Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

izira
16. jún 2010

@tinka349 ja som teraz zjedla jednu cokoladu 🙂strasneeee.... ale tu pizzu by som si dala. Na obed budem robit palacinky - mnam...🙂

izira
16. jún 2010

Tak zatial idem off...varit obed 🙂

tinka349
16. jún 2010

@izira mnaaaam, palacinky 😵 aj ja by som si dala, a mame cerstvy domaci jahodovy dzemik 😀 no asi mam co robit na veceru

tinka349
16. jún 2010

@izira mnaaaam, palacinky 😵 aj ja by som si dala, a mame cerstvy domaci jahodovy dzemik 😀 no asi mam co robit na veceru

bambola
16. jún 2010

Baby co sa tyka starostlivosti o babo tak najlepsie je na tom Antolska 🙂
pretoze maju riadne vybavenie a hlavne priamo v nemocnici, v Ruzinove je to vraj uplne o nicom.
Pred mesiacom som lezala na Antolskej a tam je sprcha a vecko na dve izby takze to je tiez celkom fajn a sice to nie je novucicke ale je to ciste a udrziavane 🙂

agika1982
16. jún 2010

hojte tehulky...tak ja som dnes vstala o 11.40 hod..vcera sme sli haji o 22.30 a hajala som az do rana..pak som musela ist na WC a spinkala som dalej....no parada.....ked tak pozeram vase fotky..vsetky mate cez brusko taky tmavy pasik..a ja nic fnuk fnuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tutifruti
16. jún 2010

agika1982 ani ja nemám a pri babách som mala 😅

mojalili
16. jún 2010

Ahojte kočky,
@kafoditka - drzim palceky, aby to bolo rychle, bezbolestne a hlavne aby ste boli zdraví🙂 😵

My sme sa vratili s Dankom od ocnej, kvapkali mu 2x do ociciek,aby sa mu zvacsili zrenicky a maly tak spal, ze mal vyvratene zrenicky dohora, tak to prd pomohlo a o mesiac musime opet. 😖 😖 😖 Cele doobedie som tam zabila a este ideme na poradnu poobede, no slak ma trafi....celu noc bol hore, neplakal ale natahoval sa, stonal, kakal....tak som bola celu noc hore... 😒

tinka349
16. jún 2010

@agika1982 ten pasik je ked sa ti rozdeluju brusne svaly, teda apson ja tak viem 😝 a bud rada ze ho nemas 😀

lela1809
16. jún 2010

@agika1982 ja mam ciaru a nemam vystupeny pupok 🙂

agika1982
16. jún 2010

@tinka349 heh tak mne sa teda nemju ake svaly rozdelovat xixi...
kafoditk je uz v nemocke??

lela1809
16. jún 2010

@agika1982 no neboj mne sa asi tuky rozdelili 😀 lebo svaly si nejak velmi nepamatam 🙂

tinka349
16. jún 2010

@agika1982 no ja som tiez nemala nikdy svalnate brucho....ako ploche bolo, ale svaly neboli 🙂

agika1982
16. jún 2010

@tinka349 u mna nebolo ani ploche..vzdy som bola obdarena ale niecim inym hehe

jaruska8
16. jún 2010

Ahojte baby, ja som už nervózna ako pes, už v piatok idem na to... veríte mi, že ešte nie som zbalená???? Dnes to mám v pláne. 😉 😉 😉 😉 😉

oacka
16. jún 2010

@jaruska8 teš sa! ale úplne chápem tvoju nervozitu. ideš cisárskym? prečo?

oacka
16. jún 2010

@agika1982 ani ja nemám skoro žiadny pásik, nič si z toho nerob!

merikac
16. jún 2010

@jaruska8 ....budeme drzat palceky, nech si kludna,,,aby sa ti co najlepsie rodilo............
Ja som zostala po porode zhrozena kolko slaninky mi zostalo,,ale kazdym dnom to je lepsie a lepise a maju zasluhu na tom aj stahovacie nohavicky,,,odporucam vam

@mojalili - co ma maly s ocakami, ked mu kvapkali kvapky??..........moja mala celu noc ani ocka neotvori,,,ale ako aj ty pises stale sa mrvi a natahuje a to veru kludne nespom, lebo kazdu chvilku na nu pozeram, ci je vsetko ok,,,,,po kupani mi vydrzi spinkat 4 hodinky a potom sa budu kazdu hodinu,,,,,,,,,,,,

lela1809
16. jún 2010

@jaruska8 drzim palce aby vsetko prebehlo hladko 🙂

zrzulka
16. jún 2010

babulky tam mi uz prisli eurase na ucet . len teraz neviem lebo mi prisli az dve "davky" (rozdielne sumy) tie co mate dve deti tak ako to je????. jedna vyzera byt klasiky rodicak (to mi aj povedali na UPSVaR ked som odhlasovala ze tento mesiac mi este poslu) ale co ta druha suma? aj vam to tak poslali? Rozhodnutie mi este neprislo. ja len aby to bolo v poriadku....

lela1809
16. jún 2010

kocky dnesne stretko plati aj ked je takato leja vsak? lebo by som sa mala pomaly vypravit 🙂

adelaine
16. jún 2010

ahojte kocenky,
tak ja definitivne rusim svoju ucast na dnesnom mecheche,
jednak je hnusne pocko, dosla som z vonku total premocena,
a po druhe, ledva som sa dovliekla domov ☹

...dnes v poradni mi doki povedal, ze nalez opat postupil,
neviem vsak nakolko som otvorena, to nekomentoval....
iba povedal, ze to vyzera slubne, kebyze velmi chcem, zevraj mozem
rodit aj zajtra 😖 😖 ale ja este nehcem, avsak bohvie co chce moj Risko 😵

jaruska8
16. jún 2010

Idem na cisársky kvôli očiam, hlavne sietnici. Sťahovacie nohavičky mám a ja som pribrala len šesť kíl, takže predpokladám, že zhadzovať nebudem. 😉

adelaine
16. jún 2010

...a zabudla som napisat, ze toho hnusneho streptokoka nemam,
takze nebudu ziadne ATB, super 🙂

a dnes som sa pytala na tie odbery pred EPI,
v ruzinove netreba nahanat obvodaka kvoli odberom, (neviem ako inde)
robia to totiz priamo na sale, pri vstupe, aby mali zarucene cerstve vysledky.

alllexa
16. jún 2010

@jaruska8 - a to preco? To Ti ako zistili? Mas vysoke dioptrie?
Mne akurat ocny tlak zmerali...

stanka33
16. jún 2010

ahojte....

no a bude vobec dneska to stretko, ked nikdo nemoze??? aj katty mi pisala smsku ze nepride, tak neviem...

bola som dneska na poradni uz na Kramaroch, cakala som takmer 2hodiny, dr. mily....krcok mam v pohode, neskracuje sa ale som otvorena na 1,5 cm ale zevraj u druhorodicky je to v norme tak dufam.. kazal mi aby som este vydrzala 2tt aspon, ale nekazal mi oddychovat, ani lezat tak hadam je to ok...inak boli ma cely spodok po tom vysetreni desne to je ani sediet nemozem.....

straska neyabudla som na teba, mozno bude druhe chalpisko dalsi.....

jaruska8
16. jún 2010

Hej, vysoké dioptrie a zmeny na sietnici. 😒

alllexa
16. jún 2010

@jaruska8 - a kolkatky mas?

alllexa
16. jún 2010

@stanka33 - ved Maxi podla na to stretko isla, nie?

stanka33
16. jún 2010

allexa prides???

strasska
16. jún 2010

@oacka inak aj mam take poporodne nohavicky, teda tie z tej druhej fotky a su super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre