Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
14. jún 2010

@agika1982
a s tou mineralku si treba zistit, ci vam ju dovolia mat...viem, ze kramare maju zakazane pit,
ruzinov ma dovolene, mozeme si priniest 1,5 l nebubl. vody, jednak preto, ze tam budeme dlho
a po druhe pred EPI treba zavodnit organizmus, aj infuznou liecbou aj
prijmom tekutin....lebo po podani klesa trochu tlak

agika1982
14. jún 2010

@luminkasp ale tak verim,ze on to nema...teda aspom nema ziadne problemy co ma tesiii

meruska
14. jún 2010

@sunnygirl toto vsetko co si vymenovala, si beriem i ja, len ja to mam podele na 2 tasky..prirucna je kabelka na veci k porodu a potom mam malinky kufrik na kolieskach v ktorom su veci ktore treba uz po porode...
niekto tu tusim pisal, ze nie kazda sestricka je ochotna pomoct s vecami a ze ak by nahodou prisla po vas sanitka, tak sa musite teperit s batozinou sama, tak tie kolieska pomozu 🙂

agika1982
14. jún 2010

@adelaine takze hroznovy cukor, mincu, uterak, papuce do sprchy a este nieco??????? uz mi z toho sibe

adelaine
14. jún 2010

@agika1982
mne ho muz kupil, je to v takom saciku..bielo modrom...
ale videla som to aj v takych kovovych skatulkach,
ja mam cisty hroznovy cukor, ale su rozne prichute
s guaranou atd....

agika1982
14. jún 2010

@adelaine nic nepokazim ked si ju vezmem...pre istotu 🙂 🙂 🙂

agika1982
14. jún 2010

@adelaine ale kupuje sa to bezne v potravinach, nie??? a beries si aj nieco do nosa?

meruska
14. jún 2010

@agika1982 u nas v KE treba kvoli klistiru i vlastny toaletak, lebo vraj nie vzdy tam byva a to by bol trapas 🙂 a este vlozky...lebo vraj ked ti zacne odtekat plodova voda aby si nebola v mokrom

meruska
14. jún 2010

vy mate hroznovy cukor taky prasok???? ja som si kupila cukriky s prichutou v lekarni 😀 som to zas domotala asi

petzi
14. jún 2010

Baby a ktora s vas chce rodit s EPI?

adelaine
14. jún 2010

@adelaine
ja mam v taske na porodnicu: toaletak, slapky do sprchy, ponozky a nocnu koselu,
uterak, doklady o zaplateni epi a za otca pri porode,hroznovy cukor, mineralku,
morsku vodu do nosa a vreckovky.

do druhej tasky som narvala sietove gatky, vlozky, 2 ks podloziek pod
pacienta, kosele, zupan, svoj pribor a pohar, ponozky, uteraky, kozmetiku, ja som si vzala cajik,
podprdy na kojenie, vlozky do nich, mast na bradavky,
deku pre maleho, jednorazove plienky, 2 ks latkove plienky,
rukavicky, ponozticky a jednu ciapocku, cumlik...
neviem, ci mam vsetko, ale uz mam plnu kufor 😒

agika1982
14. jún 2010

@meruska cukriky by som brala ovela lepsie......

agika1982
14. jún 2010

@petzi jaaaaaaaaaaa.....aaaale mam obavy...kamoska tak rodila a sla velmi dole s tlakom...ju kriesili.....a druha vec je, ze je mozne ze pojdem nakonec cisarskym

oacka
14. jún 2010

ja chcem epi. nemá ten hroznový cukor hnusnú chuť? nie že mi z toho bude ešte viac blbo...
u nás normálne krúpy padali!!!!! ale už len prší.

petzi
14. jún 2010

cukriky mozu byt veru lepsie
😉
myslim

adelaine
14. jún 2010

...a este som si zabalila jednorazovu ziletku,
ja sa sice holim doma, ale kebyze sa im to nepaci,
alebo by potrebovali dat dole vsetko kvoli sekcii,
tak nechcem, aby ma holili ich erarnou britvou 😒

petzi
14. jún 2010

no pekne, ja som chcela a nejak sa bojim.Jedna znama rodila v nemecku a mala teda velke dieta, dali jej aj epi a nejak ju zle pychli ze pol tela si neciti, ak jej to neprejde do mesiaca, tak bude ochrnuta.A dieta sa jej zaseklo nejak s ramienkami, no teda hruza.Ale to vas nechcem ziadnu vylakat, ja len ze je to zvlastne.....preco pocuvam len ja tie zle skusenosti?? pomoccc 😲

petzi
14. jún 2010

@oacka nema, je v poho

agika1982
14. jún 2010

@adelaine aj kozmetiku pre krpca beres??? ja hej...mam sudokrem a obycajne mydlo.....a olejscek babylove

meruska
14. jún 2010

@oacka ja som si kupila s citronovou prichutou a chutia to ako obycajne kysle cukriky 🙂

adelaine
14. jún 2010

@petzi
radsej nepis taketo hororove scenare, ani jednej to
neprida na dobrom pocite, je mi jasne, ze porod
nebude prechadzka ruzovou zahradou, ale zase netreba
malovat certa na stenu, ako aj s tou candidou...
v tehu ma candidu 40% zien....ale to len na okraj.

meruska
14. jún 2010

@agika1982 ja kozmetiku pre drobca neberiem, tiez len jednorazove plienky, vlhcene obrusky a ciapocku a rukavicky , cumlik a ak by bolo chladno, mam nachystanu deku

agika1982
14. jún 2010

@petzi tiez som vela toho pocula, ale zneme to aj zazili...no epi ma vela rizik, mozu ti pichnut nerv a to je dost boelstive a dlhodobe.....stava sa vselico...ako ja som desny sralo, ale musime si verit,ze vsetko bude ok....ja mam noizky prah bolesti....minule som sa normalne rozplakala, co dosla na mna depka

adelaine
14. jún 2010

@agika1982
ja si neberiem, iba plienky a mokre utierky na zadocek,
kozmetiku davaju v nemozcnici, udajne v niektorych dostanes aj
taky uvitaci balicek, kde uz nejake kremiky su....tak uvidim,
co tam bude....
na domov som si tiez kupila sudocrem a mydlo,
sampon na vlasky a olejcek z jednej znacky sebamed,
nech to nekombinujem hore dole...

petzi
14. jún 2010

@adelaine nic v zlom, ja len ze candidu nemaju len tehotne, ja som ju mala ako pubertacka a napriklat aj vela znamych ju ma, a nie len zeny...ja nikoho nestrasim, ani mi oto nejde, len som myslela, ze by sa o to mohlo zaujimat viac ludi, aby si vedeli pomoct a poradit.A to co som napisala je pravda a preco ju skrivat? Nevidim zmysel.Ale ak nieco, tak prepac.....nemyslela som to zle...

agika1982
14. jún 2010

@meruska ja si myslim ze to je jedno ci v prasku alebo cukriky...len skor uvazujem, ze ak budeme musiet byt nalacno, ci to budeme moct uzit???ale zas ono to roztopime v ustach

agika1982
14. jún 2010

@petzi ale jasne v pohode, nic sa nedeje...uz tu padli vselijake temy.......

petzi
14. jún 2010

@agika1982 presne tak, treba si verit...A nie mat strach, ale bavit by sme sa o tom mali ,ci dobrom alebo zlom, ved sa to tyka aj nas....

meruska
14. jún 2010

@agika1982 ja som to niekde citala, a aj kamaratky mi radili, ze jedine hroznovy cukor je povoleny ako doping 😀 teda ak budes hladna, alebo ti budu ubudat sily

adelaine
14. jún 2010

@petzi
v pohode...ja nechcem, aby si nieco skryvala 😉
a jasne, ze kandidu ma vela ludi, muzov, zien, kandida sa
nachadza na kozi, v ustach, v posve, atd....

ja som len chcela poukazat na to, ze v tehu je to caste,
aby sa kocky nestresovali.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre