• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mojalili dakujem, som sa tesila ako male babo, ked dostane lizatko :grinning:
15. jún 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 fiiiiha :slight_smile: uz to s nami ide ako na beziacom pase tie porody :slight_smile:
15. jún 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no toto,tak drzime prsty,nech to ma cim skor za sebou :slight_smile: uz sa to bliiiizi zienky :astonished: :astonished:
16. jún 2010 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa no s tymi partnermi je to tazke, ten moj tiez spadol s bycik a mal ofacovanu ruku, ale nie zlomenu nastastie, ale tiez mu hovorim, davaj si pozor a pomali chod,mam o teba strach a on, ze co sa mi asi tak moze stat? No pan dokonaly....a kazdu chvilu nieco....... :rolling_eyes:
16. jún 2010 o 01:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby :slight_smile: tak dnes to tu otvaram tusim ....akosi ma presiel spanok :unamused: Prajem vam krasne dobre ranko a pekny den.
16. jún 2010 o 04:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano ...

@janka256 skus lad - normalne v sackoch na lad si nechaj urobit, potom to zabal do vreckovky alebo tenkeho uteraka a prikladaj na tak dho ako vydrzis ... a potom natriet gelom z dubovej kory ....
velmi sa ti ulavi od tej bolesti ...
16. jún 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kafko, drzim palce ...
16. jún 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky,
u mna dnes ta eurovea tiez nevyzera ruzovo :confounded:

a fiiha, bude dalsie babetko nebodaj? ale doslo to na
Kafko nejako rychlo :unamused: dufam, ze ak rodi, ze to
bude rychlovka...

a kocky, mne vcera nabehli peniaze zo socialky
za maj, sikovni su :slight_smile:
16. jún 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,
idem vás prečítať :slight_smile:

Spala som dobre, len tie ruky prestávajú poslúchať a pravý bedrový kĺbik.
Dnes idem na predpôrodnú príprava do nemocnici, tak som zvedavá :slight_smile: .
16. jún 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
@adelaine tak uz sme dve :slight_smile:
16. jún 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine a odkedy si na materskej?a to rozhodnutie ti este neprislo?
16. jún 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, no ja som už v 38tt, tak strašne sa teším, že som to vydržala, aby malá nebola narodená predčasne. A zmena termínu, už idem tento piatok, čiže 18.6. Juj, už som strašne nervózna, ešte včera sme riešili kočík, lebo ten čo sme mali objednaný jednoducho neprišiel, nebudem sa vyjadrovať, lebo by som veľmi škaredo nadávala!!!!!!!!!!!!!! Prosto naši obchodníci, NO COMMENT. Niektorí, samozrejme. :angry:
16. jún 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patresko11
vyrozumenie mi samozrejme prislo, asi 14 dni po nastupeni na MD...
na MD som sla 27.5., mne sa to zda rychlo, a som rada samozrejme,
lebo niektore kocky su MD od zaciatku maja a nedoslo im ani vyrozumenie...
16. jún 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine @meruska - fiha, to fakt? A odkedy ste na materskej? Ja od 10.5. a este som vcera pozerala ucet a nic mi nedoslo...
Inak, ani ja na to stretko nepojdem - boli ma hrdlo, kycham a soplim...:(

@petzi - no presne, tak to je teda ako ten moj! A tiez chodi na vseliake cyklomaratony?

@izira - fuha, to si sa asi moc nevyspala:(

No teda, Kafko v nemocnici?:( A to tusim bola zavreta...
16. jún 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa no mne nabehli sice peniazky ale vyrozumenie nemam a som na MD od 22.5. ja som asi speci pripad :grinning:
16. jún 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Kafko už je v nemocnici? Budem na ňu myslieť, aby dobre dopadla, držím palčeky.

Inak, ja viem, že sa tu toho veľa popísalo, ale predsa sa opýtam. Mne doteraz netvrdlo bruško, pretože som brala od 5. mesiaca magnézium 4 tabletky denne. Keď tvrdne len niekoľko krát za deň je to v poriadku? A kedy by to prestalo byť v poriadku? Ďakujem za odpovede.
16. jún 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeej dalsie babetko sa hlasi na svet ?:O) Kafko drzime palceky.... mam z toho zvlastny pocit kedze mame rovnaky termin porodu :wink:

Inak ja som niesla papiere zamestnavatelovi a na UPSVAR 19.5 a stale nic. ziadne vyrozumenie neprislo. Tusim len bratislavska socialka je rychla :grinning:
A ako sa potom vybavuje ten priplatok k narodeniu? Co vsetko k tomu treba?
16. jún 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl to ako musí tvrdnúť? veď mne ešte nikdy nestvrdlo
16. jún 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jún 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska neboj to este pride v 36tt ani mne netvrdlo a teraz furt. to je taky pocit akoby si mala brucho (alebo len cast ako u mna) strpnutu... Mne dost casto tvrdne. niekolkokrat za den.....
16. jún 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska diki idem to pozistovat, viem ze na to je este cas ale nech aspon viem.To treba odniest zamestnavatelovi osobne ci staci postou????
16. jún 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl
ja som na to ako ty...ja ti len viem povedat sprostredkovane info,
co mi povedal moj doki....
ja som tiez uzival Magne B6 cca od 25tt, vtedy tvrdnutie ok nebolo,
od 36 tt by sa uz magnesium jest nemalo, lebo tvrdnutie bruska
v nasom tt je uz normalne, maternica sa pripravuje na porod,
nesmie sa jej cinnost tlmit,lebo by sme neporodili do vianoc :slight_smile:
16. jún 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska to neviem či musí tvrdnúť, ale myslím, že vtedy sa vlatne maternica pripravuje na pôrod. A môžno trepem :sweat_smile: .
16. jún 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka ci staci postou neviem :frowning2:
16. jún 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine poradňu mám najbližšie 28. júna a podľa Dr. som o týždeň menej ako mi píše koník, takže to tak vychádza ako si povedala v tom 36 tt, prestať brať. Ja predpokladám, že mi zníži dávku a možno úplne vysadí, neviem, lebo ja som to magnézium začal užívať kvôli veľmi silnému búšeniu srdiečka nie kvôli tvrdnutiu bruška :slight_smile: .
16. jún 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka a ty si ešte celá?????? už sa ti to ozaj kráti keď si s Kafkom rovnako :slight_smile:
16. jún 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K tej materskej:
výplata dávky:
* mesačne pozadu v lehotách určených Sociálnou poisťovňou, spravidla okolo 20. dňa kalendárneho mesiaca nasledujúceho po kalendárnom mesiaci, za ktorý sa materské vypláca
* doklady musia byť pobočke predložené spravidla do 3. až 5. dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca

Takze ak sme nastupili na matersku v maji, do 20. juna by sme to mali mat...
16. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl ja este ano, zajtra mam poradnu u porodnika tak som zvedava ako postupujeme
16. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne este nic neprislo ale mne chodia davky az 17 v mesiaci
16. jún 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alexa tu deku co mas v albume a kolotoc si kupila v lidli??? ako sa tio pozdavaju kvalitou???
16. jún 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok