Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
10. jún 2010

@maxara maxi, prosim ta, to visiace kreslo-siet, co na nom sedis na tej fotke ... co je to konkretne zac? uz dlhsie po dacom takom pokukujem, ze si to nainstalujem na balkon obcas namiesto nelinej hojdacky ... a ked to hladam na nete, tak cenove rozpatie je take velke, ze tomu nerozumiem ...

maxara
10. jún 2010

@denisse juuuj deni to ja neviem.. to je u svokrovcov na chalupe.. 😒 spytam sa vecer mm, ked pride, ze ako sa to vola a pod cim to hladat a dam vediet, dobre? a aj co si treba vsimat

lenkaaninka
10. jún 2010

@denisse videla som ich v asku aj v baumaxe a neboli drahé 😉

maxara
10. jún 2010

@denisse kuk
http://www.hobbypredajna.sk/zavesne-kresla/
som hladala hojdacky a tam mali aj ten nazov ze zavesne kresla.. asi ja osobne by som si vsimala nosnost 😀

nika23t
10. jún 2010

Cau dievcata. Tak som tu nakukla po dlhsej dobe, a dost dlho tu uz tinka nebola, vsak?
A mojalili ma kraaaasneho chlapceka, rozkosny je 🙂

Inak vcera som sa chvilu motala okolo stavby a manzela, a celu noc som nespala, co ma tak na ramenach, dekolte a krku spieklo slnko 😖 Dnes radsej cely den sedim v dome, von som vybehla len pradlo vyvesit, lebo ma to pali ako dive... Ani krem nemam kupeny... A nohy biele ako vapno.

mirka285
10. jún 2010

ahojte,dnes mate maraton v pisani,ale aj tak dobre,aspon som si oddycla kym som vas docitala..ja mam dnes den Blbec asi,ani sa nebudem rozpisovat co sa mi dnes vsetko prihodilo ale vymakli sme dve zapchy v ktorych sme stali hodinu,ja som sa skoro docikala,dovracal a uvarila ☹ nohy mam jak dve bambule ,ale aspon som si dnes zaplatila epi na Kramaroch,pozrel mi prietoky moj doky,ma pobavil lebo dost dlho mi to pozeral a ja sa ho pytam ze ci sa mu nieco nezda,a on ze nie ale ten pristroj je starsi odomna tak musi poridne zaostrit aby videl ci je vsetko ok 😀 CS mam stale 5,hlavicka je este dost vysoko,takze vsetko ok,a zajtra poobede ma sluzbu tak mam dost ze pokukame spolu porodnicu....

saperlipopette
10. jún 2010

@bihan vdaka za pomoc 🙂

maxara
10. jún 2010

@mirka285 no mirka nahodou v pohode spravy 😉 aspon od dr.. tie zapchy ti nezavidim.. videla si moju foto od Radany?

@nika23t ale bola tu, asi vcera doobeda a povedala, ze dnes ma skusku, tak sa ide ucit a pride az dnes vecer najskor 😉

lulu1983
10. jún 2010

ahoj, ahoj,

gauc vytepovany - uz aj takmer preschnuty, okna umyte, zaclony vonave, chodbova skrinisko upratana a vymyta... uz mi dnes len navarit treba 🙂
boze, ale mi je teplo... fest... si dam do stredu obyvacky detsky bazen nafukovaci a budem sa hrat na morsku vilu 😉

mirka285
10. jún 2010

Maxi teraz som kuk,a nemas ty nove vlasy nahodou?lebo vyzeraju velmi sviezo a cerstvo,no Radana je sice sikula a my sme proste pekne 😀 pridala som aj ja aspon tri foto do albumu 😉

lenkaaninka
10. jún 2010

ako @mirka285 mirka ty máš kolko rokov ??? vypadáš na 20 tku na fotos... 😵 😵 😵

odkážte radane že je šikovnica 😀

alllexa
10. jún 2010

@maxara @mirka285 - mate pekne svieze fotecky!

Ja som dnes bola pozriet kamosku, ma 3 rocneho syna a polrocnu dcerku, tak sme sli k Drazdiaku, ale neskutocne teplo bolo. Inak ona rodila na Antolskej a bola spokojna. Odtiekla jej plodova voda, potom mala slabsie kontrakcie, tak jej dali vyvolavack. ale mala nezostupovala do porodnych ciest, tak jej spravili cisarsky. Mala bola slaba a nevedela tahat mlieko, prve dva dni ani nic nejedla, tak si ho odsavala a davala jej z flasky (hoci to neodporucaju), a po 2 tyzdnoch v pohode nabehla na normalne dojcenie. Inak brusko ma uplne rovne, ani necvicila, ani sa nejako neobmedzovala. Ani pas nemala, len co jej po porode dali na brucho vrece piesku na zatazenie.

mirka285
10. jún 2010

lenkaaninka 34 a Gabo mi obcas povie ze frflem jak keby som mala 50 a bola v prechode 😀

mirka285
10. jún 2010

allexa ja mam pre istotu ten pas lebo o vrecia s pieskom bude urcite bitka...nemaju ich tolko kolko je rodiciek 😝

lulu1983
10. jún 2010

@mirka285: krasne fotecky, spokojna, krasna a vysmiata 🙂

@maxamara: tie satocky su super 🙂 chutna fotka

ta dievcina co vas fotila je ozaj velmi sikovna

merikac
10. jún 2010

ahojte babulky,,,,ako citam, vsetky sa potite a je vam teplo, a uz nenadavate, ze nemozete prat vecicky lebo stale prsi 😀 ,,,,ja neviem preco, ani si nestiham uvedomovat, ze fakt je uz vonku horuco.......prve dni travime vo vnutry ak neratam, navstevu lekara,,,,ale budem musiet ist do mesta konecne kupit, to co mi chyba,teda vlastne malej,,uz je z nej osobnost,,,a konecne viem ake konktretne veci potrebuje,,,,,,,ale chcela by som poradit, ci uz mate kupene tie sledovace dychu, a zasobnik na plienky ( najskor som mylsela, ze sa zaobidem bez neho,,,ale akosi mam chaos v postielke, tak ho chcem kupit,,,,) ak ano, tak predpokladam,ze ste si ich objednavali,,,,,tak ak sa najde dobra dusa a da mi dobry link s prijatelnou cenou, bola by som rada

@mirka285 - a ozaj roztomile fotecky,,,,,,,,,,,uzasna pamiatka

maxara
10. jún 2010

@mirka285 ved si tam bola 😀 ked ma fotila.. to su tie iste vlasy, co som mala na hlave vtedy a idem pridat este jednu, co mi poslala, ale ziram, lebo s touto sa musela sakra dlho hrat 😀 😀 😀 moment

maxara
10. jún 2010

@mirka285 a inak tie tvoje fotecky su tiez super, ako kafkove 😉 a najkrajsi usmev na vsetkych tych (som ich videla vsetky, mam protekciu), na ktorych sa pozeras na mna 😎

dugyna
10. jún 2010

caute kocky ja len ze dnes bola poradna mame 2783g a bude to planovana sekcia koli KP

maxara
10. jún 2010

@dugyna 😒 a nemoze sa ti este otocit? a na kedy ti to planuju.. dufam ze 16.6 o 14tej evidujes stretko

dugyna
10. jún 2010

@maxara maxi nje minimlane precento ze sa otoci....ona nasa malcika krasnu sa aj snazila v PO otocit ale chudtko jej to neslo ma malo miestocka...takze pojdeme sekciou..zajtra ideme za tym dr co ma bude rezat sa dohodnut...
hej citala som ze 16.6 rada by som vas videla ale neslubujem...neviem co si zmysli malicka kedy sa pytat na svet a este mam 21.6 oprvany temin na statnicu... 😒

maxara
10. jún 2010

@dugyna 😒 no nevadi, ved jasne, ze radsej cisarsky potom.. no a to stretko, ak by sa ti podarilo, bude fajn, hlavne na to mysli, nie ze zabudnes..

dugyna
10. jún 2010

@maxara napisala som si do diara a este povedz ze kde...no a uvidim podla toho ako mi pojde ucenie..

maxara
10. jún 2010

@dugyna o 14tej v eurovei pri stefanikovi.. pri tej fontane medzi budovami

dugyna
10. jún 2010

@maxara pisem ze stefanika mam hladat 😀 😎 a je na koni alebo peso? 😀

mojalili
10. jún 2010

@dugyna Dugy pekna vaha, a mozno sa mala este pekne umudry a otoci na poslednu chvilu, uvidis 😉
@maxara Maxi, otvorila som konika na strane, kde som videla dve fotky, ta jedna to si bola asi ty zozadu a ta druha to bol tvoj manzel? 🙂 Taketo fotky poznam🙂 😀 aLE DOBRééééé
@merikac - ja mam ten zASOBNIK PLIENOK, sice so si ho usila, ale je to dobraaaaa vec, mam ich poruke a vsetky na jednom mieste, da sa mi tam 1,5 TESCO balenia.
Kocky, som vystavena, to horko ma zabija a to nespanie tiez. Zajtra idem DENNISE k tomu neurologovi, som zvedava co mi povie. Dnes ma cakaju 2 varky zehlenia, dala som spat obe deti, umyla, nakojila - druhej dala spagety, a varim na zajtra francuzske zemiaky, Este mam 2 varky prania.

A viete, co mi naviac chyba stale????? Textilne plienky, mam ich len 12 a je to malo, je to super vec na vsetko...

adelaine
10. jún 2010

ahojte,
mne dnes doslo vyrozumenie zo socialky, tak si celkom svihli 😉
na MD som sla 27.5., ta sumicka sice nic moc....ale nejako to s
mm zvladneme 😎

kafoditka
10. jún 2010

katty17..super foto, pridaj este viac 😉

dugyna
10. jún 2010

@mojalili diky lili 😉 ..ona sa drobcek nas ja snazila otocit ale nejde jej to uz..v PO fakt je to dost cictim ked sa ide mimi totic..ale neslo to...mne uz otiz brusko prestalo rast..uz iba malicka v nom rastie
mojalili a co to mas z tymi rukami nevies ich vsetriet?lebo nejak som to tu nestihla pohladat...

dugyna
10. jún 2010

@adelaine tebe uz dosiel papier zo socialky??? mne zatial nic a to som od 13.5 na MD

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre