• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
nela si vymyslela, ze chce na narodeninovu tortu ferdu mravca a lienku .... tak hladam nejaku predlohu, podla coho by som ich vymodelovala z marcipanu :grinning:
10. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka segra je 79 a studovala filozofiu a slovencinu
10. jún 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@any23 no tak to hej tie vonkajsie su super! chrenova je lepsia ako klokocka ! na klokocine ides stale do kopca fuj!
10. jún 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ja prezradim, ked bude mat podobne vystrelky, aby si nemyslela, ze ja som bola svata, ale ze ocakavam od nej umudrenia sa :grinning: tak ako sa jej mamicka umudrila.. inak tym, ze to sem pises, si to hovoris v duchu a tym padom ona uz o tom vie.. len si to asi nebude pamatat :grinning:
10. jún 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Ale aj taka radost s teba vyzaruje, obdivujem ludi, ktory su takyto fotogenicky
10. jún 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drievko @any23 aj na klokocine som byvala.. aj na zobore a na parovciach :grinning:
10. jún 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@achojka no ale ja na normalnych fotkach nie som.. prilozim z grilovacky?
10. jún 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agika1982 nemas za co, ste tam zlati :grinning:
a inak s tymi pocitmi, aj ja to mam tak,
mne doki povedal, ze hlavicka je velmi nizko, aj to tak citim...
tlaci ma to ako slak, aj na mechur :confounded:

a inak aj ja sa cudujem, ako tie nase "hviezdy z obrazovky"
sa vedia tak rychlo dat dokopy, uz len tie kila...

@janulienocka to mas pravdu, ja cele tehu nic, a asi pre tyzdnom
sa zacali svine strie objavovat, kremovala som stale ako o dusu
spasenu a nepomohlo, ked to ma prasknut, asi to praskne....

a inak, sorry, ze tu pisem taketo veci,
ale kedze sme vsetky na jednej lodi, tak sa opytam...viem,
ze mojalili niekedy davnejsie pisala, ze sa jej to stalo....
ale chcem sa opytat, desne ma bolela suska, tak ze sa kuknem
a tam krcova zila ako svina, co s tym? normalne ma to boli aj
ked chodim :((((((((((
10. jún 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no to poznas lepsie NR ako ja :grinning: aj sem sem tam zabludis ci uz ani nie?
10. jún 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisse,ak bola ročník nižšie, tak asi nepoznám, ale dosť zabijácka kombinácia!!!!!
maxara, moja naj kamoška jej to isto všetko vytrepe s radosťou! ona už má syna a je to taký istý zbojník ako ona! sa jej ten divoký lifestyle teraz vracia. :grinning: :grinning: tak dúfam, že moja bude kľudná...ale minule mi svokra ukázala diplom mojho muža s titulom Najväčší pijan Košíc.... tak už neviem,čo vyrastie z našej dcéry....
10. jún 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka a jej muz, vtedy este frajer studoval filozofiu a nemcinu ako ty ... ale on vobec neviem, v akom rocniku, lebo on je stary ako ja, ale toto bola jeho uz druha vyska :slight_smile:
10. jún 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara No mozes :grinning:
10. jún 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neštudoval preddtým v Poľsku?
10. jún 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@achojka iba pre teba, ale nikomu ich neukazuj :grinning: :grinning: :grinning:
@adelaine Tento problem ma presne moja kamoska, tiez je tehotna. Bola s tym u gynekologa a predpisal jej nejake lieky na tu zilu.
a tu su :unamused:
@maxara OK, neukazem.....
10. jún 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka ... studoval :wink:
10. jún 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Ale ved si tam dobra. To si nevidela mna na fotkach, ja som totalne nefotogenicka....
10. jún 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drievko obcas .. chodila som tam k lekarovi do krskan, k tomu chrbticiarovi, najblizsie idem v septembri, tak mozme skocit na ... neviem na co sa chodi s babom a kojaca mamicka :unamused:
maxi, aj tie neretusovane z grilovacky su super ... :wink:
ty si podla mna presne ten typ, ktory skvele vyzera aj ked nema postavu modelky ... super :wink:
denisse, si robíš srandu????? nevolá sa Peter N.?
10. jún 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine myslim ze mojalili dostala detralex a inak nic, musela vydrzat, ale teraz pisala, ze sa jej to pekne dalo doporiadku
10. jún 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ze vola .. je to moj spoluziak z gymka a mojej sestry manzel :grinning:
10. jún 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse no jasneeee :grinning: :grinning: :grinning: sak sa ani na stolicku nezmestim :grinning:
10. jún 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxara, ty jaké pózy hádžeš!!!!! to ja sa na takých fotkách tvárim ako ťuťo! ja dúfam,že ťa neurazím....ale nezdá sa vám, že páničkovia a psy sa na seba po čase začnú podobať?????? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: u mňa s Gejšou to teda platí.
10. jún 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@achojka jeeej nova fotocka.. :dizzy_face: sak hod aj ty nejake, nech vidime tu obludu :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to akoze narazas na tie moje rychlo rastuce chlpy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara mne sa teda pacis :grinning: hoci sa nezmestis na stolicku ... aj ked tomu neverim :sweat_smile:
10. jún 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisse, ja odpadávamm!!!!!!!!!!!!!!!! a ak sa má, kde bývajú, majú detičky? On v posledných ročníkoch chodil s takou príjemnou tmavovlasou mladšou babou, meno neviem, tak žeby to bola tvoja sestra? a tuším študovala filozofiu! Ježííííš, nanho veľmi rada spomínam, strašne zlatý pohoďák, teda ak je to on... mal dlhé ryšavé vlasy? bohvie,či by si ma pamätal...
10. jún 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok