• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@kafoditka - dobreee:slight_smile: Mne sa zase minule snivalo, ze som bola v nejakom podniku a balili ma traja muzi naraz a nevedela som si vybrat - tiez dobry sen:slight_smile:

Maxi, vsetko najlepsie, hlavne nech porod dobre dopadne a male je zdrave!
13. jún 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maxi vsetko naj aj od nas. hlavne veeeeela zdravicka, to ostatne potom pride aj "samo :o))))
13. jún 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co dnes varite??? mne akosik dochadzaju napady. tak hadzte tipy. chcela by som nieco lahsie uvarit...
13. jún 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: MAXI HAPPY BIRTHDAY TO YOU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

13. jún 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw inak som prekvapena z vysledkov volieb.... zeby nam blislo na lepsie casy??? joj bodaj by tomu bolo tak. nech sa maju tie nase pokladiky v bruskach (i mimo nich :grinning:) lepsie nez my .....
13. jún 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka jAJ zRZI, TETO ISTY problem mam i ja, tak urobim ryzu a kuracie na sampionoch, sak nic jenoduchsie ma nenapada.

BAby ja som taka nasrata, od piatku nam stale nejde vytah, a ja byvam na 6. poschodi :angry: :angry: :angry: hrozneeee
13. jún 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili jeminenky moja, a ako to riesis??? mna by asi vystrelo lebo my byvame na 11tom :unamused: najvyssi cas sa odtialto odstahovat :grinning: len keby to bolo take jednoduche ze jo? :confounded:

A polievku akuuuuuuuuuuuuu??? ja druhe spravim asi rezne na prirodno . to je rychlo lebo ich nahadzem do tlakacu, nove zemiaciky k tomu (tie upeciem v supke)
13. jún 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame hovadziu polievku doma.

No chodime pesi, len vonku sa premiestnujeme autom, vo vajicku zobrat maleho nie je tazke, ale vliect dole kocik, to je o hubu. :angry:
13. jún 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili tak to ti verim ze je to o hubu. nam ked nejde vytah tak to tiez nie je sranda a v nasom bloku nejde pomerne casto :angry: :angry: :angry: hlavne ten nakladny...

Pozeram ze ja to uz mam za 15 dni. Ako to leti...uffffffff.... Tuto noc som mala pocit ze uz hadam aj porodim.....
13. jún 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic idem ja varit, peknu nedelu vsetkym :O)
13. jún 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maxi vsetko najlepsie prajem,hlavne porod podla vlastnych predstav,a zdravu a dobru Ninku :wink: Kafko tiez sa ti mohlo snivam aj s niakym viac sexi chlapom :grinning: :grinning: ja som tiez spala dobre,akurat ze spat som isla az rano o druhej..a zase je pekny hic vonku :angry: Mojalili na vytahu nemate cislo na poruchovu sluzbu?u nas to funguje tak ze na vytahu su cisla ktore volat cez tyzden,ktore cez vikend a este sa nestalo zeby nam nefungoval vytah dlhsie ako hodinu :wink:
13. jún 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka - ja dnes nastastie nic nemusim varit, ideme na oslavu otcovych narodiek...:slight_smile:
13. jún 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MAXI vsetko najlepsie k narodeninam ti zo srdca zelame...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som dnes spala do pol 9 :astonished: :astonished: :astonished: ale teraz som este ochrapanejsia ako inokedy,,,mala je s dedom v zahrade a ja cucim do pc....
dala som varit svieckovu,knedle sme spravili este vcera....mna iinac zase nenormalne bolia nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
MOJALILI Danielko je neskutocne krasne babetko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili my mame kuracie na sampionoch so slovenskou ryzou, a polievku u nas nikto nece v takej horucave...Babka nam spravila jahodovy koktail namiesto polievky :grinning:

inak ja som spala v noci otrasne....prehadzovala som sa a ked som nakoniec zaspala, tak o 4tej rano ma zobudili doslova a dopismena posahani sibnuti susedia, ktori su socialni pripad este horsi ako cigani....hadali sa ako zmyslov zbaveni....a rano som sla do kostola,a potom som si lahla.....a ti magori ma zas zobudili :angry: este raz budu po sebe hadzat noze, tak volam na nich asi policiu...ved tie nadavky sa uz nedaju pocuvat...
13. jún 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, resp pekny dnik krasulky..
Dakujem za priania :dizzy_face: Az ste ma dojali, ze ste si spomenuli na mna :slight_smile:
Ja mam za sebou akurat sprchu a pochybujem, ze dnes sa dokopem aj do nejakej prace.. pride mi kamoska s frajerom a dcerou, tak musim nachystat nieco pod zub, ale inak sa veru nechystam nic robit. Vcera ma mm prekvapil, isiel s mojou mamou nakupit, kedze sme im zobrali auto a kupil mi tortu a sviecky, sponky do vlasov (taky moj oblubeny typ) a mam mi dala deku pre malinku, taku ruzovu jemnucku a drevene koralky. Tak ma to prekvapilo, lebo som im aj hovorila, ze nebudem oslavovat, ked tak potom s otcom naraz (on je Peter, takze meniny mame spolu za par dni a on ma 4 dni predtym aj narodky, tak vzdy ma vsetci odignorovali a gratulovali mi potom dodatocne az s nim naraz aj k meninam). No ale ked mm potom poriesil prekvapko, tak ma to fakt prekvapilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak este raz dakujem vsetkym za gratulky a dufam, ze vase priania pre mna sa vsetky splnia, a hlavne aj tie aktualne, co sa tykaju rychleho a lahkeho porodu podla mojich predstav :wink:

Mne vcera padol net, preto som tak rychlo a necakane plachla odtialto a tak som aspon urobila tabulku.
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/album/nasa-julovkova-tabulecka/
13. jún 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara aj ja sa pripajam, a zelam len to najlepsie z najlepsieho, nech sa ti splnia vsetky snicky :dizzy_face:
13. jún 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Pridavam sa aj ja ku gratulantkam, nech si hlavne zdravucka a nech sa ti splni vsetko, po com tuzis!!! :wink:
13. jún 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara jeeej pozeram, ze tu niekto oslavuje :slight_smile: vsetko najlepsie prajem tebe aj malickemu babatku :slight_smile: :slight_smile: aby vsetko prebehlo v pohode a boli ste zdravucki :slight_smile:
13. jún 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej aj ja som už v tabulke :slight_smile:))
Maxi krasne fotky mas a pripajam sa ku gratulantom :slight_smile:
Na obed dnes ideme do reštiky, svokor ma totiž narodeniny tak dnešne varenie odpada :slight_smile:))

Moj satnik sa asi este dlho nebude podobat na ten predchadzajuci :frowning2: ale hadam sa postupne aj tento sen stańe skutočnostou :slight_smile:))
13. jún 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem babulky aj vam ostatnym :dizzy_face:

a uz mam aj pekny darcek od mm, som sama domaaaaaaaa... juchuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: dnes si urobim (este dve hodinky) take mensie leharko.. potom musim ist umyt podlahy, aspon obyvku a chodbu, lebo pride ta kamoska, tak nech chodi po cistom.. potom musim ostrihat toho chlpaca smradlaveho a este pozehlit veci, lebo kazdy den periem dve pracky, tak ich musim aj priebezne zehlit, lebo ked sa mi tu zase spravi taka kopisko jak minule, ma drbne v lufte.. :grinning: mam dnes celkom dobru naladu a celkom sa mi aj chce, ked nemusim varit :wink: asi prve co urobim vramci lehara bude, ze nachystam stol pre navstevu aj s nejakymi jednohubkami a pijatikou a potom uz mozem postupne riesit, co stihnem.. to je fakt super plan.. normalne si zavidim, ze si dokazem taky super plan pripravit :grinning: :grinning: :grinning: ja viem, uz mi sibka

@23bambuliatko ze pozdravujem svokra :wink:
13. jún 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,,,mam otazku ,vam uz prislo nieco zo socialky ohladom materskej???lebo mne este stale nie a na materskej som od 21jmaja :angry:
13. jún 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe mne nie, ale ja som len od 3.6. ..
13. jún 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som od 23 maja a tiez mi este nic nedoslo...
13. jún 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby oni to robia spatne mesiac dozadu, takze ja som nastupila teraz 8.6. a vyrozumenie dostanem v juli..tak mi to povedala pani na socialke
13. jún 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja som asi fakt vynimka, ked mi to doslo do 10dni.. :confused:
13. jún 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...mne vyrozumenie doslo za 14 dni...

a Maxi, ja sa tiez priparajam k prianu vsetkeho najlepsieho k Tvojim narodeninkam ! :grinning:
13. jún 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby my mame problem.. moja sestra, ta druha, ma strasny problem s jej 17rocnym synom :frowning2: teraz mi volala.. chuda a nevie co ma robit.. Baby ona vzdy bola taka realistka, nohami pevne na zemi a nikdy som ju hadam nevidela revat, ani ked sa rozvadzala, ani ked boli jej decka v nemocnici.. proste bud tajne, alebo vobec. A vzdy mala na vec triezvy pohlad a teraz? Ona je v koncoch.. Uz dvakrat sa rozplakala, raz predo mnou, raz pred vsetkymi v restike, ked nam hovorila o tom, co ten jej spratek robi..
Vsetci, uz aj nasi maju o nu obavy a aj teraz ked mi volala z roboty, tak rozpravala tak cez slzy.. No skratka sa bojim teraz. Nasi jej dali byt v Petrzalke ako dedicstvo a akoze mne a druhej sestre nechaju zbytok, cize tato si uz nemoze narokovat. No a ona sa za dva roky na to rozviedla a byt bol tym padom v bezpodielovom a ten zmrd jej ex chcel za neho prachy.. baby ani slamku neprelozil v tom byte, obskakovat sa nechal od vsetkych a teraz si narokoval.. Ona sa nakoniec s nim dohodla na mensej ciastke, s cim suhlasil, ale tak musela si samozrejme zobrat hypoteku na asi milion korun. Sama s dvomi detmi. Robi ako sestricka a nasla si este robotu na pol uvazku, celkom dobru, ze si moze teoreticky naplanovat aj smeny v robote aj tam, pekne zladit a aby mali decka prepych, este robi take sprostredkovanie.. cize ma dve normalne roboty a jednu kvazi volnonoznu.. jej starsi syn sa ale musi obcas postarat o toho mladsieho a logicky si kazdy pomysli, ze snad chape, ze ona nema inu moznost, len makat, aby neprisli o byt a tak.. a viete co? on ju ma totalne v pazi, vsetko neguje, absolutne ju nerespektuje, doma nepohne prstom, ani vo vlastnej izbe, na fb vypisuje aka je p..a a je.nuta a podobne.. a to bol jednotkar a teraz prepadava z matiky.. Ona je zufala, ona nevie, co s nim.. uz mu dohovaral aj moj otec a ten dement krpaty poslal sestre sms, ze ide prvym autobusom domov, ked dedo mieni do neho ryt cely den a tak.. Co mame robit? Viete niekto? Je to des.. :frowning2:
13. jún 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi, to je sila ... uplne chapem vase zufalstvo ...
a viete, kedy nastal zlom? kedy sa mu zhorsil prospech a zacal takto blbnut? co je ten impulz? nejaka parta, kamarat, alebo proste len vek?
13. jún 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som od 17.5 a tiez nic ale mne povedali na socialke ze to trva aj 2 mesiace.
13. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ach jo... tvojej sestre prajem vela sily. nema to chuda lahke ked sa ten ktoremu tolko obetovala takto sprava. kto vie co caka raz nas :unamused:
Nepomohlo by keby si s nim pohovoril jeho otec ked uz pred matkou a dedom nema respekt? Alebo proste osoba ktorej doveruje? Neexistuje nikto takyyyyyy????17 rokov je asi ten najhorsi vek. vek rebelanstva. Snad ho to coskoro prejde. Drzim palce
13. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok