• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky :sweat_smile: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooojky,gratulacia...my sme jul 2009 a tešim sa s tebou a držime palčeky....pekne tehulkovanie a zdrave miminka....na tuto temu sme čakali.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a budeme vás tajne špízovať a povzbudzovať :slight_smile:)))))))))))))

my sme našli // presne pred rokom!!!

takže huráááá všetky séééééééééééééééém!!
27. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame naplanovane bejby na jul 2010 ale teraz este len pracujeme na tom. :confused: :confused: :confused:

lucia si si ista ze budes julovka? nie nahodou junovka? :confused: :confused:
28. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile:
Samayka aj ja som si vcera (hoci nie pred rokom, ale toho roku) nasla //, sice este velmi slabucke, ale tienik druhej ciarky je uz tam, tak snad budem patrit k julovkam :dizzy_face: Na krvicku idem az v pondelok...
28. okt 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hlási sa ďalšia júlovka :slight_smile: Už to máme potvrdené lekárom, tak nech tu všetky tehuľky ostaneme až do víťazného konca :dizzy_face:
28. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko ahooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sa pridavam. lekar ma caka v pondelok tak snad bude vsetko ok.
jeej kocky, tak vam drzim palce, my z juloviek 2008 sme uz zacali druhy rok, tak tfuj tfuj, nech sa tu aj vy zidete super partia a nech vam to krasne ubieha :dizzy_face:
Katy tak dufam ze pondelok bude pre nas stastny :slight_smile:
Maculik dakujeme :dizzy_face:
28. okt 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte.. ako sa to pekne rozbieha:slight_smile:..

gratulujem vsetkym tehulkam :dizzy_face:

ja tehu este potvrdene nemam.. a ani netusim kedy sa dostanem k doktorovi..
28. okt 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj odomňa, júlovky 09, gratulka k // pre júlovky 10 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teším sa s vamiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia vy ste to planovali taký malý rozdiel?

ak je pozitivny tehu test tak uz je to vlastne potvrdene :wink: doki nech len potvrdi ci je vsetko ok.
ja dufam ze v pondelok uz nieco uvidi
28. okt 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajačik :dizzy_face: Nič nás z tejto témy nedostane, nech by čo bolo :wink:
Ahojte kočky, veru, rozbehne sa to tu...
Katy, držím palce na pondelok :wink:
Lucia, plánuješ potiahnuť až do júla? :slight_smile:
Pancake, tak teda poriadne pracujte :wink:
28. okt 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katy planovali sme taky maly rozdiel:slight_smile: pre nas je taky akurat:slight_smile:

lenuliatko netusim ci som junovka alebo julovka.. nemam to potvrdene lekarom takze neviem neviem.. ale ja mam pocit az na jul..
28. okt 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenuliatko inac aj ja som rodena michalovcanka ale uz druhy rok byvajuca v Ba..
28. okt 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia, to je jedno, či jún, či júl, bábo si aj taj vyberie samo, kedy príde :wink: Aj ty si pôvodne z Mi? No vidíš, hneď máme niečo spoločné :slight_smile:
28. okt 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je jedno. mas pravdu.. ale tak v junovkach je vecsina bab s terminom na zac. mesiaca..a je to predsa len rozdiel hoc "len" dva tri tyzdne,....

povodne som z mi ale uz tam davno nebyvam a ani netusim ako to tam uzvyzera.. :sweat_smile:
28. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia a mozem sa opytat kolko mas rokov?
28. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia, vyzerá tu stále lepšie :grinning: Máme peknú pešiu zónu, zrekonštruované budovy, veľa bytoviek má nové fasády. Jasné, Bratislava je Bratislava, ale Michalovce sú pekne malé mestečko :wink:
28. okt 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Kosice :grinning:
28. okt 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nó, Košice trošku väčšie, ale stále pokojnejšie než Blava :wink: Nám aspoň netreba pol dňa, keď sa chceš dostať z jedného konca mesta na druhý :sweat_smile:
28. okt 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajačik, my sme sa už nadobro presťahovali sem? :grinning:
28. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni hej, uz sa budeme tejto temy drzat zubami-nechtami :grinning: Dufam ze tu budeme spolocne predychavat prve kontrakcie :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik nestras uz s kontrakciami. na to mame este hodne casu. zatial si treba uzit to rastuce brusko.
28. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy, my neskúsené prvorodičky si budeme vychutnávať úplne všetko :dizzy_face: Ale nám so zajačikom reálne hrozí, že budeme rodiť naraz, mali sme vklad 3 dni po sebe :wink: Vám sa ako rýchlo zadarilo?
28. okt 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy ved hej, ale my sme tak dlho tuzili po babatku ze preto dufam ze tu budeme az do tych kontrakcii :sweat_smile: Proste ze vsetko pojde tak ako ma... Uz nech je aspon zajtra, nech skusim dalsi testik, ci bude ciarka tmavnut... :sweat_smile:
28. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určite bude :wink: A nezabudni to zdokumentovať.
28. okt 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasne :sunglasses:
28. okt 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik neboj ciarka sa uz nestrati ak tam uz bola. jasne ze tu pobudneme par mesiacov s par kilami navyse. to sa neboj a na konci budeme mat male uzlicky v naruci.
28. okt 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ja som tiez nasla // a v pondelok dufam to potvrdi aj lekar...tiez mam este strach ze ci mrcha sa nahodou do pondelka neobjavi :frowning2: akosi sa mi to nechce verit.. :slight_smile:
28. okt 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok