Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
12. jún 2010

Kafko ved ja len tak...ja tiez neviem co si mam tak,stlacila som karamelove mnem,a este stale nieco zgunam,ale nic take nemam v chladnicke,jak naschval ☹

zrzulka
12. jún 2010

ja som zahraaaaaaaanena, v mrazaku bola este jedna zabudnuta zmrazena frutapura, sice po zaruke ale lepsie jak nic 😀 aj tak chuti vyborne

ericica
12. jún 2010

@zrzulka aj ja to mi ver ,ale ja s tymto brusiskom uz asi ee 😒
mala sa kupe u susedov maju velky bazen ,nie ten nafukovaci ale taky normalny ako na kupkach a neda mi cely den pokoj ze ona sa chce ist k susedom kupat,,tak som ich poprosila ci by nemohla ist trosku,len je to trapne lebo tam maju akurat hosti ale je tam kooopec deti tak sa v tom vyziva,....a ja vegetim pri pc sama samucicka doma 🙂

ericica
12. jún 2010

ja mam chut na polarny sneh z jednoty ten mi hrozne chuti ale to si musim pockat na moju princeznu kym sa jej u susedov zunuju a potom skocime pre nanuky 😝 😝 😝

ericica
12. jún 2010

ozaj v utorok idem do poradne na prietoky a ctg ...len sa chcem spytat ci ma dr neposle so spuchnutymi nohami do menocky lebo fakt ich mam otrasneeeeeeee....

mirka285
12. jún 2010

tak som si dala chladene zavarane hrusky,snad sa nedoserem 😀

zrzulka
12. jún 2010

@ericica tak to sa tak skoro nedockas :o))))deti a voda ....hmmmmmmmmm ja vyzeniem zajtra muza s malou nech idu do Senca a ja si konecne pozehlim....

zrzulka
12. jún 2010

@mirka285 vsak to mas skoro to iste jak dren. ja mam zase hruskovu frutapuru zamrazenu

mirka285
12. jún 2010

Kafko ja som si zaplatila epi a ta anestezioogicka povedala ze treba mi este pred tym urobit krvny obraz a este daco...a to mi kde spravia?neviete nahodou?v nemocke alebo u obvodaka?som to niek nepochopila...

lulu1983
12. jún 2010

@mirka285: u tvojho obvodaka ti to urobia, ma to byt krvy test a test na zrazanlivost

zrzulka
12. jún 2010

@mirka285 tvoj porodnik ti spravi

zrzulka
12. jún 2010

@mirka285 aha lulu pise ze obvodak, mne robil porodnik tak teraz neviem. asi je to indi vindi. vsak sa opytaj ako to maju oni....

zrzulka
12. jún 2010

ja som pri malej u obvodaka tusim ani nebola

mirka285
12. jún 2010

aha a to ako dlho trva,to sa robi na pockanie,ci to zoberu krv a caka sa na niake vysledky?

tinka349
12. jún 2010

@alllexa no take bludy kadejake berieme - strechy, zaklady, vykopy...v podstate to iste, co v 1.rocniku len s inym debilom....a ja som odbor environmentalistika, tak asi vies ako zboznujem nieco kreslit 😠

lulu1983
12. jún 2010

@mirka285: mne teta doky, ked som vybavovala EPI povedala, ze si to mam vybavit u svojho obvodaka cca 1 az 2 tyzdne pred predpokladanym porodom, ale tu na konikovi som sa docitala, ze pokial pri kontrole u porodnika maju pocit, ze porod sa rychlo blizi, urobia ti krvny test aj tam a pockas na neho priamo v nemocnici cca hodinu. U obvodaka ratam, ze kym sa dostane z labaku bude to trvat cca tyzden.

zrzulka
12. jún 2010
tinka349
12. jún 2010

@silvia.vesela hmmm.....no tak potom som uz mala poslickov aj ja, a presne tuto noc prvykrat....presne take nejake divne krce som mala, uz som rozmyslala ci aj kontrakcie to nie su, a brusko mi tiez tvrdlo 😝

zrzulka
12. jún 2010

@lulu1983 nie tyzden. malej robia predoperacne za cca 2 dni... ked sme u obvodnej
Ale v nemocnici to je hned kedze tam maju labaky ako pises....

ericica
12. jún 2010

@zrzulka aj ja som si to uz precitala na azete a som sa dost nasmiala.....podla mna je to trochu cudne ze akurat ona jedina nedostala papier od Smeru 😕

lulu1983
12. jún 2010

@zrzulka: presne ako pises, myslim, ze to bude zavisiet od "urgentnosti" odberu a asi aj od kontretneho lekara,aku prioritu urci, takze je dost mozne, ze prakticke skusenosti ako pises su ine ako ja predpokladam 🙂 🙂 u mojho obvodneho zatial trvali vysledky krvnych testov cca tyzden, ale to neboli nastastie nejake surne vysetrenia 🙂

zrzulka
12. jún 2010

@ericica ved prave to mi nejde do hlavy. no Ficko sa musi za kazdu cenu zviditelnit 😀 Aj vcera uz bolo volebne moratorium a on sa este pretrcal v TV. Akoze sila....

lulu1983
12. jún 2010

fiiiha... teraz to vyznie cudne, ale Fico ma vobec zenu? som netusila 😕 😅

tinka349
12. jún 2010

@mirka285 😒 no to ze je kreten uz viem,a on sa nikdy nezmeni, a rozhodla som sa, ze aj ked rodit budem, tak on bude posledny komu to dam vediet...aj tak predpokladam,z e do nemocnice ma odvezie bud otec, alebo brat...A ani ja volit neidem....nejak sa mi nechce, a mam na sebe len take letne saty priesvitne, mastne vlasy, no a nechce sa mi ani prezliekat ani nic 😝 a nemaju sa jest jahody?? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ja ich ZERIEM kazdy den aspon 2 kila 😕 😕 😕 😕 😕 juuuuuj, dufam ze drobunka nebude mat kvoli mojej pazravosti vyrazky....

kafoditka
12. jún 2010

@mirka285 mne to robi dokina na Antolskej, idem v pondelok, vezme mi krv a v stredu by mali byt vysledky, ktore jej poslu do ordinacie..

ericica
12. jún 2010

@zrzulka no ved ani nehovor normalne som musela prec od telky lebo mi tie jeho reci uz fakt lezu na nervy...akoze ja nehovorim ze tie nove strany su number one ,lebo kazdy aj tak len slubuje ale mne sa zadl ich volebny program taky normalny 😵

zrzulka
12. jún 2010

@lulu1983 pre nas ked je nieco dolezite tak to od obvodacky nesieme priamo do labaku a vtedy to vyhodnotia velmi rychlo ale napriklad speci testy trvaju dlhsie. Ked malej skumali ci ma alergiu na BKM tak to sme cakali tusim aj mesiac....Aj od imuno ked jej skumaju tak tiez trvaju dlhsie ale take tie klasicke to vyhodnocuju hned.

tinka349
12. jún 2010

@zrzulka inak to moratorium znamena ze uz si nemozu robit kampan a reklamu??? ta RADICOVA sa u nas v dedine nechala vcera vyhlasit asi 9x za cley den, uz som enmala nervy ked som pocula hrat rozhlas 😠

ericica
12. jún 2010

@tinka349 podla mna sa jahodky mozu este kym si kinderko ale ked uz budes kojit tak sa nesmu lebo jahody su silny alergen ....aj malej som ich zacala davat az okolo druheho roku ......

tinka349
12. jún 2010

aha co som nasla k JAHODAM :

V tehotenstve
Ženy, ktoré čakajú bábätko, by mali jesť jahody už len znasledujúceho dôvodu. Ich konzumáciou si zabezpečia extra-porciu kyseliny listovej, dôležitej pre zdravý vývin plodu, rast buniek a tvorbu krvi ešte nenarodeného dieťaťa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre