Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
14. jún 2010

@achojka ako nakoniec??? bola si bola za Rozembergom?

agika1982
14. jún 2010

@zrzulka no neviem este, ale v uvidime...ale tak ja nechcem aby tam bol...takto by aj tak chodil za mnou a malou kazdniekt.nemockach sa to da.y den......

zrzulka
14. jún 2010

@dzamela ja som az prilis akcna v spanku takze mne by tie nohy na tom vankusi vydrzali asi 5 sekund... ja musim stale menit polohu... a najlepsie sa mi vykladaju na muza 😀 ale on to moc nemusi. ... vsak sa mu ani necudujem....

katty17
14. jún 2010

miri, si predstav ze ja som dnes ukazala risimu nase nove fotky a on sam seba hned ohundral... chapes to??? ☹ vsimal si kazdy detailik...

adelaine
14. jún 2010

@zrzulka
ja tieto sladke praveze nepijem, odvykla som si,
kedysi som ich pila, ale je to o pradznych kaloriach,
som si uvedomila, ked denne vypijem dve sladke vody,
kolko zbytocnych kalorii si dam...takze som ich vypustila,
bolo to tazke si zvyknut pit "iba" cistu vodu, ale ide to...
ale aj tak som fajnovka, lebo musim mat vo flaske aspon minimum bubliniek,
moj mm pije uplne cistu vodu, ta mne nechuti 😀

ale nech pijes akukolvek, ci uz sladenu, alebo nie, urcite si pozeraj obsah
Natria, lebo potom naozaj ked je prilis mineralka presolena,
zatazujes si krvny obeh a pridruzuju sa opuchy

johanka331
14. jún 2010

Babulky, ktorá ste objednaná na piatok do TT nemocnice? 🙂

achojka
14. jún 2010

@zrzulka Nebola som, lebo mi to nejako casovo nevychadzalo, ked mal on poradnu, tak ja som sa tam nemala ako dostat. A on ma poradnu iba vo stvrtok aj to iba 1,5 hodinky, v utorok ma nejaku Urogynekologiu. Naskoniec som bola na strecnianskej na uzv, a tam som sa s lekarom dohodla, ze ma zoberie, ze on chodi rodit na antolsku, tak idem v stredu podpisat zmluvu.

zrzulka
14. jún 2010

@ribike praveze ked som nebola tehu tak jedine nebublinkove a teraz zase len bubliny

adelaine
14. jún 2010

@katty17 juj ti chlapi, akych narcisov mame doma 😀 😀 😀

ribike
14. jún 2010

@agika1982 Ja už som zbalená od 30tt🙂 bola som na PN tak som mala čas.Bude s tebou tvoja polovička pri pôrode?Ja tam budem mat maminu po celú dobu,ja chcem velmi rodit do vody dúfam že mi to vyjde...🙂

zrzulka
14. jún 2010

@adelaine ja som tiez pri malej len ciste pila lebo som vsade pozerala zlozenie ci to nemoze ublizit a podobne ale pri malom sa uz nejako neviem krotit. ja si dam aj colu, aj kofolu, aj pivo som minule ochutnala... tie kalorie mi nevadia.... i ked jasne ze najzdravsie je pit len cistu vodu. da sa na to zvyknut. ja som istu dobu tiez len cistu pila ale kedze muz si kupuje len ochutene tak uz som si zvykla aj na tie.... On pije salviu. mne zase zachutila lipa

mirka285
14. jún 2010

Katty to bude vekom 😀 😀 cim su starsi,tym im to viac sibe...ja to vidim doma...

agika1982
14. jún 2010

@johanka331 jaa...ale nie na prijem do nemocky,ale k doky...na sono a prietoky...uz tam budem chodit kazdy piatok

agika1982
14. jún 2010

@ribike hej,bude pri porode..... 🙂 🙂 🙂 🙂

alllexa
14. jún 2010

@zrzulka - ja som sa na to pytala priamo v Ruzinove na prehliadke porodnice - vraj manzel moze byt pocas prvej doby pri porode...

adelaine
14. jún 2010

@ribike to s tym porodom do vody, to je super, skoda ze tu v BA sa to neda praktizovat...
inak, porod do vody sa moze uskutocnit, ak mas kontrakcie, nesmies mat odtecenu plodovku,
ak ti najprv napr. este doma odtecie plodovka, tak uz do vane nemozes ist....

a preco si sa rozhodla pre matku?
to pocujem prvy krat, ze niekto ide rodit s mamou....
pytam sa, lebo ma to zaujima 😉

ribike
14. jún 2010

@zrzulka Ja zase nemôžem odolat vinei a jahodovému nestea,ale nemôžem to pit stále iba sem-tam lebo je v tom dost cukru tak som si nakúpila jemneperlivé vodičky to je taký kompromis 2krát tú flašu otvoríš a bublinky sú fuč🙂

zrzulka
14. jún 2010

@achojka ktory to je???

zrzulka
14. jún 2010

@alllexa tak to by bolo super aj ked ja spolieham na expresny porod 😀 vsak uz mam jeden za sebou tak hadam nebudem rodit dlho....porodne cesty si pamataju, ved to zase nebolo tak davno

agika1982
14. jún 2010

@adelaine hehe moja mamina tiez chcela ist k porodu...je vela pripadov..vecsinou to vyuzivaju kocky,kt.ostali na vsetko sme,teda su bez partnera....ale ved super je ze je tam nejaka opora....

zrzulka
14. jún 2010

@ribike ja si riedim vodou, ja aj colu som sa tak naucila pit, muz sa zo mna smeje ze to co je ??? ja len potrebujem zacitit nejaku prichut 😀

ribike
14. jún 2010

To je fajn môj tam byt nechce tak tam budem mat aspoň maminku🙂 Ale budem v apartmane a môže tam byt s nami 24hodín dokonca tam aj spinkat ...🙂

zrzulka
14. jún 2010

ja tiez poznam babulky co isli rodit s mamou ... no ale uprimne ja by som tam tu moju nezniesla.... 😀 takze tieto kocky aj celkom obdivujem

agika1982
14. jún 2010

@zrzulka ja sa priznam, ze som dost pila aj kofolu alebo colu....mne to zabera na zaludok....

zrzulka
14. jún 2010

@ribike budes rodit v DS? ja som tiez zvazovala zeby som tam isla. Jedna zmama tam rodila a velmi si pochvalovala....

adelaine
14. jún 2010

@alllexa ja len dufam, ze to tak bude, ked nam to tak povedali....
ze ich neposlu prec a dufam, ze to tak nebude masovka, lebo
popravde, neviem si predstavit, ako to bude vyzerat, ked bude na
chodbe napr. 8 ludi, 4 rodicky a 4 ich mm 😒
ale ja tiez chcem mojho v 1.dobe porodnej, som tak psychicky nastavena...
a nechcem sa toho vzdat....

zrzulka
14. jún 2010

@agika1982 ja len striedmo ale dala som si

alllexa
14. jún 2010

@katty17 - ten moj si robi zo svojho vyzoru srandu - ze je tucibombos a pod🙂 Aspon sa nebudem vedla neho citit ako obryna🙂 Ale zase on aj ked ma sklony k brusku, tak to rychlo na bicykli vybeha...

achojka
14. jún 2010

@zrzulka Je to dr. Cierny. Poznas ho? On rodil moju kamosku a bola velmi spokojna. Aj je taky celkom prijemny, a porozprava vsetko. Ja som sa ho aj pytala ohladom cisarskeho, takze pravdepodobne aj teraz bude cisarsky, takze to vraj spiseme a potom ma z papierami posle za dr. Bertoldovu na antolsku aby to tam vybavila.

zrzulka
14. jún 2010

@adelaine ved to ze ked tam nema byt v 1 dobe tak to je dost odveci. ved zena potrebuje mat podporu a pochopenie po cely cas a nielen pri tlaceni. neviem si predstavit ani co by som tam bez neho robila. Stepovala na chodbe ci co??? Ako to vlastne prebieha? pri malej som to nezazila tak popiste trosku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre