Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
9. jún 2010

apropooo @stanka vsetko najlepsie k meninam 😵 nezabudla som..hoci som sa bala
@tutifruti zajtra oslavuje tvoj Margaret 😀 😀 😀 tak aj jemu vsetko naj

lela1809
9. jún 2010

ahojte kocky,

jaj vaha ... ja som odvsadial pocuvala aka som obrovska... ze ci uz nejdem nahodou rodit a ci necakame dvojicy.... pred tehu 57kg a teraz 78kg ☹ a to stale len pocuvam ze este mam do porodu daleko ze ako len budem vyzerat... jaj jaj...

lenkaaninka
9. jún 2010

maxi ako to čo ved ty budeš po pôrode iná modelka kurnik 😵 ja sa nevážim nebaví ma to ved v utorok idem na poradnu tak tam sa tomu nevyhnem...no len tie čo puchnete a pribrali ste tak viete že to je voda ale ja nepuchnem totiž to tak u mna to voda nieje...
ja mám 175 cm a pred tehu po dvoch 77 kg a teraz 87 kg... teda zatial kým sa v utorok neodvážim odvážiť 😎

kibuk
9. jún 2010

ahojte žienky ani nestiham pisat,všetko mame po starom len mm ma problemy zdravotne tak nič nestiham len mam hlavu v smutku.... ☹ zajtra idem na predoperačne tak som zvedava ci bude vsetko ok a v pondelok poradnu

maxara
9. jún 2010

@lenkaaninka modelka? akurat dobehnem mozno tie, co su teraz pred porodom take velke.. 🙂 ale oni porodia a co potom? zas tu budem najtucnejsia 😖 a ty mas predsa super vahu, ved pri 175 cm mat po dvoch detoch 77 kg to je super skore, to chcem aj ja.. ja by som bola rada, keby som mala 95, ale fakt.. by som bola uplna blcha a vsade by som vytrcala moje nohy, ktore by boli stale tucne, ale mne by sa zdali krasne stihle 😀 a nosila by som krasne oblecko, co by som si kupila v beznom obchode a nie v sekaci alebo u cinana.. alebo predrazene babkovske tricka v moletke 😒

maxara
9. jún 2010

@lela1809 lela kedy si bola u Andela? nahodou nie vcera?

maxara
9. jún 2010

@kibuk a coze sa tm stalo? a ty ides na cisarak? asi som prehliadla

maxara
9. jún 2010

a ozaj, takze finalne plati to stretko v STREDU 16.6. o 14tej pri Stefanikovi v Eurovei? Ja budem tak max do 17tej. ☹

kibuk
9. jún 2010

@maxara ja mam cisarak inač nemožem a mm ma teraz dost trapi všetko sa lepi na nho ☹ ma problemy so sluchom uz ležal tyzden v nemocke v ke minuly tyžden dosiel domov,v piatok mu zacala cela lava strana trpnut,silne busenie srdca tak bol na pohotovosti dalsie dni v nemocke teraz po vysetreniach,neurolog ho poslal na ct-vyšetrenie lebo ma podozrenie bud na nahle nedokrvenie mozgu alebo poražka.... vysledok bude vediet riadne zajtra takze sama neviem mam už dost...

kafoditka
9. jún 2010

@maxara ja si teda uz nic neplanujem, ale u mna predbezne plati.. 😉

lenkaaninka
9. jún 2010

@maxara ale ja mám stehniská aj ručiská proste celá taká obržena na mna nemajú nič v pekných obchodíkoch ale je pravda že teraz kupim už aj v taku a newyorkeri a le s riflami to mám horšie...málokedy jedny dvoje na rok mám aby aj nejako vyzerali..
apropo o tých stehnách to mám taku mierku bývali časy dva roky dozadu ked sa mi nešúchali 😀 no hold som pažravá..vtedy som mala dokonca 68kg ale to som sa baby aj zdravo stravovala aj dobre cítila...

lela1809
9. jún 2010

maxi bola som minuly pondelok a teraz idem 14teho

alllexa
9. jún 2010

@maxara - ano, stretko plati!🙂

lulu1983
9. jún 2010

@kibuk: to mi je luto s tvojim mangelom, urcite ti to teraz na pohode nepridava, ale verim, ze to bude dobre. Drzte sa

lenkaaninka
9. jún 2010

agika ty si spomínala ten pás??? kuknem v lekárnach či nemaju ale až budeš mať kedy hod link pls...

maxara
9. jún 2010

@kibuk ☹ no to je blbe, snad to bude dobre.. nepostipal ho nejaky hmyz? alebo kliest?

@kafoditka jasne 😉 ved ty uz tam prid aj s taskou do porodky 😀 juuuj kafko, ved ty uz to mas vazne za par.. mozem prist za tebou do porodky? len tak kuk na navstevu, ked sa mi bude dat? a ked nebudem zrovna v Tatrach?

@lenkaaninka 😀 tak ja mam stehniska giganticke, az take, ze sa mi ani nesuchaju.. ale ma to kopec pozitiv, lebo v pohode nosim sukne a saty a neboli ma to 😉

kibuk
9. jún 2010

@lulu1983 snažim sa... a dakujem

janulienocka
9. jún 2010

@maxara, maxi ako ty vies pisat, to nema chybu 😀 dufam ze ak pojdes do tych tatier, beries aj notebook 😉 co by sme si tu bez teba pocali
@kibuk tak to ma strasne mrzi, hadam sa to da vsetko doporiadku, a ze tieto posledne dni pred porodom zvladnete a budete vsetci zdravucky 🙂

maxara
9. jún 2010

@lela1809 no do kelu, ja idem 15teho 😒 a prides aj ty 16teho na stretko v BA?

@alllexa super, sa tesim, takze uz sme minimalne 4 - ja, Kafko, ty a Zrzulka, ahaa a vlastne aj Stanka, takze 5

maxara
9. jún 2010

@janulienocka 😀 ty lichotnicka jedna.. no uz som sa u toho uja majitela informovala, ze ci tam maju internet a hadaj ?! maju, takze ak pojdeme autom, beriem aj ntb, ale ak vlakom, tak whoops..

kibuk
9. jún 2010

@maxara praveže nie on už pred siedmimi rokmi stratil sluch na lave ucho počuje asi dvadsat percent po troch rokoch sa pridalo druhe ktore doslova vystraja ked nema a potom musi na taky tyzden do nemocky na infuzky a teraz toto tak ja neviem... a vsemozne vysetrenia a vysledky su dobre tak to ozaj clovek nevie ze co to sa robi...

lenkaaninka
9. jún 2010

@maxara zatial som ešte v neošúchanom štádiu ale neviem či zato že menej chodím alebo čo ale ešte sa mi neošuchali že by to bolelo alebo som to rovno preskocila 😀

lela1809
9. jún 2010

kibuk dufam ze sa to mangelovi zlepsi... drzim palec
maxi no rada sa pridam 🙂 dufam ze nebudem spuchnuta ako balon teraz mam tri dni klud a aj sa da hybat 🙂
a k tym satam 🙂 ja som taka naliata ze mam stehna ako hrom vobec sa mi nesuchaju skorej sa prilepia 😀

kibuk
9. jún 2010

a preto mam cisarak lebo obe deti som mala cisarakom tak tretie už len cisarakom,už keby bolo po

kibuk
9. jún 2010

idem ja pomali,lebo detvaky nevedia co od radosti 😅 😉 už ma hlava z nich boli 😅

maxara
9. jún 2010

@kibuk no ja viem, ze jedna moja upratovacka v robote mala akysi vyrastok v krku, resp niekde za krkom ci kde, nikde jej to nevideli a ona normalne zle pocula, lebo jej to tlacilo na nieco, co nasledne tlacilo na to sluchove ustrojenstvo.. az potom nejakeho dr to napadlo, lebo uz parkrat ju odbili, ze to zhorsenie sluchu je vekom, pricom mala 50 rokov, a on ju poslal na nejake ine vysetrenia a nasli jej to a nejako poriesili.. ale na jedno ucho uz pocuje slabsie, lebo vraj jej to tam dlho tlacilo, neprekrvovalo a tym padom jej tam odumreli tie bunky, co vlastne pocuju..nechcem strasit, len mozno by to mohlo stat za zmienku, ze viete o takom pripade a ci by to mohli pozriet (hrdlo je s usami prepojene takym kanalom)

@lenkaaninka no vidis.. 😀 takze pohodka

lenkaaninka
9. jún 2010

trošku som sa opálila už som dohneda 😀 😵 predstáv si normálne som to zniesla ako od kuchyne hore v tieni a nohy na slnko...ale aj ked prejdem po vonku alebo vešiam prádlo tak sa hned opálim ...len dúfam že sa nezačnem škriabať zo slnka...malá aj napriek masteniu opalovákom aj napriek tomu že ju ženiem stále do chládku už si škriabe krk aj ramienka má ošúpané ale má inu pokožku ako staršia tá je ako černoško už...stále su po vonku....

maxara
9. jún 2010

@lela1809 vsetci sme spuchnuti.. uvidis ake budeme opuchnute, sediet a funiet schoovane za stefanikom na fontane 😉

izira
9. jún 2010

@tinka349 Nuz na paniku radsej zabudni 🙂 teda ked to pride, beztak na nu nebude cas, uvidis sama 🙂 Inak predpokladam, ze v nemocnici bude tak teplo, ze zupan ani nebude treba 🙂 🙂 🙂

maxara
9. jún 2010

@lenkaaninka boooze ja ti zavidim tu kozu.. mm je tiez taky, ze sa prejde kuknut do schranky, ci nedosla posta a vrati sa opaleny.. a ja mozem kvasit na slnku aj tri dni a ked ma opali, tak len do cervena.. 😒 HOCI, teraz v tehu mam pocit, ze mi mm spolu so spermiou daroval kusok genu z jeho pokozky a mam taky zlatisty nadych 🙂 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre