Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lulu1983
15. jún 2010

@mirka285: tak som sa akurat na fore docitala, ze k Prochadzkovi posielaju vsetky, ktore nechcu zazmluvnovat, niektore pisu, ze bol fajn, ine, ze im nevenoval ani pol slova... asi podla toho aky ma den a kolko pacientok... Pravdu povediac po tkz. vybavovani EPI uz nic neocakavam, pre istotu, tak dufam, ze budem milo prekvapena ;) Urcite dam vediet, co a ako 🙂

mirka285
15. jún 2010

lulu mozno bude mat dobry den,ved trosku sa nam ochladilo vonku tak ludia su menej podrazdeni 😉

katkaking
15. jún 2010

ahojte, vidim ze sa este povacsine drzite "cele"...aj ja, zatial sa malinkej nechce von, aj ked ja by som to uz mala najradsej za sebou... krasne by to bolo zajtra, ked mam narodeniny, bol by to asi najkrajsi darcek... 🙂
Zbezne som vas precitala...ja si nedavam ziadne cajiky na lahsi porod a podobne....ani neviem co by som si tak mala davat....
Citam, ze sa bojite toho otvarania... ja som sa pri malej nechcela otvorit, voda uz bola prec a krcok drzal, dr. ma otvaral rukou, vkladal mi tabletky na rychlejsie otvorenie, ale ja som pri tom nepocitovala bolest, zdalo sa mi to ako normalne vysetrenie....tak ziadne strachy...

strasska
15. jún 2010

@mirka285 tak super, spravodlivost na svete existuje 😀

strasska
15. jún 2010

@katkaking tak predbezne gratulujem k zajtrajsim narodeninam, lebo ja som taky zabudko.
Nech sa ti lahko rodi, a potom dobre koji. 😉

katkaking
15. jún 2010

@strasska dakujem krasne, tak si vlastne prvy gratulant... 😉

lenkaaninka
15. jún 2010

čaute babule tak som doma z poradne unavená ako pes...všetko ok otvorená na 1cm a krčok skrátený na 1,5 cm...ved chalupu si to tam nepostaví... 😉 na prietoky buduci štvrtok a poradna o dva týždne...a moje úlovky pre Paťka.. 😵 ozaj a kilo som schudla 😉 tak celkovo 9 kg som pribrala a pritom hlcem ako kyselina 😅

strasska
15. jún 2010

@katkaking 😀

lela1809
15. jún 2010

@petzi tak potedsim 1:0 😀

stanka33
15. jún 2010

baby je to tam. 🙂

lela1809
15. jún 2010

jaj som ako chlap 🙂 vyvalena na sedacke, pozieram cipsy a pozeram futbal este k tomu pivo 🙂

mirka285
15. jún 2010

lela aj ja som uz dnes jedno male pivo vypila 😀

tutifruti
15. jún 2010

Caute zienky? Tak ako? Máme nejaké nové bábatko?

My sme konečne ako tak zdraví.... hnačky neobišli ani mna a mm, takze som si to fakt užila... 😠

A pivko? No to teraz fakt môžem.... 😅 Aj každý den by som si dala.... ale snažím sa odolávať.... 😉

lela1809
15. jún 2010

@mirka285 no my nemame doma... len dedo vedla pil tak mi trosku odlial 😀 zlaty... ze nech si dam vitaminy

adelaine
15. jún 2010

kocky, ja tiez v poslednej dobe mam v kuse slinku na pivo 😀
neviem, ci je to tym teplom...alebo tym, ze budem mat chalosa 😎

inak, ked si ideme s mm niekam sadnut, on ako vodic si vzdy objedna
nealko, a on ani pivo nema rad, ja si dam klasika pifko a casnici
vzdy to pivo postavia pred neho 🙂 🙂
musi to byt komicke, ked ludia vidia, chlap sedi pri kofole,
a tehotna zena taha pivo 😀 😵

lela1809
15. jún 2010

@adelaine 😀 no tak to ano 🙂

lela1809
15. jún 2010

jaaaj tak toto bolo pekne.... 🙂 mohli sme hodit dalsi 🙂

lela1809
15. jún 2010

@lulu1983 mala si problemy pri vybavovani EPI?

oacka
15. jún 2010

@lenkaaninka krásne veci si kúpila, kde? fakt rozkošné.
u nás sedí švagor, mm, aj svokra a kukajú na futbal, ale keby že im nepoviem,že ide futbal,tak ani nepozrú. 😀 😀 😀
miki, dík za receptík,ale ja si neviem predstaviť,ako to budem formovať... rukou,či válečkom?

petrap001
15. jún 2010

baby a davate si vsetky epiduralku?? len tak ma to napadlo 😕

lela1809
15. jún 2010

@petrap001 no ja by som chcela.. len uz mam dva ohlasy od kamosiek ze im ju nestihli dat....

oacka
15. jún 2010

Kto dal náš gól?

petrap001
15. jún 2010

@lela1809 no to som pocula aj ja,ze nestihli dat.ked ja si bolest vobec neviem predstavit,ku comu to mam prirovnat.ale mozem aj povedat,ze prach bolesti mam celkom fajn,co to znesiem.ale to je asi ine kafe 😅

petrap001
15. jún 2010

@oacka vittek

lela1809
15. jún 2010

@oacka vittek

lela1809
15. jún 2010

@petrap001 no nam na predporodnej povedala ze ak niektora mala silne MZ tak ku krcom pri MZ.... ale ze je to indi..... lebo kamoska mi zase hovorila ze to neni az tke strasne... ze ked porodila hlavisku uz to islo ako po masle.... 🙂 no ale sme kazda ina.... tak uvidime..... s tou EPI... segra rodila bez nej mala 19 a hovorila ze sa dalo... ona povedala ze sa viac bala toho vpichu EPI

lenkaaninka
15. jún 2010

@oacka tak čiapočky som kupila normálnej galantérii kde predávajú vlny bavlnky a také blbiny aj spodné prádlo a milion takých čiapočiek to su najmenšie tak som neodolala ale dala som za ne 18 eur..a to tričko som schmatla v tesku zo stojana posledné akesik zlacnené za 1,50 😀

aalexis007
15. jún 2010

Ahojte, ja som dnes bola na poradni v nemocnici. Všetko bolo OK len mi Dr. povedala že malý má hraničné hodnoty tachykardie (170). Stretli ste sa s tým niektorá? Ako u Vás postupovali? Ja musím prísť ešte večer na jeden ultrazvuk a že pre istotu to ešte raz skontrolujú. Takže uvidíme večer čo ako ďalej.

peg17
15. jún 2010

Ahojte babenky tak uz som aj ja medzi vami,uz sa nam to krati.Mozete mi niektora poradit ci si dat epidural?Lebo sa neviem rozhodnut,Diky

lela1809
15. jún 2010

no a je to 1:1 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre