Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
15. jún 2010

@patresko11 ano, este nemam ziaden papier, teda vymer ci ako sa to vola, a peniazky dnes uz nabehli 🙂

lenkaaninka
15. jún 2010

@meruska to je sranda ale možno to je už na ceste aj záleži kedy to tam vystavili ako vybavené kým sa to k tebe dostane teda aspon ja myslím...

petzi
15. jún 2010

@lenkaaninka
ani nehovor, ved niekedy som ako srotovnik, hlavne ked je chladnejsie ako teraz.ked bolo teplo ,tak mi nechutilo,taka som bola spokojna, ved so mna bude slonica, ked porodim,tak budem chodit s kocikom ako bodyguad... 😖 no hruza, uz teraz mi hovoria, ze som velka a pytaju sa ci cakam dvojicky.... 🙄 az mi to lezie na nervy....

lenkaaninka
15. jún 2010

@petzi mne piatok jedna pani že preboha ty si kolko pribrala si ako hovado..kukám ti na nu...že 9 kg...že to neni možne..ale teraz som v poslednej dobe na ovocí a zelenine...ked su horučavy...ked bolo škaredo vtedy som doma furt vyvárala a tak a išlo to pekne hore...ale neviem nepocitovala som že viacej jem alebo tak...kolko si ty pribrala??

tinka349
15. jún 2010

ahojte babulky mamulky 😀

dnes mam takuuu dobru naladu, v skole som spravila poslednu skusku a uz som piatacka 🙂 Konecne mi zacali prazdniny a mozem poprat vsetky vecicky pre moju bambulku a aj dokupit veci do porodnice a taaak...A dnes mi dosla aj postielocka a matrac - no super den

Newete nejaku stranku kde sa daju kupit perinky na krst?

A akurat mam kychaciu maniu - uz som kychla asi 30 x za sebou a mala taaaak skace v brusku 😝

alllexa
15. jún 2010

@lenkaaninka - akoze celkovo si pribrala 9 kg? Ved to je nic! To mozno robi aj ta zadrzana voda, ze vyzeras trosku opuchnuto...

@tinka349 - jej, super, gratulujem, si sikulka!!!
link na zavinovacky na krst:
http://www.pampyshop.com/katalog.php?kategorie=...

petzi
15. jún 2010

@lenkaaninka 🤐 🤐 😅 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 to co ti zahlasila?? ja odpadnem, 😝 ze si do jazyka nezakusla, no mozno upal mala......jak tak niekto dokaze nazvat tehulku, no ja ti neviem.
Ja som pribrala 13kg, takze uz viac ani nechcem....nie ze by som tych 13 chcela,ale tak staci habadej.Aj tak mam strie ako slak, lebo behom 2tyzdnov mi brusko narastlo o 9cm, co je vela, koza nestiha a este ked sa ladujem ako slon, tak.....to tak aj vyzera....
No ale zase tlacim teraz do hlavy, ja neviem, co mi hrabe.U mna je teraz zle, ze zacinam jest o 12stej najskor...
Pred tym som jedavala od rana pomaly a koncila som o 18stej.Teraz zacinam neskoro a aj neskoro koncim 😢 niekedy nekoncim... 😅

petzi
15. jún 2010

@tinka349 Gratulujeme,, si sikovna, len tak dalej.... 🙂

petzi
15. jún 2010

@petzi No a tu je teraz skaredo uz skoro treti den.....tak som stale hladna....a varim a vymyslam... 😒

petzi
15. jún 2010

baby ja som odpisala sama sebe 😀

tinka349
15. jún 2010

@alllexa dakujem za link 🙂 dnes dosla za mnou babka s mojou krstnou , ze mi chcu kupit perinku na krst a ja ze si poziaciam od dakoho...tak mi hned dali ze prve pravnuca v rodine a ja poziciavat budem 😀

@petzi dakujeem 😵

alllexa
15. jún 2010

inak, Maxi sa tu cely den neukazala a mala ist aj na kontrolu...
@maxara - ako dopadla poradna?
A vybrala by si si zo vcerajsej ponuky farmarov?🙂

naty1976
15. jún 2010

Dakujeme a verim ze o niekolko dni sa vam pochvalime ze uz sme uplne fit a doma. Krasne a pokojne tehulkovanie ...

petzi
15. jún 2010

@tinka349 pozerala som si tvoj blog, na tej miss tehuliek si kocka.... 😉

denisse
15. jún 2010

ahojte zeny ...
tak my sme sa dnes rozlucili v jaslickach, ja som doobeda vyuzila cas bez nely a bola s v meste este neico pokupit, nakoniec som kupila v tescu steriizator do mikrovlnky, malilinakte ponozky a v C&A este bodynka ... jedno dvojbalenie velkosti 56 a jedno dokonca 50 😅

denisse
15. jún 2010

@naty1976 gratulujem a drzim palce 🙂

denisse
15. jún 2010

a toto su tie oveckove muffiny, co som nele piekla na tu rozlucku 😀

adelaine
15. jún 2010

@lenkaaninka
este ak mozem svojou trosku pridat aj ja, po vytiahnuti do buducna,treba ranku aj trosku volacim co doma
mas vydenzifikovat

lenkaaninka
15. jún 2010

@adelaine jablčkovicou sme to urobili 😀

achojka
15. jún 2010

@denisse Jeeeeej, ake uzasne. Ako si ich robila? Hod receptik 😀

lenkaaninka
15. jún 2010

@petzi no krava čo ti budem hovoriť 😀 ja práveže som sa donutila začať ranajkami a pred šiestou večer večeru tak asi preto nebol prírastok na váhe...ale valím sladké slané....jedna radosť... 😀

lenkaaninka
15. jún 2010

maxinka niekde oddychuje 😀
idem sa vyvaliť do postele lebo ma celý rodiaci systém bolí ako svina divá 😠 pekne píšte nech mám doobeda čo čítať pri kávičke 🙂

denisse
15. jún 2010

@tinka349 gratulujem ku skonceniu rocnika, si sikulka 😉

adelaine
15. jún 2010

@lenkaaninka
v pohode, je tam predsa lieh, lepsie nez nic.... 😀 😀
len aby to nezacal nezneuzivat tvoj mm, ze aj ma kliestov a treba dezinfekciu aj zvnutra 😉 😀

tinka349
15. jún 2010

@petzi to som bola este celkom stihla 😝 teraz som uz gulka bombulka
@denisse dakujem 😉

dugyna
15. jún 2010

@petzi 7.7 ale nakolko je malicka Kp tak bude planova sekcia.v pia budeme vediet termin

petzi
15. jún 2010

@dugyna tak daj potom vediet, drzime palce 😉

petzi
15. jún 2010

@lenkaaninka ja som sa drzala tiez, to posledne 2 mesiace rastiem, ako z vody... 🙄
Ale tak nech su deti zdrave, ved moj maly uz vazi cez 3kg, takze dost.no uvidime, co povie lekar
v pondelok.zatial bolo vsetko ok, ale ved mame este cas...

petzi
15. jún 2010

@tinka349 ale nie si urcite.sveci ti to na 100% ako kazdej ....a ak mame kilo naviac, tak to vybehame pri drobcoch 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre