Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
9. jún 2010

@alllexa no teda.. tak toto je naozaj des, co pises.. ja som sa tak zle citila vtedy u toho Holana v auparku.. vyvalim strasne prachy, ocakavam od nich to, za co tie prachy vyvalujem a dostanem z toho sice mimoriadne kvalitnu, ale iba cast sluzby, ktoru som zaplatila.. 😒

maxara
9. jún 2010

@achojka o 14tej

alllexa
9. jún 2010

@strasska - no to je fakt blbe:( a to ina moznost nie je, kam by sa dalo ist?

silvia.vesela
9. jún 2010

kočky, idem si lažkať a venovať sa mojmu Bedovi.
Peknú nocku!!! 🙂

alllexa
9. jún 2010

@maxara - na zaciatku mi to bolo v podstate jedno, lebo to preplacala firnma, ale teraz, ked si to mam platit sama, tak uz si to premyslim... Lebo aj mm tam chodi k internistke a tiez ma pocit, ze to len tak odflaknu, ze tam nie je badat nejaky osobny zaujem...

katy1979
9. jún 2010

@maxara dnes som vymakla tvojho draheho na kave,ale bol s nejakymi panmi v kravatach ziadna blondinka aby si si nemyslela nieco zle.

alllexa
9. jún 2010

No, ja uz idem tiez pomaly off... Dobru nocku!

kafoditka
9. jún 2010

@katy1979 katy a ze ty pokukujes po inych chlapoch?? 😕 😀 😀

strasska
9. jún 2010

@alllexa sak ja uz hladam dva roky, vlastne uz pri Miskovi som bola nespokojna, ale mam pocit, ze je to vsade otrasne ☹
@silvia.vesela vidis mne ani nechyba a predsa 😉
A idem zienky, lebo ma strasne bolia tie napuchnute nohy, teda mne puchnu iba chodidla, lytka a aj zvysok nohy je ok
bru noc!!!

kafoditka
9. jún 2010

Dobru kocky, idem off.. pa

katy1979
9. jún 2010

@kafoditka preco? Niee len som si ho vsimla lebo prechadzali okolo nas. Ale zbezna kontrola co sa pohybuje v okoli musi byt.
..inac mne v porodnici sono nerobili. Oni to uz citia v rukach ze ci je to hlavicka ci zadok a porodila by si aj kp. Ak nie je mimco nad 4kg nechavaju rodit normalne.

maxara
9. jún 2010

@strasska uz sa ti zraky krizia asi, ci? 😀 😀 😀

@silvia.vesela dobru nocku

@alllexa hej to by som si aj ja urcite premyslela.. inak ja vlastne nechapem, ze preco tehule maju platit este navyse? nam dosla ponuka, ze ako zamestnanec zsr mam nejaku zlavu.. no a vychadzalo mi to neskutocne draho.. ze celorocny poplatok a ako tehula este 70e navyse.. no a ja teraz dostavam vsetko to, co ostatne baby, u mojho dr zadara a za poplatok 20e na rok mam objednavanie na urcitu hodinu a nejake vyrazne zlavy, nejake poskytovanie info na mobile aj mimo prac. casu.. akurat za sono si platim 7e, ked je to nad ramec.. cize trikrat pocas tehu mam narok, to sono co sa robi v 10,20 a 30tt a tie sona, co su nevyhnutne pre vysetrenie tie su gratis a 7e su navyse, ked si poviem, ze chcem kuknut malinku len tak.. ja som mimoriadne spokojna.. a buduci rok si ani tych 20e nezaplatim, ked pojdem raz do roka na prehliadku..ide to tam celkom rychlo, v pohode

maxara
9. jún 2010

@katy1979 a kde? ako ze okolo vas?

Baby dobru noc.. ale zrovna dnes, ked ja som hore?

maxara
9. jún 2010

@katy1979 aj si sa prihovorila? a na stretko prides 16.6. o 14tej?

katy1979
9. jún 2010

@maxara v caffe caffe na galvaniho. Dole pod hp. Ja som tam bola na kafe s polovickou.oni prisli asi okolo druhej

katy1979
9. jún 2010

@maxara neprihovorila. Bol tam s nejakymi panmi a pochybujem ze by si ma pamatal. Stretko myslim ze budem moct prist.

maxara
9. jún 2010

@katy1979 no on tam robi, takze pohodka a navyse mam aj pocit, ze vtedy mi zmizol z gmailu.. 🙂 tak ho prekvapim rano 😀

23bambuliatko
10. jún 2010

@tinka349 baby citam 1000-cu stranu a pisete tam o tom sexe...u nas je to naopak 🙂 ja chcem a mm sa boji, stalo sa nam totiž parkrat že pôachta zostala krvava, ale potom bolo vsetko okl...no on už nechce ☹ vraj aby sa nieco nestalo 😖

meruska
10. jún 2010

dobre ranko...to bude zas HIC ☹

agika1982
10. jún 2010

ahojte kocky a dobre ranko...som hore uz od 5:45..drahy vstaval do prace a ja som sa zobudila cela mokra...fu uz dako neviem spavat.....hodila som nove foto do albumiku...uz bolo nacase 🙂))

agika1982
10. jún 2010

@23bambuliatko tak to u nas je pomaly kazdy den xixi

mojalili
10. jún 2010

Dobré ránko,
MEruska, veru bude a dnes nehnem sa z domu, iba pojdeme s Dankom pre LILI do skolky.

Dnes budem cele doobedie spat, Danka vycapim za okno na slnko, este mame pozostatky zltacky, a ja som lahnem vedla neho a budeme sa slnit a ja chrunat. Lili sla do skolky, huraaa, je klud....

Kocky, aj ked sa neda, skuste spat a spat a oddychovat, aj v nemocnici, spite a oddychujte, doma to bude ineeeeee....aj ked je Danko krasne dieta a dobre, ale nevyspim sa poriadne, cez den domace povinnosti, v noci sa mi 3x posral 😀 a 1x pocural, takze pri kazdom prebalovani mal v plienke. AAAAAA uz je zase hore 😀 😀 😀

Kojene deti sa castejsie krmia, ale mne to nevadi, mliecka mam stale dost, na nutrilone spia aj 4-6 hodin, ale tak co je zdravsie pre babo, nie? Aspon sa ta svina maternica scvrkava, ved mi deti vcera v skole povedali, ci nebudem mat tretie 😠

Jejda, tema sex.-----taaak sa tesim, kedy ten svoja stich vypadne. Cistenie je take uz poriedku, a vsetko sa mi dalo uzasne do normalnu dole....dokonca v lepsom stave, nez som mala tusim 😉 😉 😉 tak sa tesiiiim 😀

Inak neschudla som vela len 7 kg, takze mam co robit dat dole este takych 17 kg... ☹ ale ide to same, aj MM mi hovori, ze mi den za dnom klesa brusko, a stratili sa mi nohy a boky, co vidim na gatoch.... 🙂

mojalili
10. jún 2010

@agika1982 s tym potenim....po porode to bude horsie 😀 Potesila som vas, ze? 😉 😝

agika1982
10. jún 2010

@mojalili ahojcek...no teda naramne si potesila...mne je teraz na skapatie,akoze potom si to neviem predstavit ☹ ☹ ☹
ja by som chcela radsej kojit, nez davat nutrilon tak som zvedava...inak dneska mam poradnu.....asi bude aj sono,tak pak dam nove info...a neboj,ja spim cez den niekedy aj za troch

meruska
10. jún 2010

co sa tyka spania, ja som tiez najradsej v polohe lezmo 🙂 ja kde lahnem, tam aj spim, ci je rano, obed alebo pooobede..no problem 🙂

agika1982
10. jún 2010

len ja sa bojim toho,ze budem muset v porodnici lezat rovno...sak ja umrem....ja tak nevydrzim ani minutu, co mam take bolesti panvy.....furt som na boku

denisse
10. jún 2010

dobre ranko ...

@mojalili vcera som ti este pisala k tym tvojim rukam, neviem, ci si postrehla ... ale podla toho, co pises by to naozaj mohol byt karpalny tunel, ked budes mat sily a cas, tak kuk napriklad tu, kde su popisane priznaky

http://www.ordinace.cz/clanek/syndrom-karpalnih...

lulu1983
10. jún 2010

ahoj tehulky,

pekne rano a krasny dobry den prajem 🙂 v noci som spala ako zabita... rano ma az zobudil mm, ked odchadzal do prace. Dnes som sa chystala na kramare, vybavit a vyplatit epi a tatinka pri porode a podobne, mm mi vcera z uctu vybral peniazky, no nezabudla som si ich vypytat od neho? zabudla.... akciu kramare prekladam na zajtra ☹ ked som taka sikovna... dnes asi vytepujem gauc... hm... asi ano. Fajny den vsetkych prajem 🙂 🙂 🙂

mojalili
10. jún 2010

@denisse Dakujem moja, urcite pozrem, idem dat malemu papat, len ho nemozem poriadne prebrat, moj spiaci princ

dugyna
10. jún 2010

@mojalili ahoj mojalili 😉 ty mas krasne babatko ze len spinka 😉 dufam ze aj nasa malicka bude take dobre dietatko 😉
neviem co si pisala ze mas aky problem s rukami nestiham vas cita...ak chce tak napis...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre