Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
10. jún 2010

@oacka 😀 😀 😀 to si fakt myslis? Ma bude volat MAMA YETI 😀

@petrap001 petka no neviem, my s mm sme obaja 0+ takze nasa mala ani nemoze mat inu, max 0- ale to je mensia pravdepodobnost a ja som vracala kazde rano do 28tt

oacka
10. jún 2010

denisse,aj ja mám sorbifer, lekár povedal,že to môže byť ťažké na žalúdok,tak to mám jesť po jedle a pani v lekárni povedala,že na lačno. ja to jem po jedle a nič mi neni,iba kakám ako najatá... a zapíjam to hocičím...

petrap001
10. jún 2010

ja po dnesnej poradni mam az dalsiu o 2 tyzdne.a to aj tak mam kazde 2 tyzdne v nemocnici a kazde 2 u lekarky mojej.jediny rozdiel je ze v nemocnici mi spravia aj sono.a vraj dnes sa budeme uz rozpravat o priprave na porod,lebo teoreticky to moze byt posledna poradna v nemocnici lebo dalsia je az den pred terminom.ja len nechapem kedy sa na man chcu pozriet odspodu a ci vobec budu 😕 😕 co ak mam nejakeho streptokoka alebo sa budem otvarat a nikto o tom ani nevie 😕 😕 no katastrofa cista..

oacka
10. jún 2010

maxara, možno sa ťa chce malá za tie chlpy pridržať, vieš,ako opičky. 😀 😀 😀 😀 mne teraz fakt rastú nechty ako najaté,čo je u mňa zázrak. ale ísť na malé bábo s dlhými nechtami asi nie je moc dobré,čo?

janulienocka
10. jún 2010

@drievko ja som mala problemy s tocenim hlavy minuly rok, ale take otrasne, bola som ako opita, ale len ked som sa nehybala, teda ked som stala napr. v obchode, alebo sedela pri pocitaci, som mala pocit ze spadnem zo stolicky, mala som to niekolko mesiacov, no na zblaznenie (pred tym mi nic nebolo!) no tak som bola na odber krvi - zelezo ok, bola som na usnom a na rontgene chrbtice - tiez ok, CT vysetrenie a magneticku, vsetko ok, takze na neurologiu - tam mi predpisali antidepresiva (skoro som tu doktorku zahlusila! ze ake andidepresiva, ci si mysli ze som strelena, ved mi nic nieje ziadne depky, len sa mi toci hlava) no ale povedala mi ze ak moj organizmus nezvladol nejaky velky stres, prejavilo sa to tocenim hlavy. no takze najskor asi mesiac som mala tie lieky na polici - som si povedala ze to svinstvo nebudem predsa jest, no ale potom si hovorim uz skusim hocico len aby som sa nemotala ako opita. Po mesiaci mi bolo lepsie a po troch uz fajn, potom som otehotnela a lieky vysadila, a tak. Takze tot moj pribeh so zavratami

maxara
10. jún 2010

@denisse je pravda, ze kazde zelezo je ine.. sa predava v roznych formach a pre kazdeho je stravitelne ine.. je asi najviac zelezitych preparatov na trhu zo vsetkych tych doplnkov, prave kvoli tomu

petrap001
10. jún 2010

@maxara to vazne az dovtedy??? dost dlho. ja mam tiez 0+ .no ja neviem,mozno je to blud 😀 a taku 0- by som velmi nechcela 😕 😕

oacka
10. jún 2010

petrap, ja mám 0-. ale nijako to nepociťujem... 😀 😀 😀 a obaja moji synovci majú 0-, tak už mám nachystané rezervy,keby niečo... 😀 😀 😀 😀

lenkaaninka
10. jún 2010

@oacka aj mne tie vtáky prekážaju hovadá bych ich postrielala vzduchovkou aspon milion päť ich tu je ráno a všetci naraz..

petrap001
10. jún 2010

@oacka no tak aspon mas niekoho na krytie 😀 😀 😀 dokonca dvoch 😀 ty sa nemusis bat nicoho 😎

maxara
10. jún 2010

@lenkaaninka 😀 😀 😀 ja chcem tvoju susedu... by som ju fotila do FIŠKÁLA 😀 😀 😀

maxara
10. jún 2010

@petrap001 fakt az dovtedy, boli to ale len ranne nevolnosti, takze som vracala len prazdny zaludok, kyselinu, sliny a tak.. ale take vytrenovane vracacie svaly som uz dlho nemala 😉

maxara
10. jún 2010

baby a chudatka vtaciky nechajte zit, ved sa tesia zo slniecka.. 😀

drievko
10. jún 2010

@janulienocka fu ja to az take zle hadam nemam ! a najhorsie je ze tehotne skoro ziadne lieky nemozu skusim to zelezo a ked nepomoze pojdem na neurologiu!

oacka
10. jún 2010

ale veď oni čvirikajú už potme!!!!!!!!! normálne nad ránom sa predháňajú,kto viac zvrieskne... nechápem,kde sa ich v tom našom biednom parku toľko berie....

petrap001
10. jún 2010

budte rady ze mate vtacikov,my mame vrany a su sice ticho ale stale lietaju a chodia po dvoroch.hnusoby hnusne a ani sa ti neuhnu!! 😠 😠

maxara
10. jún 2010

@oacka ale ved oni vitaju slniecko... prve ranne zore.. nahodou mne stebot nevadi, dokonca mi je velmi prijemny, ja chcem mat vela stromov v nasej zahrade, aby mi ich tu stebotalo vela.. a dam im na konare aj lojove gule, nech maju co papat 😀

petrap001
10. jún 2010

prave mi poslali mail,ze moj stahujuci pas poslali v pondelok a ze bude doruceny do 15-25 prac.dni!! 😠 😠 kus dlho ne?? ale to ide z honk kongu pesobusom asi kedze postovne bolo zadarmo 😀 😀 😀 😀

oacka
10. jún 2010

ber aj tých našich, maxarka. zvláštne,že teraz sú ticho.... ono,kebyže sa v noci normálne vyspím,tak by mi tiež nevadili, no ale ddnes to bol des...

maxara
10. jún 2010

Baby inak ja to serem.. Takze horko tazko som dohodla tie Tatry.. dosla som domov z poradne a robos co nam dlazdi dvor mi prisiel povedat, ze mi nieco vyteka zo zlutaska (to je dvojmiestne auto, tak ma to v prvej chvily az tak nevykolajilo).. mm potom zistil, ze som mala uplne vyprazdnenu chladiacu sustavu, takze niekde tam je diera.. svokor ma auto v servise a tak si prisiel po zlteho, ze si ho pozicia.. cize ho zobral, nalial tam vodu a nic uz z neho netieklo, tak s nim ide do Prahy, tam ho da vraj aj kuknut a kedze nase druhe auto je stare a hrkoce na nom vsetko, tak do Tatier ze nam pozicia to jeho z opravy a necha si zatial zlteho. Tak ze super, lebo jeho auto je ovela vacsie a pohodlnejsie ako nase. No a dnes mi mm volal, ze to svokrovo auto hotove nebude a mam dat nasu mazdu (tu staru) pozriet jednemu servisakovi, ze co tam hrkoce, nech mozme ist do Tatier tym autom a potom mu bliklo, ze je na mazde v robote a zlteho doma nemame, takze by sme sa nemali ani ako dostat domov z opravy.. ☹ no a ja tu teda vymyslam rozne scenare, ako sa dotrepat do Tatier autom, nakoniec mi oco navrhol, ze pojdeme jeho Feldou, ze pomaly ale predsa, tak som sa ukludnila a nato mi mama zahnije, ze sestrin syn ma sarlach alebo mononukleozu, ze presne nevedia, ze nasi su s nim u lekara, lebo sestra je predsa v praci.. chapete to? a mama, ze ak by to nebol sarlach a teda by sestra nemusela ostat s nim doma ako infikovana, tak by bola rada, keby si chorobu preliecil u babky.. a ze babka sa chysta na dovolenku sral pes, lebo ved ona je zamestnana. (po dost dlhej dobe konecne, dovtedy zivorila ako pani podnikatelka) Baby a toto je to, co na nej neznasam.. a mama ze ved jej to nevadi.. ona v Tatrach uz bola, na Lomnicak aj tak nechce ist, lebo sa boji vysok.. akozeeeeeeeeee, no comment

maxara
10. jún 2010

@petrap001 Peti ja som vcera googlila cestu z Pezinka ku Katke7777 do talianska a omylom som klikla na cestu peso a bola krasne rovna, ale trvalo by mi to 5 dni.. len neviem, ci mojim tempom a nonstop, alebo rataju aj noclahy 😀 😀

@oacka ja chapem.. ale to ti potom vadi vsetko, co sa vyspalo do ruzova, nie? 🙂 ja ked som minule vstala taka po dvoch hodinach extralahkeho spanku a zbadala som mojich vyvalenych psov, by som ich nakopala do toho chlpateho zadku.. ale ked oni su taki krasni, sa to ani neda.. 😀 😀 😀

petrap001
10. jún 2010

@maxara nas pes prespi asi cely den,on ani poraiadne vevnima ked niekto okolo neho chodi.on je uz as taky znudeny zo zivota ze len spi a spi 😀 a ze psi zivot 🙂 ale on si asi mysli ze ja s nim budem chodit na 3 hodinove prechadzky,no isto! a po zahrade nebude behat ani nahodou,neviem preco,len dvere olizuje ze chce ist dnu.trdlo.

janulienocka
10. jún 2010

@drievko ja som bola taky extremny pripad, ale u teba to bude myslim skor tehotenstvom - v tehu su zavrate mozne, je to velka zataz pre organizmus a po porode vsetko prejde. Ak by nebolo lepsie alebo sa ti to zhorsovalo tak skus tu neurologiu, drzim palceky aby si bola coskoro fit 😉

petrap001
10. jún 2010

baby ja som dnes taka leniva ze sa ani nemozem pohnut z riti mojej 😀 😀 😀 to nemozem tak prenicrobit cely den!!
moj pride domov az o pol 9 a do poradne az o pol 6..a varit by trebalo,aj poupratovat,pozehlit co to...nechapem sa,normalne ked som sama doma tak vsetko by som robila a teraz nic 😕 😕 😕 a dala som si masku na ksycht tak dufam ze ma nikto nepride navstivit 😀 😀 😀

erytrea
10. jún 2010

@lenkaaninka no to mi hovor o tych vtakoch, dnes rano keby mam cim tak ich vystrielam, este nebolo ani 5 hodin a bliakali nam pod oknami a kedze mame otvoreny balkon a vsade je este ticho som mala pocit ze su vedla postele, no hrozny budik 🙄 😝

janulienocka
10. jún 2010

no vtaky, na porazenie 😀 😠 , v noci horuco tak vyotvaram okna, ledva k ranu zaspim a uz pocujem "spievanie" do zblaznenia, tak zas pozatvaram, ale zase je horuco takze zase nemozem poriadne spat. Toto mam posledny tyzden, no na porazenie

maxara
10. jún 2010

@petrap001 no nasi psi chrapu tiez cele doobedie, ale odkedy mame vydlazdenu terasu, tak sa vychrochnia von na slnko.. a ked uz su uplne vyprazeni, tak sa navtiraju dnu.. Baso sa vyvali na gauc, hra chlpaty vankus a Lara ta poctivo lahne na dlazdice sa vychladit.. ja ich tak zboznujem.. vzdy ked o nich hovorim alebo pisem, sa usmievam 😵

janulienocka
10. jún 2010

byva niektora tam kde niesu vtaky? zeby som sa pristahovala 😉 😀 😅

janulienocka
10. jún 2010

a este tam aj nieje horuco?

petrap001
10. jún 2010

@maxara a nas charlie chrape v noci tak nahlas,ze ho pocut az hore do izby k nam kebo je rovno pod nami 😀 😀 takze nas by mohli aj vykradnut a nic si ani nevsimne 😀 a velmi rad hraje divadlo ze je mu strasna zima a sa trasie o dusu ako keby bol mraz a kus posvieti slnko a uz je mu kaoze horuco.proste von ani za svet nechce byt.no videli ste uz toto??? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre