Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
16. jún 2010

@zrzulka takže to občasné tvrdnutie je oki?

zrzulka
16. jún 2010

@sunnygirl myslim si ze ano, ja ked poviem porodnikovi ze mi tvrdne brucho tak to neriesi... zase to nie je nic dramaticke u mna... Skor tie krce su na nevydrzanie niekedy

zrzulka
16. jún 2010

nekupovali ste niektora taku tu hmotu na otlacok nozky a rucky babetka? hodte link kde to maju, chcem este to objednat nech sme pripraveny. Aj malej som robila otlacok tak aj malemu chcem....

ericica
16. jún 2010

ahojte kocky....zelam pekny uprsany den.....co robite???
ja sa chystam upiect bublaninku vcera som dostala jahody a aby sa nepokazili 😵
zrzulka,oacka,kafoditka a maaja vy mate termin uz buduci tyzden 😲 😲 😲 😲 boooooooze uz sa nam to krati 😅

nina88
16. jún 2010

@sunnygirl mne tvrdne brucho už 3. deň skoro non stop... Tiež rozmýšlam,či je to takto ok, ale vydržím do štvrtka (poradňa) a opýtam sa, i keď nechcem moc stresovať, aby ma nešupli do nemocnice, to je moj najväčší postrach celé tehu, kedže pri malej som tam bola... 😒

zrzulka
16. jún 2010

@nina88 kvoli tvrdnutiu si tam bola?

nina88
16. jún 2010

@zrzulka nie, kvoli preeklampsii...

zrzulka
16. jún 2010

@ericica ja mam az ten dalsi tyzden termin 28.6 tak som zvedava kedy sa drobec vypyta na svet....

zrzulka
16. jún 2010

inak teraz mi napadlo ze aj si tlak ani nemeriam 😒 asi by som tiez mala zacat. Ale tak spolieham ze ked maleho citim ze je vsetko v poriadku. Ani sa necitim nejako zeby mi isla hlava prasknut alebo na odpadnutie. Len tie nohy neposluchaju 😒

mirka285
16. jún 2010

caute babulemne sa toto pocasie velmi paci,take na lezanie doma a pozeranie telky,len prsat by nemusela,dazda uz mame dost....pisala som Kafkovi teraz rano,tak cakam kym napise ze co je nove a dam vam vediet. 😉

robika
16. jún 2010

Ahojte,
takze mozno uz aj Kafko isla na to... uz sa to naozaj tak pekne rozbieha... 🙂
mne brusko tvrdlo ked som brala magne, brala som 2x denne a medzitym mi tvrdlo, potom som prestala ked som bola 36tt a par dni som mala take makucke, ziadne tvrdnutie, akurat minuly piatok som vecer mala tvrde ako kamen a mala som aj svoju prvu kontrakciu... lekar povedal ze sa uz maternica pripravuje, tak preto bola iba jedna, aj ked mala som aj krce a vsetko ma bolelo, aj som chcela hned letiet do nemocky, ale preslo to...
akurat ze dnes ma taky boli vsetko dole, ako keby mal maly vypadnut, ledva viem chodit...

robika
16. jún 2010

a vy si meriate tlak kazdy den? mne meraju ked som u doktorky a vzdy mam v pohode, nevedela som ze si treba merat aj doma

sunnygirl
16. jún 2010

@mirka285 budeme čakať 😵

tutifruti
16. jún 2010

Ahojte dievčatá.... 🙂
tak Kafkovi drzím palce....

Ja som dnes konecne sama doma.... baby som dala do škôlky, chystám sa trocha upratovať. Zajtra nám majú prísť montovať vstavané skrine, tak sa teším, že mi krabice konečne zmiznú z bytu.... 🙂
Ináč som sa zobudila s brutálnym herpesom na pere... ešte šťastie, že mám do pôrodu čas.....

oacka
16. jún 2010

Agojte!
@mirka285 netrpezlivo čakáme na správy! už sa to fakt blíži...
baby, Dôvera hodnotila nemocnice podľa rôznych kritérii, tu je rebríček:Poradie fakultných nemocníc podľa kvality
1. Ústredná vojenská nemocnica Ružomberok – najlepšia
2. Martinská fakultná nemocnica
3. FNsP Bratislava
4. FNsP Žilina
5. FN Prešov
6. FNsP Nové Zámky
7. FN Trenčín
8. FN Nitra
9. FNsP Banská Bystrica
10. FN Košice
11. FN Trnava

Poradie všeobecných nemocníc podľa kvality
1. Nemocnica Košice-Šaca – najlepšia
2. Nemocnica sv. Michala (bývalá vojenská a nem. ministerstva vnútra) Bratislava
3. Železničná nemocnica Košice
4. NsP Michalovce
5. Nemocnica Topoľčany
6. Nemocnica Poprad
7. Nemocnica Lučenec
8. Železničná nemocnica Bratislava
9. Nemocnica Trebišov
10. Nemocnica Rimavská Sobota
11. Ľ ubovnianska nemocnica
12. Nemocnica Handlová
13. Nemocnica Galanta
14. Nemocnica Prievidza, sídlo Bojnice
15. Nemocnica Dolný Kubín
16. Nemocnica Liptovský Mikuláš
17. Nemocnica Piešťany
18. Nemocnica Považská Bystrica
19. Nemocnica Rožňava
20. Nemocnica Ilava
21. Nemocnica Levice
22. Nemocnica Dunajská Streda
23. Nemocnica Trstená
24. Nemocnica Milosrdní bratia Bratislava
25. Nemocnica Žiar nad Hronom a Banská Štiavnica
26. Mestská nemocnica Zlaté Moravce
27. Nemocnica Partizánske
28. Nemocnica Myjava
29. Nemocnica Zvolen
30. Mestská nemocnica Krupina
31. Nemocnica Humenné
32. Vranovská nemocnica
33. Nemocnica Brezno
34. Kysucká nemocnica Čadca
35. Nemocnica Spišská Nová Ves
36. Nemocnica sv. Jakuba Bardejov
37. Nemocnica Krompachy
38. Nemocnica Komárno
39. Nemocnica Bánovce
40. Nemocnica Malacky
41. Nemocnica Hnúšťa
42. Nemocnica Snina
43. Revúcka nemocnica
44. SI Medical – Medissimo Bratislava
45. Nemocnica Kežmarok
46. Nemocnica Kráľovský Chlmec
47. Nemocnica Skalica
48. Nemocnica Svidník
49. Nemocnica Levoča
50. Nemocnica v Gelnici
51. Nemocnica Šahy
52. Nemocnica Veľký Krtíš

tutifruti
16. jún 2010

@janka256 ja som používala toť nedávno Preparation H, to môžu tehotné.... celkom fajn mi to zabralo a také vlhčené vreckovky Hemoral.... No a celé dni som trávila v sprche...., lebo len to mi uľavilo od bolesti.... musím poklopať, teraz mám kľud
Som zvedavá čo po pôrode....

alllexa
16. jún 2010

@zrzulka - kolotoc mam z Lidla, ale este som ho nevyberala (kedze sa stahujeme a csetko mam v krabiciach), ale baby spominali, ze je ok. Deka vyzera byt v pohode, stoji 6 EUR, tu je popis k nej:
* z mäkkého mikrovlákna
* zamatovo jemná
* materiál: polyester
* rozmery: 75 × 100 cm
Nad tymi odlackami som uvazovala aj ja:
http://www.babytrend.sk/baby-art-hf-odtlacok-ru...

sunnygirl
16. jún 2010

@oacka no to sú infošky 😀

oacka
16. jún 2010

@sunnygirl ja sa teším,lebo naša je na prvom mieste! 😀 😀 😀

sunnygirl
16. jún 2010

@alllexa fajn link, je to milé tie odtlačky 🙂

robika
16. jún 2010

@zrzulka ten kolotoc aj deka su fajn, kolotoc mame namontovany a funguje 🙂, deku som vybrala zltu a je dobra a jemnucka, vyprala som mu a nic sa s nou nestalo... 🙂

zrzulka
16. jún 2010

@oacka ty si z ruzomberka???


@alllexa jeeeeeeej dakujem, vcera som tie veci videla v lidli a pohlad vyzerali celkom fajn...aj cena dobra....

sunnygirl
16. jún 2010

@oacka som si všimla 😀 , zato tá moja na 29. 😒 ale rodisková je na 7. (ale popravde na Lučenskú som nepočula až také chváli 😅 )

robika
16. jún 2010

@oacka no nasla som tu moju nemocnicu, tak nie je na takom zlom mieste 🙂

zrzulka
16. jún 2010

@robika dakujem... kolotoc som chcela ako darcek kupit lebo pre maleho mam este po malej.... ale ta deka sa mi pacila... tu kupim malemu

sunnygirl
16. jún 2010

@oacka a čo ty, sa ešte nechystáš rozpadnúť? Cítiš sa? Viem že si spomínala, že na poslednej poradni ti povedal Dr. že tak skoro to nebude.

oacka
16. jún 2010

@sunnygirl zatiaľ nie, dnes v noci ma boleli kríže,ale teraz ráno ništ. Neviem, nakoľko sa dá dôverovať prieskumom komerčnej Dôvery... 🙂 🙂 🙂 🙂
@zrzulka ja som z Košíc a rodiť plánujem v Košiciach Šaci...
inak ako dlho vám trvá cesta do porodnice,lebo tá naša je až za mestom.....ale prvorodička by to mala v pohode stihnúť. 😀

zrzulka
16. jún 2010

@oacka asi 30 minut

sunnygirl
16. jún 2010

@oacka 15-20 minút

nina88
16. jún 2010

Nám asi 10 minút, ale ja ,,akčná hrdinka,, sa chystám 26.6. do Bojníc na Rozprávkový Zámok a hovorím si,že aj odtial to v pohode stíham do nemocnice (2 hodiny cesty), tak neboj oacka, isto stihneš... 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre