosku si ma tym zaskocila, takze neviem, ci necinknem gyn a opytam sa nato...aby som bola pokojnejsia...

martinazv
autor
25. feb 2014

@sonea pozeram ze svet kocikov tam sme aj my pozerali kociky 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre