Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
12. jún 2010

ahojte, tak vidim, že tu píšete o volbách, kojení, jedení...

myslím si, že človek by sa nemal posudzovať, keĎ volí, toho, či ononho, či onú stranu.......
všetc píšete, že ste proti Ficovi, ja sa priznám, ja som ho volila a je to môj názor......
No ja som hned na začiatku nemala mlieko a malá bola strašný nervák, krik bol u nás stále, boli sme aj na UM, ale som spravila chybu a nemala som ho vôôbec kupovať, ale aj z neho sme stále revali, tak keď sme prešli na Nutrilon comfort, tak už potom bolo fajn.....

aj ja som robila piškotovú tortičku,tak sme si pochutnali....
strašne bolo horko, aj sme vyšli von do bazenika, ale malá tam ani nechcela byť, šak sa nedalo dýchať...

stanka33
12. jún 2010

ahojte...kafko co sa deje???ja nie som v ba aby som vedela 🙂
inak oacka ja tiez lubim horuco a leto ale teraz mi to vadi... najradsej by som sa zbalila a isla k moru.. 😀

ja jahody jem tiey na kila, nemali by sa, no smola, pri kojeni som najprv jedla opatrne, ale cokolad u mna nastupila po necelych 2 mesicoch, a nase ovocie sa moye s mierou vsetko, iba take co ma supku by ste mali osupat, treba skusat...my sme mali koliky tiez, postupne to odislo, boli aj velke place do polnoci...u chlapcov to byva horsie

a laktacna kriza byva v dosledku rastoveho spurtu dietata v 3tt, 6tt a 3. mesiaci, ked babo zvysi spotrebu mlieka...no u nas bola laktacna kriza furt, kedze maly bol lenivy nechel si vysat mlieko a mne sa zapchavali mliekovody a stracalo sa mi mlieko...

inak a hormony po porode je tiez sranda, ja som stale revala a stresovala, a este to moze byt vystupnovane aj kojenim, niekedy ti moze prepinat aj z kojenia, fakt...

lulu1983
12. jún 2010

uff.... caka nas riadna burka... taku rychlu prechadzku sme uz davno nemali. Vetrisko je vonku riadne a tma ako v rohu, uz sa aj blyska

kafoditka
12. jún 2010

@stanka33 to iste, co opisala lulu...

stanka33
12. jún 2010

☹ aspon sa vam bude lepsie spat, chytro vetrajte...

maxara
12. jún 2010

Ahojte babulky, uz som doma, uz som vas aj docitala, no chysta sa taka burcisko, vetrisko prisiel teda neskutocny, blyska sa, ale zas aspon je vonku konecne zitelne.. takze mam otvorene okna a vetram to teplo, co sa mi tu kumulovalo dva tri dni.. Ale pre zmenu ocakavam, ze mi zakape elektrika, lebo to uz by nemohol byt PK, aby pri burke nevypadla..
Dnes som bola u nasich vlastne cely den, raz som kecala s mamou, potom s otcom a potom som isla k tej krsnej a fuuu neboli doma, takze supis.. nemozu povedat, ze som sa nezastavila..
Baby viete nieco o tej Katty a o Agike? Ved Agika ma doma net a vobec sa neozvala a to zacala vcera spinit 😲 mam obavy..
Dnes mi mm vystrojil aj s mojou mamou male prekvapko, tak ma to potesilo..
A ten zaznam co s nami robili som v ziadnej telke zatial nevidela a ani na stranke pezinskej TV som ho nenasla, tak asi som sa im nakoniec nepacila.. 😀 uff, chvalabohu

maxara
12. jún 2010

@stanka33 no myslim, ze po NR ta burka vydrzi 😉 urcite uz vidis v dialke blesky, nie?
Inak som ta vcera nechtiac odignorovala, jasne ze ti v stredu ukazem, kde to je 😉

kafoditka
12. jún 2010

Peti caf 😉 konecne je dychatelnejsie, 😉 vsak?? 🙂
Ja som uz tiez pisala, ci niekto kontaktoval katty a nikto nic.. 😕 agika detto

stanka33
12. jún 2010

maxi ani som si nevsimla ze si mi neodpisala isla som spat....idem kuknut tie hromy blesky...

zrzulka
12. jún 2010

@kafoditka Alexa pisala ze jej posle spravu. ja na nu nemam kontakt... vlastne na nikoho okrem Alexy 😀

zrzulka
12. jún 2010

ja som mala stastie lebo muz mi volal nech dam dolu pradlo ze sa chysta burka... normalne by som neverila tomu lebo vonku klud ale hned ako som vsetko presunula dnu tak sa to spustilo. No aspon je vonku lepsie. Bude sa nam dobre spat a dufam ze zajtra bude chladnejsie

stanka33
12. jún 2010

no tak v nitre zatial nic ☹

alllexa
12. jún 2010

Prave som dosla z kina, neskutocne ma maly celu dobu kopal, to je sila, ze dokaze hodiny takto vystrajat. Teraz mi je nejako blbo od zaludka:(
Katty som prave napisala sms...

alllexa
12. jún 2010

Tak uz mi odpisala - ze sa dnec necitila dobre:( Ale vraj uz je to asi ok.

stanka33
12. jún 2010

no akurat zacalo brutal fukat....maxi mala si pravdu... 😉

zrzulka
12. jún 2010

@alllexa to na co si bola v kine?ze bol drobec taky akcnyyyy??? aky film?... aj segra mi pisala ze ide dnes do kina na Sex v meste.... tak som ju trosku podpichovala 😀

mirka285
12. jún 2010

ja mam tiez pekne krce...ale zjedla som dnes leco,dva pohare zavaraneho kompotu,vecer misu zeleninoveho salatu takze neviem ci su tie krce z toho co som pojedla alebo su to poslickovia.

kafoditka
12. jún 2010

@alllexa tak to si dobra teda 🙂 ja by som uz 2hodky v kine tazko obsedela..

zrzulka
12. jún 2010

@mirka285 a co s tou zmrzkou? ako si to nakoniec poriesila?
krce inak aj ja mavam v poslednej dobe a dost casto

kafoditka
12. jún 2010

@mirka285 fuuha, tak si kontroluj cas, ci su pravidelni poslickovia 😉

zrzulka
12. jún 2010

poslickovia su krce???

kafoditka
12. jún 2010

@zrzulka ako u koho.. mne tvrdne pri tom brusko naporiadok a je az zle od zaludka, niekto ma krce v brusku a krizoch..

ericica
12. jún 2010

boze uz 4 pisem prispevok a stale mi ho neodosiela....
aj u nas uz zacalo fukat,akurat v telke hovorili ze v BA bola burka....tak hadam z nej nieco ostalo aj nam aby to trosku osviezilo vzudch....
my s mm sme boli okolo 9 volit a bolo tam plno ludi asi sa im nechcelo ist volit v tom horku....

@miki060707 mas pravdu je to kazdeho vec koho voli a aj ja som minule volby volila smer.....ale kazdy moze mat aj svoj vlastny nazor na tu ci onu politicku stranu,,,,no nie 😀 😀 😀

alllexa
12. jún 2010

@zrzulka - na Princ of Persia, tak mozno preto kopal, ze to bolo take akcne🙂 Ale inak to bolo dost slabe...

@kafoditka - no ved som to aj trocha lutovala, lebo som sa uz mrvila a nevedela obsediet...

tinka349
12. jún 2010

aj ja chcem buuuurku . . . nech je aspon trosku lepsi vzduch.....ale u nas asi nehrozi....

normalne sa citim hroooozne dnes.....vystavena , unavena, podrazdena, nervozna....kamoska mi volala ze ona sa pokusa o babo a to ma len 21 rokov tak som jej hned povedala ze nech nechce dopadnut ako ja, a nech ziadne babo neplanuje aspon 5 rokov...dnes ja mam depky, a asi nic dobre nikomu neporadim 😒 stale len pozeram na mobil, ci sa ''nahodou'' muz neozve, ale nehrozi.... 😖 ani spat sa mi nechce a do ucenia som ani nepozrela.... 😒

zrzulka
12. jún 2010

@kafoditka aha tak ja mam vsetko co opisujes a navrch este pridam pichanie enormnych rozmerov v podbrusku. kto ma viac? 😀

zrzulka
12. jún 2010

@alllexa takze nakoniec chlapcek???

tinka349
12. jún 2010

@zrzulka ja mam aj krce v lytku brutalne, ale zas v brusku ma tak nepicha 😲

mirka285
12. jún 2010

zmzka nebola,som miesto toho zjedla najprv hrusky a potom zavarane broskyne s hroznom...ja mam tie krce uz asi hodinu,a boli ma to tak vkuse ☹ som bola na zachode a nic...

kafoditka
12. jún 2010

@zrzulka no ja mam pichanie do mechura, to je ina kava 😒 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre