Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
10. jún 2010

@maxara
dik za info, viem ze spominala, ze nieco uzivala, nechcelo sa mi to vsak hladat tych
x stran dozadu 😉
a v to dufam aj ja....

maxara
10. jún 2010

@oacka nie, len sa vidim 😀 niektore fotky vymazavam hned a niektore sa hanbim ukazovat.. a vrcholom bolo, ked mm fotil v chorvatsku podvodnym fotakom, mala som akoze okuliare na ksichte a bola som pod vodou a jednu fotku mam taku, ze brutalna lochneska, rozplesknute ruky a nohy a prsa plavajuce vo vode a hlava nad hladinou (cize ju nebolo vidno) 😀 a on tuto fotku nepresunul do zvlast foldra a pekne ju nechal medzi ostatnymi ked tie fotky z dovolenky ukazoval pribuznym, priatelom a znamim .. juchuuu aka sranda.. vsetci sa rehotali a toto mi napr fakt vadilo 😒

oacka
10. jún 2010

maxara 😀 😀 😀 sadista, ten tvoj manžel! aj ja som mala jednu takú s obrovskými potápačskými brýlami a ešte obrie ružové mokré tričko na mne a ruky rozmáchnuté - no kombinácia chovankyne ústavu s postavou z hororu...a moji rodičia to tiež ukazovali vrámci fotiek z dovolenky!
ja nenáviddím,keď ma mm fotí,lebo on fotí otrasne! ja sa štelujem hodinu,kým sa idem odfotiť, a on ma cvakne keď sa niekde špáram!!!!

zrzulka
10. jún 2010

dakujem dievcatka... ta baba na ultrazvuku bola dost cudna tak ako z rychlika to robila ona mi na konci povedala len tolko ze je vsetko v poriadku a ze ma akurat tie rozsirene crievka ale ze to mozno kvoli tomu ze prehltol viac vzduchu alebo prave papal....Ze sa to skontroluje este...
A gynekolga ked som sa na to pytala povedal ze ked na predchadzajucich ultrazvukoch nebolo nic vidiet tak to bude hadam v poriadku. ze to by uz zistili na tych skriningoch....

zrzulka
10. jún 2010

no maxi tak to by sa citila neprijemne kazda z nas. ja som za kazdu srandu ale toto by ani mne neprislo vtipneeeeee...

oacka
10. jún 2010

denisse, pozdrav ich oboch, možno si ma bude Peťo pamätať - Ľudka K. možno... ale Zuzu Bučkovú si bude isto pamätať! už vteddy musel pri nej používať svoj psychologický telent! 😀 😀

denisse
10. jún 2010

odovzdam 😀

achojka
10. jún 2010

@oacka Mne by moja lekarka tiez nerobila uzv, ale ja som sa objednala a zaplatila som si uzv navyse. Ono sa tusim robi posledny uzv medzi 34-36 tt. Potom sa robi len v pripade, ked su nejake komlikacie

kafoditka
10. jún 2010

@zrzulka nemala si taky pocit, ze ani si sa poriadne nenadychla a uz bolo po vsetkom? 😕 😕 Ja som na sono cakala 1,5 hodiny a vnutri som bola asi 3 minuty... ako na beziacom pase... verim, ze aj porody budu take. Nikto sa tam s nami parat nebude, podla mna to pojde vsetko strasne rychlo.. Sak tolko tehotnych je teraz, normylne baby boom 😕 😕

kafoditka
10. jún 2010

normalne samozrejme.. 😉

maxara
10. jún 2010

@zrzulka , @oacka no on bezne "zabudne" ich presunut.. teraz to robim ja.. ja som mu to vtedy vratila tak, ze z inej dovolenky na dedinkach, kde sa ozral ako prasa a cely cestu z krcmy som ho podopierala a on sa rehotal.. som ho odfotila, ako mocil naprostred cesty a este s takym blazenym usmevom a zavretymi ocami.. fakt dokonala fotka 😀 😀 😀 a tu som akosi zabudla medzi fotkami z dovolenky.. potom pochopil, ze sa moze niekto aj citit neprijemne..
a naposledy som ho cvakla, ked saskoval.. boli sme pri priehrade Starina a isli sme po opustenej ceste k nej peso od zaparkovaneho auta a ja som isla za nim a on si stiahol gatule a vytrcil jeho gulatu malu ritku a chvilku tak isiel, sa tvaril akoze to je normalne (nikde ani zivej duse) a on nevedel, ze som ho stihla cvaknut 😀 😀 😀 aj tu som zabudla medzi fotkami z dovolenky

lela1809
10. jún 2010

maxi: si mu to pekne vratila 😀

oacka
10. jún 2010

maxara 😀 😀 😀 😀 😀 pomsta je sladká!
mňa mm fotil na dovolenke hore bez a potom sme u kamoša pozerali fotky na takom obrtelevízore a tam zrazu ja - kráľovná erotiky! som vyskočila pred telku ako struna,ale som ju ani zakryť nevedela!

mojalili
10. jún 2010

No baby, vy ste toho ale popisali od rana, fuuuuha🙂Dnes sme boli prvykrat vonku na nakup triciek pre LILI, chuda, nema co nosit, tak mi narastla za posledny mesiac...
Pridala som novy fotoalbum a nove fotky, ako rastieme🙂 Neuveritelne kocky, naozaj, ved len pred tyzdnom sa narodil..🙂 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/alb...

maxara
10. jún 2010

@oacka , @lela1809 mam ju pohladat? 😀 😀 😀 ale nie zabil by ma chudak

montinka
10. jún 2010

ahojte ako sa mate. joj hrozne teplo vonku,ani von nemozem chodit s malou.☹ hned mi je tak divne akoby som mala odpadnut kazdu chvilu a u nas iba hojdacky aj ihriska cely den na slnku, no a tak sme vacsinou doma. nasi jej kupili bazen tak aspon v tom sa cvachta na balkone. konecne uz mam pokupene veci do porodnice a uz aj veci pre Filipka oprata este ich ozehlit,ale v tom teple sa mi ani to nechce.

maxara
10. jún 2010

@mojalili krasny je maly 😵

montinka
10. jún 2010

maxara poslala som ti ten vek.🙂

maxara
10. jún 2010

@montinka chyba mi tvoj vek do tabulky 😉

maxara
10. jún 2010

@montinka whoops 😀

oacka
10. jún 2010

mojalili,a ako sa máš? ešte sa cítiš zničená po porode, pušura bolí, či ok? a tá modrá bundička,čo má Danielko je aká veľkosť?

montinka
10. jún 2010

aha no dobre tak uz aj ved mas.😀

lenkaaninka
10. jún 2010

baby vy ste teda čísla som sa narehnila na vás....@maxara na hrycovu ale viac na tu čiašničku z paneláku na tu čo má tu lucku v opatere ta ryšavá..

mojalili
10. jún 2010

Oacka - to je overalik 62, napodiv dobra, ale jemu je teraz len 56 dobre, ale ved toho vela nepotrebujeme, tak nebudem dokupovat, potom prejdeme na 62 a toho mam dost.
Pušura 😀 neboli, len ten jeden stich svina jedna, musim sa kazdu hodinu odspodu osprchovat, aby ma to nestipalo. Co sa cudujem, ze ani uz nespinim,rycho to preslo....len sem tam pri kojeni. No a napodiv, pušura vyzera lepsie ako pred odtehotnenim,myslim, ze lekar si dal zalezat, lebo po prvom porode som bola dorasovana 😀 😀 😀 NO to mi je tema🙂))))))

maxara
10. jún 2010

@lenkaaninka na Helenu Krajciovu??? 😀 pokladik..

oacka
10. jún 2010

ale to je dobrá téma,mňa to veľmi zaujíma, lebo švagriná mi už také horory rozpráva,že nech sa rozlúčim s mojou peknou...kamarátkou. 😀 ako často kojíš? ako dlho malý pije, zaspí na prsníku?

maxara
10. jún 2010

@mojalili no tema.. pre nas veeelmi aktualna 😀

montinka
10. jún 2010

no ja dufam ze pojdem zase cisarskym ja sa strazne bojim toho strihania a zasivania.

saperlipopette
10. jún 2010

Ahojte, tak my sme sa prave vratili od lekara a ze vstko je v poriadku. Hlavicka dole, tlaci na krcok, ktory sa konecne zacal skracovat tak ze uz len cakat. Vraj este by bolo dobre vydrzat tak 2 tyzdne ale, ze ak sa mala rozhodne skor tak je to tiez ok!!
Tak dufam, ze uz to viac ako tie 2 tyzdne nebude, ja sa uz neviem dockat! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre