Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
10. jún 2010

@any23 presne az take pichance..a niekedy to sakra zaboli

maxara
10. jún 2010

@any23 no to je riadna zmena z prizemia na 11te.. ja som byvala v NR na najvyssom poschodim na lesnej 1 na chrenovej 😀 skoro som umrela, ked som tam byvala sama.. a balkon taky hnily.. kazdu chvilu isiel odpadnut 😀 ani fajcit som tam nechodila.. fuuuj sa hanbim, tak ale studentske roky.. co narobim

oacka
10. jún 2010

jaaaaj, ten ritný jarok ma dostal!!!! 😀 😀 😀 😀 a ešte aj dolu prsným jarkom zvykne tiecť o dušu!
ja som si s našou lemrou dalaa hodinovú vychádzku - Procare, Lidl a späť domov, tak má pohybu na dva dni! ona tiež celý deň spí. Vláčim tie plné tešky z Lidlu a všetci na mňa pozerajú jak na blázna, že brušisko predo mnou a ja si vykračujem ovešaná akoby nič... 😀
idem pozrieť maxine fotky!

maxara
10. jún 2010

baby ja sa dnes citim tak skvelo.. mam tlak 120/77 teraz som si premerala.. no parada... a ze vysoky.. idem si to pisat, nech vidi, ze cele dni mam doma normalny tlak, co vy na to?

agika1982
10. jún 2010

@maxi ty si fajcila:::????????????
ok kocandy utekam do poradne..drzte palceky

any23
10. jún 2010

@agika1982 doteraz som to vôbec nemala, len posledné 2-3dni keď dlhšie chodím tak strašne, a ešte keď do toho malá začne šibrinkovať ručičkami 😝 cítim celé podbruško... je to dosť nepríjemné, aj pri alexovi som to mávala 😝

inak ja do nemocky na tie pásy chodiť nebudem, doki vravel že si to odsleduje sám... že aj tak v našej nemocke už to CTG nerobia štandardne, že len ked sa im niečo nezdá, chodí sa do rizikovky - na sono+prietoky a vyšetrujú zospodu, to povedal že to môže aj on... len keby som prenášala alebo dáky problém by sa nebodaj vyskytol, tak vtedy posiela do nemocky...

maxara
10. jún 2010

@oacka jaaaj oacka, tucniaciky maju niektore aj viac jarkov ktorymi zvykne tiect 😀 😀 😀

any23
10. jún 2010

@maxara maxi aj my sme na chrenovej, ale hneď pri lipe, na sitnianskej, a sa mi zdá že tu je nejak teplejšie ako na klokočine 😝 nejak tu viac praží slnko 😝

maxara
10. jún 2010

@agika1982 na vysokej fajci skoro kazdy 😀 , ale teraz to uz nie je moderne.. ja som bola taky fajciar, ze ked som mala chut som dala aj krabicu a potom som tyzden nic a tak.. mna sa nejako ta zavislost nedotkla.. ked som zacala mat take nutkania, ze musim a musim, tak som si praveze nedala, zas to preslo a potom som isla na pivo a dala som si kludne.. dokonca som to mala tak, ze od pondelka do stvrtka aktivny fajciar a pia so a ne nic, lebo ved doma to nebudem nasim vesat na nos, by mi nedavali prachy 😀 😀 😀

any23
10. jún 2010

@maxara krááásne bruškaté fotečky máš 😵 😵 😵 😉 moc ti to pristane 😉

oacka
10. jún 2010

no veru, voda si vždy cestu nájde! 😀 😀 😀 aj pot!
fajčili ste niektorá pred tehu? ja áno,a musím sa priznať,že mi to aj chýba... dakedy by som si tak dala! aj sa mi o tom sníva!!!!
ja som študentské roky prežila v Mlynskej doline na Šturáku a bolo to coooooooooooooool! na 12. poschodí! bože,také spité sme tam sedeli, zázrak,že sa nám nič nestalo. 😀 😀 😀 😀

maxara
10. jún 2010

@any23 ja som v prvom rocniku byvala hned v prvom modrom veziaku na Lucnej 1, hned oproti vystavisku, pri tom nakupnom "centre" co tam bolo a take mrte velke parkovisko, cize od lipy asi 300m a v tretom rocniku som byvala sama asi mesiac na tej Lesnej 1 co je hned prvy modry veziak ale od progresu.. a mam super spomienky na to obdobie.. od stvrteho to uz islo dole vodou ☹

maxara
10. jún 2010

babulky dakujem za pochvalu, ale pochvalu si asi zasluzi fotografka moja krasna 😀

denisse
10. jún 2010

@oacka a co si v BA studovala?

drievko
10. jún 2010

@any23 veru pece tu ako hovado , ale ja som si pozatahovala zaluzie a mam doma velmi príjemne 😉

oacka
10. jún 2010

nemčinu, filozofiu na filozofickej...... to už je tak dááááávno. ☹ ☹

denisse
10. jún 2010

ja som fajcila, ale uz 6 rokov nefajcim ... odkedy som zacala byvat s mm, vtedy este nebol mm ... prestahovali sme sa do prenajateho bytu, vecer na balkone som si poslednu zapalila, ani krabicku som nedofajcila a koniec ... 😀

denisse
10. jún 2010

filozofiu??? aj moja segra ... a tiez byvala na sturaku 😉

oacka
10. jún 2010

ja som tiež prestala, ke´d som sa dala dokopy s mm, ale po troch rokoch som zas začala, asi pol roka som si pofajčila a otehotnela som...

maxara
10. jún 2010

@oacka veru, co sme si my s babami prezili.. dokonca si pamatam, ako som ostala len s jednou spolubyvajucou cez skuskove na byte, s tou som si aj najviac rozumela a po skuskach sme ostali este akoze cakat na vysledky a tak sme sa spili.. 😀 😀 😀 spil sa s nami este kamarat a vsetci sme sa plazili po kuchyni, co sme fakt nevladali ani stat, ani sediet, chceli sme ist strasne spat a pritom sme sa rehotali jak svine a nevedeli sme co so sebou.. a pamatam si, ze rano ma zobudil strasne intenzivne vyzvanajuci telefon, pevna a ked som ho po pol hodine zdvihla, tak ze omyl.. by som vrazdila.. z huby mi smrdelo, jak keby sa mi tam nalakal tchor a nemali sme co jest, lebo za posledne sme si kupili chlast 😀 😀 😀 ty vole, ake blbane.. tak ale prvacky a konecne od rodicov 😵

lenkaaninka
10. jún 2010

@agika1982 už som konečne prišla na to koho mi pripomínaš ....kukala som album pekne fotky svedči ti to...no tie spevačky tie twinsky nizlové...to je jedno ktoru ved su stejné 😉

maxi aj ty sa mi podobáš na jednu slovenskú herečku len neviem jej meno..ale ked si spomeniem ti napíšem 😅

lenkaaninka
10. jún 2010

oacka ja mám ritný väčši ako prsný 😀 😀 😀 😀

denisse
10. jún 2010

@oacka a myslim, ze ste s mojou segrou snad aj rovnako stare ...

maxara
10. jún 2010

@lenkaaninka no napis, to ma zaujima.. kafko ked ma prvykrat videla, tiez rozmyslala a druhy krat mi povedala, ze vyzeram ako Vanda Hrycova 😀 idem si hned najst jej fotku

maxara
10. jún 2010

@lenkaaninka ja mam tiez s prehladom vacsi ritny jarok jak prsny.. ale mam jarok aj podbrusny aj podkozovy (podprsny) 🙂

any23
10. jún 2010

ja chrenovú moc nepoznám, ešte ani neviem či sa mi tu lúbi 😝
@maxara maxi teraz je tam N-centro nie? namiesto toho parkoviska... ten modrý vežiak myslíš?
@drievko no ja mám tiež zatiahnuté žalúzie, ale dáko to nepomáha veľmi 😝 ja som bola zvyknutá na tie vonkajšie predokenné rolety, v tom predchádzajúcom byte sme mali také a to sa nedá porovnať, viac slnka to zachytilo...

achojka
10. jún 2010

@maxara Tu novu fotecku, co si pridala, tak tam si krasna tehulka 😀

maxara
10. jún 2010

@any23 ano presne ten.. ked sa postavis chrbtom k bernolaku (intraku) tak pred sebou mas to nove centrum namiesto parkoviska a pravy prvy modry veziak je Lucna 1 a lavy prvy modry veziak taky isty je Lesna 1 😀 tak v oboch som byvala

@lenkaaninka a opovazis sa napisat, ze vyzeram ako Moorka, ma sfleku drbne 😀

oacka
10. jún 2010

lenkaaninka 😀 😀 😀 😀 😀 😀
denisse, ja som 1978, a segra? akú mala kombináciu?
jááj, maxi, my sme ako prváčky každý piatok v tescu na Kamennom kupovali vodku a džúš a rodiny tam nakupovali víkendové nákupy, no vyzerali sme dosť hrozne. a fľaše sme hádzali do perináka a keď sme to na konci roka vypratali,tak sme sa zľakli,koľko fľašiek tam bolo!!!!!! ale to Kristínke nikdy neprezradím!

maxara
10. jún 2010

@achojka 😵 dakujem.. no ved uvidite nazivo 16teho, aka je Radana sikovna retusovatelka 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre