Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lulu1983
9. jún 2010

akurat studujem mohu tehu knizku a nasla som tam zapis, ktoremu celkom nerozumiem: nejaka skratka a za tym ph 4,4. Mate aj vy take nieco poznacene? Lebo teta doky nic nespominala

lenkaaninka
9. jún 2010

no ale čo je najhoršie ja si pamätám ked som kojila a to bolo v oktobri tak sa mi normálne kropaje na čele robili a vždy som sa potila ako diviak ale teraz si to ozaj neviem predstaviť že kojiť v júli to porát aby som sa osprchovala...
no ja musím asi aj na ramienka nejaké dve nočné košele dokúpiť mám také s krátkym rukávom také že xxxxl minimálne lebo pri mojej výške mi je všetko krátke ataké po zem neznesiem ked spím tak sa zamotám do toho najradšej spím v tričku alebo tak niečo...ja tam umrem z toho tepla asi fakt.. 😝

lela1809
9. jún 2010

tak to ano 🙂 a ked vylezeme na to slnko tak budeme len puchnut 🙂 to je vyhoda tehotenstiev v zime 🙂 ziadne problemy s horkom 🙂

maxi si bola u andela posledny krat?

lenkaaninka
9. jún 2010

lulu to chceš moc mne od 4 mesiaca neznačí ako klesá maternica ....asi vždy z toho môjho roznožu zabudne 😀

lenkaaninka
9. jún 2010

@maxara 😀 tak neviem či by si mala riskovať nejaký pobyt na slnku aby si neskončila ako naomi cambell 😀

silvia.vesela
9. jún 2010

maxi, fuuuha, aspon ze ti je už lepsie.....ja som dnes doma, relaxujem a tlak mam tiez oki. Dnes si nedam ani magnezium, som doma sama a nikto ma nerozculuje, tak nemam dovod! 😀
ja by som tak rada bola na slnku, aspon doobeda.....aby som mala aspon trosku farbu, lebo som biela ako stena!! 😠
lulu, ja som mala obcas napísane, že ph7...dávala som moč sestričke, tých 7 bolo zvýšené ph...ale ja som to mala preto, lebo som išla na poradnu o 14tej a moč bol od rána.

maxara
9. jún 2010

@lela1809 ides este 15teho a to mi bude robit kultivaciu a toho streptokoka a prietoky.. no a kedze mi bude robit tu kultivaciu, tak si myslim, ze potom asi este pojdem, ved by mi mal napisat aspon tie vysledky do knizky.. cize tipujem, ze 15teho a potom este o tyzden, asi 22.

@lenkaaninka 😀 trubka, ze Naomi.. a Mirka ked ma videla, tak hned otazka, ze preco som nevytrcila aj nohy na slnko, ked uz ruky mam celkom ze da sa.. no mne sa nohy asi este nikdy neopalili 😀

@silvia.vesela hej uz je dobre.. uz sa aj smejem, hlavne na lenkaaninke 😀 aj ty prides toho 16teho?

silvia.vesela
9. jún 2010

ano, aj ja prídem, už sa teším na vas všeetky!! 🙂

lulu1983
9. jún 2010

@maxara: ja idem zajtra na kramare a uvidim, ku komu na priradia do poradne a kedy a dam vediet, ale na stretko by som rada prisla aj ja 🙂

maxara
9. jún 2010

nooo baby, tak super.. dufam, ze sa na tu fontanu zmestime 😀 😀 😀 cize rekapitulacia
Ja, Kafko, Lela, Lulu, Silvia, Alllexa, Stanka a Zrzulka? Koho som este zabudla? a dufam, ze to nie je final.. este by sa mohla pridat Katty a Katy, Dugyna, Bellablonde, Noemarta.. a este? takto ma ani nenapada.. 😒

maxara
9. jún 2010

booze a este adelaine, vierkaha (ak pojde by mohla zobrat aj Agiku a Mimu 😉 ), Nina88, Adka, Krish, Cigaretka, Kristip, Yoda, Achojka, Sisaa.. no skratka vsetkyyyy 🙂

maxara
9. jún 2010

teda ak budu vsetky este pokope 😉

lela1809
9. jún 2010

🙂 no ja ´sa uz tesim 🙂

luminkasp
9. jún 2010

baby, vas je tolko z ke?

zrzulka
9. jún 2010

@maxara no maxi neuveritelne ze nas tolko je z ba a okolia... ale super....
ja som sa dnes tak nechutne popalila pri zehleni ☹ ☹ Normalne som sa zlakla a maly v bruchu so mnou :o((((( ach jo...

zrzulka
9. jún 2010

@kafoditka aka haluz rovnaky termin porodu a este aj rovnaky pocet kil na sebe 😀
@rybaanka drzim palceky na zajtra, nech to prebehne hladko. Aky pekny datum narodenia bude mat drobec 10.6.2010. nech mu ta 10 prinesie vela stastia. 10 je aj moje stastne cislo:o))))
A o tom poteni ani nepis, ja uz som si dnes aj 2 razy nohavicky prezliekala 😲 😝 😲 😝 Po porode som sa tiez potila ako pes a to som rodila v novembri....Tusim pribalim este nejake nocne kosele do tasky. mam len 3 zbalene 😀

maxara
9. jún 2010

@luminkasp nas je tolko z BA 😉

maxara
9. jún 2010

@zrzulka no len tak zbezne som kukla do tabulky, ale urcite som aj niekoho prehliadla.. no dufam, ze co najviac sa nas tam zide..

lenkaaninka
9. jún 2010

@maxara ná teda a čo si voláke béčko 😉 😀

fuj som sa nakotila ako sedlák zožrala som tri chleby s masťou a zelenina ...normálne puknem...musím sedieť 😝

bože vás je tolko ja som taká sirôtka...ale neva chvalabou za net..

lenkaaninka
9. jún 2010

no mne tečie dole ritným járkom idem uvaliť to pivo studenéééé čo som na neho zabudla poobede...nech si aspon grgnem..

lenkaaninka
9. jún 2010

tak ja pôjdem rodiť 7.7. 😀

maxara
9. jún 2010

@lenkaaninka 😀 ja som teraz zozrala za tanier jahod 😒 tak dufam, ze po tom mojom incidente nebude z toho pruser..
a neboooj, ved sa urcite vsetky stretneme na tom babatkovskom celoslovenskom stretku 😉
a kde si prisla k tomu datumu? 😀 sa ti len paci?

zrzulka
9. jún 2010

@lenkaaninka my sme boli vcera s muzom a malou vonku. Tiez som neoddolala jeho pivu. Som musela okostovat. Dobry pohlad musel byt na mna. tehotna zena s poharom piva v ruke 😀 Ale ja inak pivo nepijem. No vidiet ze cakame chalanov.... 😀

lenkaaninka
9. jún 2010

@maxara momentálny nápad ti vravím že som bola dneska na slnku 😉 😀

ja som včera zhltala jahody a potom dneska som sa škriabala ako debil 😅 no čo maximalne sa poserieš...ale to nerob lebo zasa pol kila dole 😕

lenkaaninka
9. jún 2010

zrzulka to nič ak niekto kukal asi si mala pekný pohár 😀

zrzulka
9. jún 2010

@lenkaaninka a vies ze mi to bolo uplne jedno :O)ludia furt cumia... zvykam si na pohlady inych

oacka
9. jún 2010

ja si dávam pivo bežne, ale nealko, a najlepšie so spritom,to milujem! donesú mi riadny krígel a všetci kukajú! 😀 😀 😀 😀

zrzulka
9. jún 2010

pozrite ako ta horucava zmohla nasu dceru
😀 zaspala pri stole kym som jej chystala jest .... Normalne som chytila depku ze aka som pomala. Aj vam vsetko taaaaaaaak dlho trva?????

zrzulka
9. jún 2010

@oacka ty si cislo. ja si nedavam pivo na verejnosti ale vcera ma nim muz drazdil....

zrzulka
9. jún 2010

mna tak boli ta popalena ruka?Hlavne ked umyvam nieco....co si na tom mam dat???? nielen ze pomala ale aj nesika.... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre