Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
9. jún 2010

@maxara nemas zac, inak bolo super zrazu vidiet netove tvare nazivo.
A riadne ma to navnadilo na to spolocne stretko uz aj s babatkami 😀

stanka33
9. jún 2010

maxi taky prestroj ja neviem ako sa to vola a mal strasne cudny zvuk

alllexa
9. jún 2010

@silvia.vesela - no to prave neviem... podla mna uz je najvyssi cas... mozno vidi, ze som este zatvorena, ze v pohode mam este cas, no neviem...

maxara
9. jún 2010

@strasska 😀 a videla si, ake maxi stretko budeme mat my? 🙂 sa tesim.. nahodou nechas cestu buducu stredu do BA?

strasska
9. jún 2010

@stanka33 malo to taky jaskynny zvuk? Ale vlastne aj prietoky a aj monitor tzv passy maju taky divny zvuk
mne strasne pri kontrakciach vadilo, ze som musela lezat v jednej polohe 😠 A sestricka este stlmila svetlo, ze vraj aby som si zdriemla. Som sa skoro rozplakal od tej ironie 😝

maxara
9. jún 2010

@silvia.vesela no to nevadi, potit sa budeme vsetky a hlavne ked bude vonku dvesto stupnov.. 😒

kafoditka
9. jún 2010

@alllexa ja som tiez pro care ale z prievozskej som presla na betliarsku do petrzky.. a ten moj doki je velmi prijemny clovek, ale strasny trtko. Za cele tehu mi nikdy nespravil foto maleho, vela veci ako odbery a pod. som mu musela pripominat a nakoniec som si prestudovala celu knizku a zistila, ze tam nemam zapisane nejake udaje, tak mi to tam dodatocne zapisoval...

maxara
9. jún 2010

@strasska 😀 ale ona to urcite myslela dobre... vraj niektore baby si fakt zdriemnu

strasska
9. jún 2010

@maxara sak kukam, ze to bude ina kava 😉 . A zial nie, nemam cestu okolo, ale pls. urobte prosim aspon jednu spolocnu fotku bruskatcov v rade 😀

strasska
9. jún 2010

@maxara ja viem, ze to nemyslela zle 😉

stanka33
9. jún 2010

ahoj strasska no som pisala ze su to passy ja si pamatam ze mi s tym zistovali ake su kontrakcie silne to kreslilo ako ekg

strasska
9. jún 2010

@stanka33 ale mne to "ekg" kreslilo uz 3 poradniach, takze to bude aj na nieco ine, lebo sak este ziadne kontrakcie nemam 😉

maxara
9. jún 2010

@strasska no ak nezabudnem mozem zobrat fotak, ale dnes som zistila, ze mu akosi zadrbava, tak dufam, ze len v jednej faze, na ktoru som prisla.. som chcela dnes odfotit nasho Baska, lebo lezal vyvaleny vedal gauca, maximalny veget.. 😀 mozno natiahnem

silvia.vesela
9. jún 2010

CTG sa zistuju tuším, že kontrakcie maternice a srdečná frekvencia bábätka....neviem, ci sa to robí každý týžden alebo až keď je to aktuálne a ide sa rodit? Kočky, viacrodičky poradte please!

strasska
9. jún 2010

@silvia.vesela silvi sak my viacrodicky 😀 stanka a ja si tu radime a zistujem, ze tiez neviem 😅
ale myslim, ze je to tak ako pises, sleduju sa kontrakcie a aj srdecna frekvencia

alllexa
9. jún 2010

@kafoditka - tak to je sila... Ja inak uvazujem o tom, ze by som odtial odisla. Len mi to je luto, lebo to mam blizko bydliska, je tam aj ocny, aj pediatricku som si tam nasla... Ale fakt uz par veci ma tak vytocilo, ze to zvazujem. Na to, ake peniaze si pytaju, by mali byt super.

stanka33
9. jún 2010

straska moj dr mi to nikdy nerobil a ja som vtedy bola u porodnika v nemocnici iba raz a tiey mi to nerobili apotom som uz rodila ale volali to passy tak je to asi to iba ty mas poriadnych dr aj nie 😉

stanka33
9. jún 2010

allexa a ku komu tam chodis???? ja ku Gazovi

alllexa
9. jún 2010

@stanka33 - ja ku Gavornikovej

strasska
9. jún 2010

@stanka33 apropo poriadny Dr...neviem, neviem...on je podla mna poriadny iba vo veciach za ktore moze pytat prasule 😠 no ani sa nebudem vyjadrovat. Sak za cele moje druhe tehu som iba raz cakala na poradni menej ako 90min. a to sa u neho objednava 🙄

kafoditka
9. jún 2010

@alllexa ja vydrzim do novembra, dovtedy mam zmluvu, potom budem asi riesit niekoho ineho..

maxara
9. jún 2010

tak tu je ta nasa hnusna predlozka pred krb 😀 😀 😀 vyvaleniak jeden

stanka33
9. jún 2010

alexa sak ta by mala byt ok nie ved je znama..... 😖

no sak aj moj je taky....na peniaze... ☹

alllexa
9. jún 2010

@strasska - to je otrasne, tolko cakat! Najma, ked je zena tehotna a potrebuje pitny rezim, WC a pod.
Tak aspon v tom je ProCare lepsi🙂

alllexa
9. jún 2010

@stanka33 - hmm, tak mozno to bola chyba sestricky, ze mi tie veci nezapisala... Akoze ona je mila, ale celkovo ked hodnotim ten pristup celej kliniky, tak to nie je na urovni. Tazko sa tam da dovolat, vsetko len cez infolinku, ktora je v kuse obsadena, navyse tam musim zdovodnit kazdy svoj telefonat (vypravat o osobnych veciach ludom, ktori nie su lekari), vysledky testov musim pacit - vyvolavat tam (i ked vravia, ze pridu smskou), na glukozovy test sa tam nahrnulo milion ludi naraz, bolo treba dlho cakat, a ked bolo treba vykonat jeden ambulantny zakrok, 2 mesiace ma natahovali - cakala som na nejaky specialny stol, co im mal dojst, a nakoniec som aj tak skoncila v nemocnici Ruzinov...

achojka
9. jún 2010

Ahojte, baby o kolkej je to stretko 16-teho? 😀

strasska
9. jún 2010

@alllexa najhorsie je, ked uz mas dieta, vacsinou ho manzel braval so sebou do prace, ale uz to bolo neunosne, tak teraz ostala doma babka.
a to ani nehovorim, ze som objednana na 8.30 a nestihnem bus domov o 11.05, tak mi dalsi ide az o 14.20.
no hruza

strasska
9. jún 2010

@maxara inak maxi ja som citala ze predkozka 😲 😅

silvia.vesela
9. jún 2010

strasska, inac aj ja som to tak citala! 😀 už mi to asi fakt chýba! 😀
achojka, o 14tej, že kočky?

stanka33
9. jún 2010

no straska moj muz tiey musi ostavat doma s malym ked ja som u dr a potom doraba robotu po veceroch,
achojka baby sa stretnu okolo 14 tej ja asi pridem trochu neskor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre