Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
18. sep 2010

@alllexa to je nahoda,aj nasa svagrina dnes porodila,mm brata zena teda..chlapceka...

tinaki1275
18. sep 2010

@mirka285 nic si z toho nerob aj moju malu maju za chlapca,pravda je ze jej ale obliekam a modreho dost ale hlavne zelena sa mi paci🙂

tinaki1275
18. sep 2010

@maxara vitaj ...je fajn ze ta tak rychlo pustili k malej..🙂a hlavne uz budes moct jest ako clovek🙂))

zrzulka
18. sep 2010

@noemarta krasna babika, veru vyparadila si ju na taku slavnost ako je vinobranie :O))))
Inak dalo sa? Ja rozmyslam ci ist o tyzden sem ku nam. rada by som sla ale neviem ci s tym kocikom. Kolko ste boli vonku????Vydrzala ti mala v pohodicke???

@maxara maxi vitaj spat!!!! chvalabohu ze vsetko dopadlo dobre... ved aj muselo... vsetky sme ti drzali palce a mysleli na teba....ina moznost ani nebola 😉 😉 😉

@stanka33 tiez nestihas cez den varit? tak sa pripajam do klubu lebo u nas tiez zabite. z maleho sa stalo "nepolozitelne dieta" takze nestiham vobec nic... este aj muz je na nervy ze co som ho naucila na ruky 😠 😒 ☹ Niezeby si to uzival ale este bude "mudry" sakra

@kafoditka stav sa aj u nas na upratovanie a zehlenie... na com ficis??? 😀 mne dnes slubil muz ze pozehli ale akosik sme obaja zaspali pri uspavani deti 😀

@luminkasp my nieco 62 ale vacsinou uz 68 obliekam. Mam radsej ked mu je oblecko volnejsie...v utorok mame poradnu tak som zvedava kolko vazime. cez 6 kil uz urcite

miki060707
19. sep 2010

@ericica eri, to mi je luto, že sa tak trápite, chúúďa rebi a aj ty, lebo sa musiš starať o dve detičky....a nevieš z čoho to môže mať, či nedala niečo do pusy, alebo čo...?????
maxi, vytaj domka, mysleli sme na teba

peknú nedelu vám

kafoditka
19. sep 2010

@mirka285 miri ja som kukala stolicky tiez a mne sa pozdava. aj cenovo, lebo niektore su fakr prehnane ceny..
sak kukni: http://www.samo-kociky.sk/stolicka-360-chipolino

bambola
19. sep 2010

@mirka285 ja chcem urcite drevenu stolicku ale to je uz pre vacsie deti na krmenie
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

ale je pevna a neprevrati sa.videla som ako po nej chodi trojrocny chalanisko hore dole ako opicka a stolicka sa ani nehla 😉 plus da sa do toho dokupit vankus s popruhmi. len ty asi chces stolicku uz nateraz?

tinaki1275
19. sep 2010

dobre rano dievcata,prajem vsetkym peknu nedelu ..🙂)nasa nebude nic moc,musime ist na obed ku svokre.☹,zase si vypocujem co mam ako robit a bude mat blbe pripomienky ku vsetkemu...☹((,no co uz...nejako to prezijeme..

noemarta
19. sep 2010

@zrzulka ahooj, vydrzali sme asi tak hodinu a pol a potom som ju musela ist nakojit a ked ze uz bolo sedem hodin, tak sme sa uz nevracali a isli sme domov. ale dalo sa, len ja som bola nervozna z tolkych ludiiii... 😉

tinaki1275
19. sep 2010

dievcata chcem sa vas opytat ,vsimla somsi u malej ze jej odvcera akoby tieklo trosku ocko ,akoby ho mala zaslzene cely cas...co s tym?

cigaretka5
19. sep 2010

@tinaki1275 Skus repik nam zaberá

tinaki1275
19. sep 2010

@cigaretka5 ako to pouzivas?

mirka285
19. sep 2010

ahojte
@bambola tak taku ako si dla link len inu znacku mam vyhliadnutu aj ja....da s pouzivat odkedy dieta samo sedi al tiez tu vlozku treba dokupit....
@kafoditka ta co si dala link je pekna ale v nasom byte by svietila lebo by sa sem vobec nehodila 😀

liluu
19. sep 2010

čaute dievčatá neviete, či deti vyrastú z atopického ekzému??? Alebo už budú alergici nastálo?? Náš filipko má fliačiky na tváričke aj na rúčke a dokina si myslí že je to atopický E . ☹ Dala nám aj nutrilon HA,pre istotu ☹ ináč ten Nutrilon je poriadne hnusný, horký, chuďatko moje to musí papať.

bambola
19. sep 2010

nasa mala uz taha piaty den bez kakania ale zato prdenie nabera na intenzite 😕 aj smrade 😀 to bude narez ked to pride 😀 a pritom brusko ma malicke

luminkasp
19. sep 2010

@bambola no ja mam teraz 59 pri 172 takze ja to ako taku katastrofu nevidim a ono to dole pojde, sak este sa to nezastavilo 😎

luminkasp
19. sep 2010

@mirka285 mirka nestras vraskami 😉

luminkasp
19. sep 2010

@bambola co je kocikovne?

mirka285
19. sep 2010

@liluu Tomas mal tiez a zmizol mu vo veku troch rokov.....
@tinaki1275 repik ked budes davat tak sleduj ci nerobi este horsie,my sme davali a robil este horsie ☹

mirka285
19. sep 2010

@luminkasp prispevok od statu pri narodeni dietata...

bambola
19. sep 2010

@luminkasp priplatok k prispevku pri narodeni dietata, predtym to bolo cca 20tis skk 😉

tinaki1275
19. sep 2010

@mirka285 a co zabralo ? bojim sa aby sa to nezhorsilo ,zatial to sledujem len druhy den...

mirka285
19. sep 2010

@tinaki1275 nam fakt zabralo masirovanie...masirovala som jej to pod ockom popri nose az k nosnim dierkam a hnis mi pekne vysiel cez ocny kutik....robila som jej to vzdy ked som ju kupala,lepsie mi to proste islo vo vani a mala sa menej metala a na dezinfekciu sme davali bud okuflash alebo opthalmoseptonex....my sme sa s tym trapili dlho,ani antibiotika nezabrali,nam naozaj pomohlo az to masirovanie a nasledne vytlacenie hnisu

bambola
19. sep 2010

@tinaki1275 skus ten opthalmo septonex aj ked neviem ci to tam u vas maju. nam pediatricka povedala, ze to sa stava kvoli tomu, ze deticky este nemaju prechodne kanaliky

zuzik1983
19. sep 2010

babule ked sa plne dojci,neni potrebny ziadny caj ani voda,ale ked sa dokrmuje UM tak uz sa ma davat caj alebo voda?

stanka33
19. sep 2010

@ericica vlazne nesolene nekorenene nic kysle, davaj jej hoci aj krupicu, jedol iba pomixovane, riedke vsetko, najhorsie bolo ked praskali to mas pravdu, Atb ma iba na zmiernrnie a urychlenie, ja som davala iba cebion sirup biogayu kvapky a tie Atb, mozes aj ribohlavin, afty zmizli asi tak za tyzden, no jemu to sadlo aj do hrdla a mal zachripnute vyhadzane hrdlo cca sme boli fit az po 3 tt, neboj maly tiez skoro nic nejedol, aj mlieko moc nepil, pokial nieco malo zje je dobre, normalne jej to pomixuj, pretlacaj, nieco ti zje uz je vacsia ako bol nas jurko...drzte sa...

alllexa
19. sep 2010

Nepatrite niektora do mestskej casti Bratislava - Ruzinov? Vo stvrtok sa dava novonarodenym detom na urade prispevok.

kafoditka
19. sep 2010

@alllexa Alexi, nevies nahodou taketo info aj o Petrzke?? 😉

katty17
19. sep 2010

@alllexa - to je tam v prievoze na mierovej? ak ano, tak ja tam patrim. musim tam zajtra zavolat lebo som vraj nebola na zozname. tak mi dali kontakt.

katty17
19. sep 2010

@kafoditka - domi ja som uz zacala cvicit v tom curves fitku. a musim povedat ze som sa zapotila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre