• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
mala bola na mne cely den zavesena, takze ja to pripisujem tomu, furt chcela byt na rukach, chuda, a to zacala grckat o 4:30 rano, takze uz to bola asi trochu zataz, ja sa fakt este nechystam :wink:
12. jún 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne teda trvalo kym som sa narvala opat do svojho povodeho oblecka....myslim ze tentokrat to uz nehrozi, budem musiet dopnit svoj potehotny satnik. Topy budu v pohode ale rifle ani omylom....
12. jún 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, maly nosi 56tku, to je pre novorodenec, 6A2 - je od 0 - 3 mesiace a to nam je velmi velke, aj okolo hlavy aj ruky.
@zrzulka MAly mal 50 cm a vazil 3250g, schudol na 3060g ale uz to mam spet a aj navyse mozno...
Pozrite, ako sa menime:slight_smile:
12. jún 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili, coraz krajsi :wink:

zrzi, preco by si sa nezmestila?
12. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili uzasny Danielko :slight_smile: :slight_smile:
ja mam taky pocit, ze sa Danielko javi ako cely ocino :wink:
12. jún 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp 16 kil je 16 kil :grinning: ja som mala problem aj pri malej s tym a to som pribrala "len"11 kil. stale mi tak nechutne ovisalo brucho ale nakoniec sa stiahlo asi po 3 mesiacoch som sa vpratala
12. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako pekne spinka ten Danielko:slight_smile:

Zrzi, ani mne nehrozi, aby som pouzila nejake svoje povodne nohavice, strasne mi boky a zadok narastli:(
12. jún 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili aky je krasny... to su ine provokacne fotky. ked vidim drobca tak uz aj ja by som chcela
12. jún 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka kazdý to hovorí, že celý tatinko:slight_smile: len je poslusny po mne, manzel bol vraj veeelmi hlucne dieta:slight_smile: :grinning:

Kocky, ja som zmensila satnik po LILI, nebojte sa, urcite to nejako narveme vsetko do byvalej velkosti :wink:
12. jún 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili juuuu, aky je krasny :slight_smile:
INak kočky nevsimajte si to bodynko, to ma na spanie po LILI, s ružičkami :grinning: . Spinka len v bodynku a v zavinovacke ale len jemne prehodenej na nom... :slight_smile:
@mojalili no jasne spravime pre to vsetko, kojenim to pojde pekne dolu... aspon ze nemam strie...
12. jún 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strasne ma to male kope, je to normalne, ze sa mrvi v kuse 4 hodiny? A to som ani kavu nemala...
baby mame vyhodu - do augusta. mozno septembra mozme nosit sukne, saty a leginy, takze ked sa v sept. ochladi, vytiahneme rifle a snad to bude uz lepsie :wink:
@denisse Deni, dnes som bola na super masazi, aj tymi bankami mi robila, mam tam normalne cucfleky kde ma to boli...tak mi tahalo tu bolest a je to o nieco lepsie, tak uz mam dalsi termin dojednany. Nromalne mi navrfela hrca tam kde mam ten nerv z tej ruky pricviknuty... :slight_smile:
12. jún 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka a vyhoda ze teraz je in skor volnejsie oblecko a nie obtiahnute ze jo?:o))))

@alllexa ten nas kope malo, ja vlastne kopance ani nepoznam. Skor sa len tak natahuje a stucha
12. jún 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili to je super, ja som s tym trpnutim bola najprv u fyzioterapeuta, napravil mi krcnu a medzilopatkovu chrbticu a pomasiroval a tiez mi to pomohlo ... ale ono to chce fakt viackrat, aby sa to celkovo zlepsilo ... drzim palce, nech to prejde ...
12. jún 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka - v podstate sa aj moje natahuje, ale boli to, lebo dost citit, ako sa premiestnuje a stucha a tlaci pod rebra...
12. jún 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse veru Deni, dufam, ze to prejde, je to na dobrej ceste. Maserka je MM rodina, naozaj robila vsetko mozne, aby to rozmasirovala a povedala, ze tak zniceny chrbat davno nevidela... :frowning2: NO ved nech sa necuduje, prsia mam F, to je cca 2kg jedno, brusko bolo tazke...takze malo to byt z coho... :unamused:
12. jún 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, videla som odhady volieb, tak uz mozem ist spat... dobru noc, tehulky!
12. jún 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa, aj ja som na ne cakala, dobru noc :wink:
12. jún 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa aj mne zadok narastol a o bokoch ani nehovorim....na jednom stehne sa mi porobilli aj strie a na druhom nic - a to sa pravidelne kremujem a olejcekujem a na houby....ale rifle ani nahodou neobleciem :angry: 3 roky dozadu co som sa vydavala som vazila 56 kg na vysku 181 cm, 2 roky po svadbe som mala 66 kg, a teraz mam 79 kg.....no hruuuza.... :angry: citim sa jak buchta hoc mi doma kazdy hovori ze predtym som bola vyzjablina a teraz som k svetu zena....ale ja sa necitm dobre - uz chcem zhodit zopar kileciek :rolling_eyes:

a aj moja krasotinka mala sa mrvi niekedy aj 3-4 hodinky vkuse.....asi ma malo miesta moje zlaticko :grinning:

idem buwat, snad zaspim , lebo sa na to nejak necitim :confounded:
12. jún 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránkoprajem bábiky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

idem vás prečítať, prajem príjemné písanie. Inak mňa strašne bolia tie ruky, hlavne hánky, neznesitelne :fearful:
13. jún 2010 o 05:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránkoprajem bábiky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

idem vás prečítať, prajem príjemné písanie. Inak mňa strašne bolia tie ruky, hlavne hánky, neznesitelne :fearful:
13. jún 2010 o 05:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja som uz tiez nemohla spat... Aj mna bolia napuchnute ruky, ledva chytim noz...
13. jún 2010 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko :slight_smile:
Celkom fajn som spala, tak sa tesim.. Akurat pripravujem ranajky sebe a manzelikovi :slight_smile:

A som rada, ze som prva, takze : MAXINKA, vsetko najlepsie k narodeninam zlatino!!! Vela zdravicka, stasticka, lasky, aby sa ti darilo a prajem ti lahky porod a zdravucku Ninusku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ...

to su informacie hned zrana ... takze Maxi, vsetko najlepsie, nech je vsetko ako ma byt a ty si spokojna a stastna mamina :wink:
13. jún 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maxi vsetko naj k narodeninam!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby :slight_smile:
Maxi aj ja Ti prajem vsetko naj k narodeninkam,hlavne vela zdravicka a rychly a bezbolestny porod :grinning:
boze,to je uz polka juna :astonished: :astonished: ten cas ale leti,to je strasne.
spala som vyborne,az nechapem,ale uz ma posledne dve noci neboli chrbat vobec a aj z postele sa postavim z postele :slight_smile: takze sa tesim.mam uz zasa len jeden vankus a jeden pod bruchoma a to je vsetko.no,skoro osem hodin,co ja budem robit??? vonku slniecko svieti,len dokedy..
13. jún 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, co sa mi dnes snivalo.. :confused: :confused:
Martin Chodur ma pozval na rande do Stareho mesta niekde do baru a ked sme popijali spolu, tak dosla velka partia a medzi nimi na šrot opita Adela Banasova - a mala tmavo cervene vlasy a liepnala sa po chlapoch.. Tak mily Chodur siel za nou a ja na mna sa vykaslal... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka tak ty si vecer asi pojedla nieco.co? :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok