Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
13. jún 2010

baby, sme prosto na rozsyp 😠 kazdu z nas nieco boli, hroza...
mna bolievaju priserne cele stupaje zo spodu, nemozm poriadne chodit,
ale to je asi tymi opuchmi...lebo rovnake to mam na rukach, prsty mam
tiez opuchnute a neviem ani zavriet ruku v past ☹

mirka, tie lytka mozu boliet bud preto, lebo sa ti rozsiruje cievne riecisko,
bolievaju varixy, je teplo a tie opuchy do toho, alebo
si mohla mat krc v noci, ako pisla tinka, potom noha vie pekne boliet aj niekolko dni....

na tie varixy skus striedavo studenu a teplu vodu, uvidis, ci sa to zlepsi.

mirka285
13. jún 2010

tak mne staci uplne upokojenie ze nie som sama co ma tieto bolesti...to znamena ze nie som cudna 😀

miki060707
13. jún 2010

ahojte,
maxi, všetkooooo naj naj naj prajeme,
ja som mala pri prvom tehu krče do lítok, stehien, no teraz zatial klop klop klop ma ešte nechytili,....

no maxi, je mi luto tvojej sestry, viem si predstaviť, čo prežíva, či so synom, alebo s ex manželom, dedictvo tak zmení človeka, mi v rodine tiež máme s tým svoje skusenosti....

No dnes je vonku akosik lepšie, ja som začala malej triediť oblečenie, aby tatko vedel, čo jej ma obliecť a či tam nemá náhodou niejaké malé veci, reku nech ju neoblečie niejak nevhodne, xi xi xi
zajtra idem na poradnu a potom ideme malej kupiť andulku, aj klietku máme, tak pod prístreškom budeme mať spev a potom idem kamoške pre vaničku so stojanom, preb. podložku...a už budeme mať všetko, len vôôbec som nenašla tie nočné košele so zapínanim v predu, tak do pôrodky neberem, minule mi dali, asi skočim ešte k čínanovi, reku nech dve mám...

ericica
13. jún 2010

@miki060707 aj ja som kupila u cinana ked som isla do nemocky rodit rebi,takze teraz mam....
ozaj a dosla som na MK a kto sa to na mna usmieva,,,znama tvaricka....supeeeeeeer fotky 😵 😵 😵

ericica
13. jún 2010

akurat pozeram tabulku a vidim ze rybanka uz porodila ,to kedy???mne to asi uslo....
takze rybanka gratulujeme k porodu a zelame vela vela mliecka 😵 😵 😵

luminkasp
13. jún 2010

rybanka sa uz ozvala po porode?

oacka
13. jún 2010

maxarka, aj ja prajem všetko najlepšie a najkrajšie k narodeninám,nech ľahko pordíš,maličká dobre papká a je dobručká!
Mňa nič extra nebollí, asi mi to teplo prospieva, hoci teraz sa ochladilo, no nohy puchnú do čudesných tvarov. tak ja by som už aj chcela porodiť, dúfam,že to bude tento alebo budúci týždeň....
Dnes manželovi zomrel dedko.... 😢 dúfali sme,že vydrží aspoň do porodu...neviem,či mám ísť na pohreb... uvidím,ako mi bude...

janulienocka
13. jún 2010

ahojte kocky, @maxara, maxinka vsetko najlepsie 😵 lahky porod, a krasnucke zdrave babatko Ti zelam 😵 😵 😵 ja mam dnes otrasny den, strasne ma boli lonova kost a mi to aj do laveho stehna, no ledva som dnes chodila ... uz to musime nejako vydrzat ☹ zajtra idem do nemocky na monitor, tak som zvedava co bude

maxara
13. jún 2010

Ahojte krasulienky,
som tu.. ziva sa mi neskutocne, tlak mam 116/71 a to tie lieky na tlak nejem.. neviem co by som mala potom.. 😠

Dakujem vsetkym este raz za gratulky, ste velmi mile. Nielen ze ma gratulky velmi potesili, este ma aj dojali.. 😅 som nejaka precitlivela asi 😵 Takze vam oznamujem, ze sa chystam vsetky vase priania si zobrat k srdcu 😀

Normalne som az bola dnes prekvapena, dosli svokrovci a svagrinka a zobrali mi mm na chalupu. Ja som si zatial pokonila, vyzalovala sa vam, nachystala som obcerstvenie na stolik, ako som spominala, oprala, vyvesila, dala prat dalsie a utrela prach v celej obyvke a umyla som podlahy na celom spodku. A akonahle som to dorobila, este ani neuschli podlahy, uz aj prisli z chalupy a co ma prekvapilo, ze oni normalne prisli mi zagratulovat 😅 doniesli mi orchideu, trosku inaksiu, ako som dostala z roboty, ale paradne sa doplnaju, takze supis 😵 . Chvilku posedeli, pokecali sme a o par minut prisla ta kamoska s dcerou a muzom, tak sme chvilku posedeli spolu a potom svokrovci odisli. No a potom sme si paradne poklabosili o vsetkom moznom az do pol deviatej. No a len co sme ich vyprevadili, kto sa dotrepal? ano, podnajomnik.. dosiel si po zbytok veci, ale vraj mobil mu nasepkal, ze mam sviatok, tak mi doniesol maly darcek 😵 takeho slonika pre stastie 😵 . Cize teraz s mm este cosi rozoberaju na terase a veci uz ma v aute, izba je vypratana, kluce vratene, takze som spoko.

A som zistila, ze ked narodky neoslavujem, tak som ovela prekvapenejsia, ked mi zablahozelaju a ked nedajboze este aj darcek donesu, tak som uplne nadsena, lebo to vobec necakam 😵 uz to budem robit takze do konca zivota.. hoci buduci rok budeme mat okruhliaky, tak mozno budeme mat s mm spolocnu oslavu 😒

cigaretka5
13. jún 2010

@maxara len to najkrajsie v zivote . Sa mozno aj v porodke stretneme a potom zapijeme 🙂

cigaretka5
13. jún 2010

dievcata sa chystate niektora vo stvrtok na kramare na predporodnu prirpavu s drahym? ze by sme sa stretli??????

bellablonde
13. jún 2010

MAXI 😵 zelam k narodeninam vseeeetko naj, naj, nech sa ti splni vsetko po com tuzis a aby ta tvoj manzelicek miloval, rozmaznaval a uctieval az do + ...

🙂

meruska
13. jún 2010

maxi ...vsetko naj naj naj 🙂

bellablonde
13. jún 2010

kocky konecne mam dnes nohy hore a oddychujem
mame za sebou super vikend, vcera trochu shopping - stale zhaname postielku pre petka, potom trochu relaxu pri knihe
a dnes sme sa boli pre zmenu kulturne vyzit... v carnuntum pri hainburgu boli rimske dni, uplne namakane, kopa atrakcii aj pre nas aj pre maleho, nastastie uz nebol taky hic ako vcera, tak sa tam dalo normalne fungovat

teraz si vyjedam jahody a marhule - s mierou nech mi neskace cukor a idem asi kuknut co preberate

MONLINE moc blahozelam k Danielkovi 😵 😵 videla som fotky, nadherne babo

maxara
13. jún 2010

Dakujem kocenky,
@cigaretka5 no veru mozno aj, lebo mne tiez podla sona ukazovalo teraz 20.7. 😉 ale ja mam rozpatie od 15.7. do 25.7. takze pohodka..no a na Kramare ideme my so Stankou a nasimi m v stredu, takze my nie.. vo stvrtok idem do Tater.. 😵

@bellablonde belli super, ja som tiez mala taky fajn pohodovy.. akurat vsetci co ma videli mi povedali, nech si dam poriadne pozriet brucho, lebo podla vsetkeho tam mam dve deti 😀 😀 😀 vraj mam mega brucho, tak neviem..

@meruska a ako ste dopadli s domcekom? uz je voda prec? uz je to ok?

eri, lumi rybaanka mala rodit sekciou 10.6., este nedala vediet, ale da, ked pride domov.. len to pisala vopred, tak som to tam dala.. 😉

stanka33
13. jún 2010

maxi vsetko najlepsie k narodkam, hlavne bezproblemovy porod a zdravucku a dobrucku Ninku...

maxara
13. jún 2010

akozeeeeee pozerate PARTICKU? Genzer ma narodky ako ja 😀 😀 😀

maxara
13. jún 2010

@stanka33 😉 dik

stanka33
13. jún 2010

nejako nestiham dneska, sme prisli do ba, vybalovala som teraz som si sadla......

bellablonde
13. jún 2010

moje brucho je stale celkom v norme, dnes mi mm zase vravel, ze zdaleko nevyzeram, ze by som uz pomaly mala ist rodit
a zaroven mi hadzal komplimenty ako mi pristanu oblinky 😵 😵 ze aj v normal stave by som mohla byt taka sexi okruhlejsia ...
no co s nim, lichotnik jeden 😀

meruska
13. jún 2010

@maxara voda je uz prec, uz sme len upratovali..a momentalne mam vsetky veci z pivnice v byte, co je priserne....par veci slo i do kosa...ktovie kedy vobec bude pivnica funkcna, lebo steny su mokre stale, dvere zacinaju plesniviet a niektori lenivi susedia sa tam este ani neukazali...teda z ich pivnic uz ide dobry smrad 😠

maxara
13. jún 2010

stanka ja nikdy nevybalujem v prvy tyzden po prichode 😀 😀 😀 sa nedokopem k tomu..
belli no viem si predsatvit tvoje oblinky, podla fotociek 😀 ale vidis, to je super.. aspon sa nemusis ponahlat do povodneho satnika 😉 ani ja nie, lebo zatial som pribrala len 2 kila a to dufam, ze Ninka vazi viac 😀 tak hadam, sa ani nevratim k povodnemu satniku, ale budem mat trosku menej nadrozmerny 😅

maxara
13. jún 2010

@meruska fuuuha, to je v prdke, ked tam mate take hovada... a neda sa ich nejako vyzvat?

meruska
13. jún 2010

@maxara ja neviem co na nich zaberie..ale uz mame na nastenke i vyzvu starostu obce, ze treba uplne vsetko vyprazdnit lebo sa to musi dezinfikovat, ved tam total vsetko zaplesniveje...nie len namocene dvere ale takym sposobom aj steny a nikdy sa to uz neda do povodneho stavu...a dozivotne budem musiet mat veci v byte...a tu veru na nich nemam velmi miesto 😠

meruska
13. jún 2010

a to ani nehovorim ze poniektori, si sice veci odtial odniesli, ale bahno a piesok po nich ostal...totiz kazdy sme si potom mali zvesit dvere a dat ich susit a pivnice mali ostat prazdne, otovrene a dlazky sme si mali vyumyvat...

maxara
13. jún 2010

@meruska no veru s tym ti neporadim.. ☹ mozno by nejaky domovnik mal prejst tych susedov osobne, ze sa chysta ta dezinfekcia a nech si to vypracu... 😕

meruska
13. jún 2010

a tak sa to bahno roznasa kade tade po celom prizemi....priserne

meruska
13. jún 2010

co uz,,....vela ludi vela chuti

maxara
13. jún 2010

@meruska ahaa vy mate taky ten panelak, kde su pivnice akoby na prizemi? resp, nie su v podzemi a okolo nich sa ide k bytom?

meruska
13. jún 2010

inak chcem sa opytat, to uz kazda mate tych poslickov? ja vobec netusim co to je...mne brusko nikdy ani netvrdlo, ani ma nic okrem chrbata pri spani nebolelo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre